• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
nehoří nám koudel u ...... neboj to co jste předvedli zatim žádná slává ...;)

já nemluvim o spol. foru... (jen tak mezi řečí já tomu hráči podpory poslala a až sám mi je vrátil)
mluvim o hráčích kteří spolu spolupracovali na ostrově, požádal o podporu a ráno začal útočit.... (a naše podpory měl u sebe) to je sviňárna...
 

DeletedUser

Guest
naše ali je též souzena vždy kvůli jednomu či několika hráčům ...
a pls neříkejte že ne ...
na jednoho mám důkazy na další 2 jen co jsem slyšela....
 

DeletedUser

Guest
každý je zodpovědný za hráče ze své aliance:)
nemáte jich tolik brát nebo je máte potrestat a za jejich činnost se omluvit, popř to vyřešit jinak.. ale vyřešit to přímo, postavit se věci čelem:)
to paltí obecně:)
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za hvězdičky, nějak mě to rozproudilo - nebude se to opakovat.;)

Akbal, samozřejmě, když si někdo zažádá o podpory a obratem pošle útok, zní to jako sviňárna - bohužel, situace se změnila dost narychlo a někteří hráči s vámi neměli dobré zkušenosti, takže byli rádi za to, že mohou vypustit své lvi. Někdo mohl večer požádat o podpory, ale nakonec zjistil, že už nejsme kamarádi, tak útočil - jediná chyba, kterou uznám, je to, že nevrátil podpory (prosím, napiš mi SZ se jménem toho dotyčného, docela by mě to zajímalo).
Je sice fajn, že nemluvíš o společném fóru, ale to byla docela důležitá kapitola - tam jste s námi slušně řečeno vyhvězdičkovali, a to i přesto, že žádost byla podána naprosto v pořádku, nebylo tam žádné rozkazování.
A věř mi, že oproti vašim útokům, které nějak zapomínají brát doprovod, jsou asi všechny útoky slavné.:)
 

DeletedUser

Guest
v pohodě ohledně spol. fora nevim zničeho nic zmizelo takže jsme se tim nějak nezabývala...ale hráči jsem podpory poslala (a myslim že jsem nebyla sama) až je nepotřeboval tak je zaslal zpět.
Jen tak mezi řečí já jsem též před válkou se sněhurkama měla u jednoho hráče své podpory a mohu říci, že když jsme takto spolupracovai tak by mě nenapadlo na něj hned útočit. I přes to že byla vyhlášena válka a mělo se útočit. Ani tak se tak nestalo... A neútočila bych i kdybych to dostala rozkazem. (dala bych mu čas)

