• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
Tak jeden z Veneficových příspěvků mě ještě donutil se do této debaty vložit - mohl bych ti navrhnout, aby sis přečetl dejme tomu poslední tři stránky? Jistě najdeš jeden z mých příspěvků, kde osobně přiznávám (jako teď už bývalý, tehdy současný člen Fénixu), že Sněhurky jsou prostě moc dobře sehrané a pro každou alianci jsou tvrdým oříškem. Tudíž tvoje řeči, že nikdo z nás není schopen to uznat, jsou nesmyslné.

Pokud budeš neochotný to hledat, rád ti sem hodím citaci.
 

DeletedUser

Guest
Tak jeden z Veneficových příspěvků mě ještě donutil se do této debaty vložit - mohl bych ti navrhnout, aby sis přečetl dejme tomu poslední tři stránky? Jistě najdeš jeden z mých příspěvků, kde osobně přiznávám (jako teď už bývalý, tehdy současný člen Fénixu), že Sněhurky jsou prostě moc dobře sehrané a pro každou alianci jsou tvrdým oříškem. Tudíž tvoje řeči, že nikdo z nás není schopen to uznat, jsou nesmyslné.

Pokud budeš neochotný to hledat, rád ti sem hodím citaci.

Neboj dobře jsem si přečetl všechny příspěvky, než jsem sem začal psát. A to co jsem napsal se týkalo hlavně vaší obhajoby toho co jste předvedli. Tak že mi nic vyhledávat nemusíš. On je totiž dost velký rozdíl napsat "sněhurky jsou opravdu dobrá aliance", nebo "nadělali jsme si do kalhot, tak jsem potajnu vyjednali konec války se sněhurkama a přešli na jejich stranu".
A ano jak píše váš vedoucí, aliance je taková jaké je její vedení. Jen si nejsem jistej, jestli kredit vaší aliance, tímto krokem nějak výrazně stoupl.
Ale asi jo vždyť vy si to tu umíte vždycky tak hezky napsat a zdůvodnit.

P.S.: Omlouvám se ti, že ti tohle píšu jako bys ještě byl členem FENIXU. V té době si jím byl, tudíž tě stále za jejich člena považuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Víš, ty píšeš tak pěkně, až se mi nechce věřit tomu, že si opravdu stojíš za těmi hloupostmi, co píšeš. Už poněkolikáté totiž tak hezky nenápadně narážíš na to, jaká jsme banda zrádců a jak jsme špatná aliance - a přesto fungujeme a fungujeme stejně kvalitně, jako vy.
A neboj, myslím, že každý soudný člověk musí uznat, že Sněhurky jsou opravdu kvalitní aliance plná kvalitních bojovníků. Je pravda, že pokud se domluvili a šli na tento server v podobném složení cíleně, tak se není čemu divit - u nás i u vás je spousta hráčů, kteří se teprve zaučují. Ovšem tak či tak, ani my ani vy na ně v tuto chvíli nemáte.
 

DeletedUser

Guest
V tuto chvíly možné ne, ale co není může být. Pár bitev jsme už prohrály, pár měst stratily, ale válka není u konce. A myslím že na to máme být stejně kvalitní jako sněhurky.
 

DeletedUser

Guest
Ještě že máme ty sněhurky. Kdo by nám daroval ceny typu "Obránce dne" ? :-D LOL
 

DeletedUser

Guest
Víš, ty píšeš tak pěkně, až se mi nechce věřit tomu, že si opravdu stojíš za těmi hloupostmi, co píšeš. Už poněkolikáté totiž tak hezky nenápadně narážíš na to, jaká jsme banda zrádců a jak jsme špatná aliance - a přesto fungujeme a fungujeme stejně kvalitně, jako vy.
A neboj, myslím, že každý soudný člověk musí uznat, že Sněhurky jsou opravdu kvalitní aliance plná kvalitních bojovníků. Je pravda, že pokud se domluvili a šli na tento server v podobném složení cíleně, tak se není čemu divit - u nás i u vás je spousta hráčů, kteří se teprve zaučují. Ovšem tak či tak, ani my ani vy na ně v tuto chvíli nemáte.

Tak opět musím reagovat. Elegido, pokud tu napíšeš, že někdo píše hlouposti, tak by jsi to měl opřít o méně chatrné argumenty. Tvůj příspěvek do debaty nemá ani hlavu ani patu. Naprosto nechápu co si tím vlastně chtěl říct.
Já tu nemusím nic naznačovat, závěru si došel sám bez mé pomoci.
Rozhodně jsem nikde o vás nenapsal, že jste špatná aliance, to bych si nikdy nedovolil.
Jen si myslím, že vysvětlit vaše činy argumentem, že fungujete je opravdu trochu mimo mísu. Protože ono to pak vypadá, že vaším primárním cílem je fungování za každou cenu. To by totiž vašim novým partnerům mohlo vnést brouka do hlavy, co se stane v případě, že se dostanete do konfliktu s další silnou aliancí a začnete taky přicházet o města. On tu už totiž jeden precedens je a právě o něm se tu bavíme.
To že jsou Sněhurky kvalitní aliance asi taky nebude dostatečný argument. To víme všichni. Jen si myslím, že společně jsme je mohli porazit. Myslím, že jejich příspěvky z doby, kdy jsme stáli společně proti nim hovoří dost jasně. Určitě by takhle nepsaly, pokud by to byla taková pohodička. Možná kdyby jste se víc věnovali válčení a míň dohadům za zády RB tak už mohlo vše vypadat jinak.
 

DeletedUser

Guest
Téhle debaty se už nechci zúčastňovat, což jistě pochopíš - už je to skoro měsíc, co na Etě nehraji.
Jen bych chtěl říci, že jsem se nesnažil argumentovat ani ospravedlňovat něčí činy, jen jsem reagoval na tvůj příspěvek.
A mimochodem, pokud nějaké debaty o RB v době, kdy jsme spolu neválčili, byly, tak se rozhodně netýkaly hráčů, kteří neměli místo v radě - ti válčili naprosto bez dohad. Takže chybu nehledej jen u nás.;)
A už končím, vždyť já ani nevím, jak to na Etě teď vypadá.
 

DeletedUser

Guest
Taky nechci tuhle debatu protahovat. Jistě ale uznáš, že pokud je tvoje odpověď adresována mé osobě, tak reagovat musím. Pokud už zde tedy nehraješ, tak ti přeju hodně mnoho úspěchů na jiném serveru.
 

DeletedUser

Guest
V tuto chvíly možné ne, ale co není může být. Pár bitev jsme už prohrály, pár měst stratily, ale válka není u konce. A myslím že na to máme být stejně kvalitní jako sněhurky.

To by ste museli zabirat jina mesta nez ty mezi sebou,uprmimne roman bulls pro me nejsou rovnocenym souperem hlavne v cele s DOMECKAREM Ccarlosem:p
 

DeletedUser8152

Guest
Hoši tady řešíte jen Roman Bulls ale že se Sněhurky ted spojili s Fenixem a vytvorili Alibaba tak to by jste meli probirat tuhle alianci co se spojila ze silnych hracu protoze jinak nemeli sanci vyhrat a i tak maji dost starostí a to že se tu opíráte do aliance co za něco stojí tak se nejdřív podívejte na svoje aliance co jsou k ničemu
 
Nahoru