Jak se těšíte na nový svět Dorylaion? Dejte nám vědět, těšíme se na vaše názory!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
někdo za týden použije víc zlata, jak ty za celou dobu. tak zase nebrečahoj šéfe. Vypadá to dobře, akorát bych to doladila, že by tam bylo
1) omezení použití zlatek na týden
2) a v alianci by bylo víc než 30 lidí, minimálně 60.
Pokud by se tam formovaly 60 členné aliance, bylo by to zajímavé z hlediska bojů o 2 - 4 místo. To první by měla ta zlatičská aliance, která hraje na všech servrech, to je jasné, s tím se evidentně nedá nic dělat. Ale my ostatní bychom si o ty další místa chtěli zabojovat se sobě rovnými.
No jde mi o to, že tu hru hraje asi tolik lidí, že při limitu ali 60 by se tam naskládali všichni, co to aspoň párkrát za den zapnou, takže nějaké 2.-4. místo by na takovém světě mohl dostat fakt každý, kdo se přihlásí jednou za 30 dní, aby z něj nebyl duchVsak nikdo nerika, abyste byli v 60, klidne si budte ve 30 a my ostatni budem v 60. Jedna se o max. pocet lidi v alianci a ne o povinny pocet.
Přesně. Doufám, že nám to ukážeš v nějaké pěkné sériisvět bez zlatek je pro mě každý svět i bez zlatek se dá vyhrát
ano ukážu ale takové hry budu zveřejňovat měsíc po nahrání abych zabránil útoku na má městaPřesně. Doufám, že nám to ukážeš v nějaké pěkné sérii
ahoj jaká je doba trvání vzpoury?Jak se těšíte na nový svět Dorylaion? Dejte nám vědět, těšíme se na vaše názory!
Těžko bude podobný, leda by zlatiči přešli hromadně na skripty a různé podvody, aby si udrželi vysoké skóre. Takhle zatím nad tím nemusí moc přemýšlet, stačí jen zazlatit.To už se tady někde taky řešilo. Svět bez zlatek uvítáme, i kdyby to mělo být jen pro ukázku, že výsledek bude podobný. Problém je, že se takový svět nevyplatí dělat, když ten server se zaplatit musí
Zákáž nám ten pláč ty směchototo je hroznej pláč furt