• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

tímto pro Vás otevíráme kavárnu (volné téma) pro svět Eta. Zde můžete diskutovat o všem, co se týká i netýká hry. Ale nezapomínejte, že i zde platí pravidla tohoto fóra!

Děkujeme
Příjemnou diskuzi Vám přeje Váš Grepo Team
 

DeletedUser

Guest
Když si počkaj, tak se dočkaj ! ;)
Nastavení světa ještě není známo.
 

DeletedUser

Guest
kdyz je otevřená kavarna tak za jka dlouho si myslíte že to spustí?
 

DeletedUser

Guest
¨
Kdy bude Svět CZ Eta?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
až bude tak bude, dáme vám vědět co nejdříve to půjde, resp. jakmile budeme sami vědět:)
 

DeletedUser

Guest
celkem se těšim :D začal sme na chvíli hrát zas DK ale vůbec mě nebavily tak sem přestal xD a na zetě mi to nevyšlo no trošku moc pomalá :D
 

DeletedUser4783

Guest
Myslím, že je houby platné se ptát, kdy bude spuštěn nový svět. To si pak zjistíte, až tam v Důležitých oznámeních bude Svět Eta nebo něco podobného;)
 

DeletedUser

Guest
Já taky s Aliancí Masters kdo bude chtít tak ať se přihlásí do seznamky :-D
 

DeletedUser

Guest
charone odted si muj neoblibenější clovek na tomto foru :D :D díky Tiiii
 

DeletedUser

Guest
dobré vedieť...

mám otázku:
keďže eta bude nový svet, bude tam aj hádes po spustení grepolis 2.0??
(teda ak inno to nedá dakedy koncom roka... :()
 

DeletedUser4783

Guest
Dobré by bylo, kdyby místo Erinye tam byl Charon(odkdy je Erinye v podsvětí:?)
 

DeletedUser

Guest
fulmar

Erinye spada pod samotnu spravu Hada, cize do podsvetia patri...a Charon je len prevoznik, nic viac
 

DeletedUser

Guest
Jak nic víc?! Pozor na to, co říkáš!:D
Hádes na světě bude, ale až po zavedení 2.0 a poté, co bude zaveden i na starší světy, čili ne hned.
 
Nahoru