• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser

Guest
dej typ, který přenecháte, vyšlu kolku -))
kupodivu mám na ně štěstí už sem vám jich pár doma potopila.
 

DeletedUser7037

Guest
tezko rict zek bych ze zahrady sou mimo hru :) jinak ja asi budu predavat ucet alianci tagze ve hre se uz asi neuvidime
 

DeletedUser7615

Guest
ono toho bude mimo hru asi za chvilku viac, vsak? :) GW odisli od CB, BN odislo od CB... zostali len RP... Takze sa na tomto svete konecne nieco pohlo?
 

DeletedUser

Guest
jo dá se říct, že se něco děje, napadají se a zastavuji divy ať už restartem nezodpovědného hráče a následně se ali snaží div spět získat, logicky ostrov šedivek a div je lákadlo.
Nebo zebráním hráči, RP se zatím drží zdá se stranou od bojů CB a GW, ... stačí se podívat na nárust bodu of a def předních ali, jako CB a GW...
 

DeletedUser7037

Guest
jinak sem definytivne predal ucet alianci :) tagze see you soon :)) ale spise v jine hre :)
 

DeletedUser

Guest
Dotaz
7 divů stojí - i když u více aliancí, hráčů je méně jak 300.
Neběží náhodou už odpočet pro ukončení světa?
Bude svět restartován? Vyhovovalo mi jeho nastavení.
 

DeletedUser40

Guest
Ahoj, dle Grepo stats má Epsilon přes 400 hráčů, takže na odpočet je ještě brzy.
Každopádně světy se po odpočtu uzavřou, restartovány určitě nebudou. To, jestli bude spuštěn nový svět se stejným nastavením, bohužel s naprostou jistotou říci nemůžeme.)
 

DeletedUser

Guest
Přiznám se, že nemám tušení, jak to v takové situaci funguje. To se svět uzavře a od té doby bude už jen v análech? Není to škoda, zakládat pořád nové světy, když máte k dispozici staré, které by stačilo restartovat?
 

DeletedUser40

Guest
Tak on je rozdíl mezi spuštěním nového světa a restartem toho starého opravdu malý. Nový svět bude mít jen jiný název, každopádně Innogames se může přizpůsobit aktuálním požadavkům trhu, resp. požadavkům hráčů, takže může změnit nastavení. Což je pro ně asi výhodnější.
 

DeletedUser

Guest
ono by se taky asi dost blbě rozlišovalo v žebříčcích,kdo ten svět vedl poprvé a kdo podruhé,potřetí ...:) Takhle koukneš do historie a víš:)
 

DeletedUser

Guest
Spíš mi jde o orientaci se ve světech. Už teď nemám tušení, kolik je světů a jak se jmenují. Když jsem přišel na čerstvě založený Epsilon, tak to bylo trochu jinak.
 
Nahoru