Jinak útoky jsou slavné to je pravda jelikož jsme nuceni se bránit a byli jsme zaskočeni, ale věřim, že se karty brzy otočí :p olížem rány a bude to
já to beru sportovně ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to tu pročítám a nestačím se divit, na tohle už prostě reagovat musím. Nejsem člen vedení aliance, ale jen řadový pěšák, ale mám pocit, že si tu asi někdo plete pojmy s dojmy. Tak si teda budeme asi muset nalít trochu čistého vína. Ano naše aliance měla na začátku DON jak s LEGÍ FENIX, tak se Sněhurkou. Chtěl bych tu upozornit, že Bulls dohodu pokud vím dodržovali. Pak nastala první část celého příběhu. Sněhurka s LEGIÍ se do sebe pustili a Bulls zůstala chvíli neutrální. Co mám informace, tak obě aliance požádaly Bulls o pomoc ve válce. Naše aliance zvolila pomoc LEGII a vstoupila se Sněhurkou do války. (Tady přiznávám asi vznikla chyba, že jsme začali útočit hned.) Sněhurka se asi právem může cítit ukřivděna, a nedivím se jí. Ale nemyslím si, že to byla zrada, jak je to tu nazýváno. Prostě byla zvolena strana.
Tady musím říct, že Sněhurkám vdávám čest, jak si ve válce vedou a jako soupeřů si jich vážím.
No a pak tu máme naše drahé "spojence", kterým jsme poskytli pomoc a na jejichž popud jsme zahájili váku se Sněhurkou. Četl jsem dopis jejich vůdce, poslaný našemu vedení při vypovězení DoN s Bulls. V tomto dopise tento chorý mozek píše, že jim tato spolupráce nepřináší nic dobrého. Dále píše, že dalším důvodem proč DoN vypovídá je, že Bulls mají nálepku zrádců a s tím prý nechce nic mít.
Tak tedy jak to vidím já. Co se týče podpor. Já narozdíl od akbal byl online, když společné forum mizelo a četl i celou debatu okolo. Co se týče podpor, které byly staženy, nebo k tomu byl dán pokyn. Tak pokud vím, bylo vysvětleno, že podpory mají být staženy protože jsou potřeba jinde a to u našich hráčů. A že LEGIE je dostatečně velká aliance, aby se zapodporovala sama. Dále bylo řečeno, že se žádné spolupráci nebráníme jen nechcem podporovat neaktivní hráče o kterých nic nevíme, když je těch podpor třeba u nás a že je třeba se lépe poznat a pořádně se domluvit. (Co se dělo dál v kuloárech nevím, ale myslím že kdo přemýšlí si obrázek udělá). Zde ještě podotýkám, že jsme měli stále jen DoN nikoli spojko, tudíž podpory z naší strany nebyly povinností. Jednalo se pouze o boj, kde jsme měli společného nepřítele a každá aliance do toho šla sama za sebe. V té debatě bylo také řečeno, že po čase Bulls nebrání spojenectví s LEGIÍ, když uvidíme, že to vzájemně funguje.
A teď k té nálepce zrádců : A byl bych rád pokud by mi na to odpověděl někdo kompetentní s LEGIE FENIX. Jaký přívlastek zvolíte pro alianci, která nejdříve požádá někoho o pomoc, nechá ho vyčerpávat ve válce, do které ho zatáhla a potom vypoví DoN a okamžitě zaútočí? (Mimochodem okamžitý útok je jedinou věcí, která byla vyčítána BULLS)
Tak že závěrem. Sněhurkám jen obdiv. Jste jediní, kdo je asi v tomhle příběhu opravdu čistej (tedy pokud už s LEGIÍ nespolupracujete, to by jaksi bylo schvalováním toho na co si sám stěžuji) a jako soupeři jste fakt dobří. Co se týče LEGIE FENIX, tak můžu jen říct, že lituju toho, že vedení ke spolupráci zvolilo právě vás.
Užijte si tedy momentu překvapení, nebude trvat dlouho.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zaprvé bych chtěl říci, že nazvat někoho "chorý mozek" se dá brát jako urážka a proti tomu se dá leccos dělat.
Zřejmě jsi plně nepochopil, co se snažím říci. Netvrdím, že bylo vaší povinností posílat podpory - žádost byla napsána spíše pro zkoušku, zda někdo z vás bude ochotný. My u něj podpory měli také, ale chtělo to víc zabrat, v té době byli Sněhurky obzvlášť aktivní - prostě to byla žádost, ne rozkaz. Přesto se k tomu vaši členové postavili dost tvrdě a tvrdě tu žádost odsoudili.
Myslíš, že byla válka plánovaná? Samozřejmě, každý věděl, že pokud bychom někdy dokázali porazit Sněhurky, tak by bylo velké riziko, že se do sebe pustíme. Ale válka jako taková nebyla plánovaná. Když byla uzavřena dohoda o neútočení, nikdo neříkal, že za tři týdny vlítnem na vás. Bohužel komunikace nebyla valná, spolupráce také ne (ano, vím, že to byla jen DoN) - prostě jsme usoudili, že to zkusíme jinak. Jestli jste čekali, že bude dohoda platit po celou válku, smůla. Já osobně jsem také slyšel, že jste se ke své dohodě se Sněhurkami nestavili nejlépe, ale do toho nechci kecat, o tom nic nevím.
Ještě jednou k akbal - uznávám chybu jedince, který neodeslal podpory před svým útokem. Ale myslím, že je věc jedince, jestli počká nebo uposlechne volání do útoku. Dohoda už neplatila, nebyl důvod neútočit. Takže je to jen na jedinci a někteří s vámi neměli nejlepší zkušenost.
 

DeletedUser

Guest
Elegido: Tak to promiň pokud jsem tě urazil, ale já tu už měsíc, možná víc čtu jen věci které mě byť i jako řadového člena uráží. Prostě jsem už tak trochu nevydržel.
No a k tomu ostatnímu. Ne opravdu jsem nepochopil co tu snažíš vyjádřit za myšlenku.
Co se týče té DoN, tak ano čekal bych, když někoho požádám o pomoc ve válce a on bojuje na mojí straně, tak že se vzájenmá DoN bude dodržovat minimálně do ukončení války ve které jsem požádal o pomoc.
A ano máš pravdu, je to jen moje smůla, že jsem asi tak naivní.
Stále jsem ve tvém příspěvku ale nenašel obpověď na moji otázku, tak ti ji zopakuju.
Jak nazvat někoho, kdo požádá o pomoc a ta když je mu poskytnuta(nebavím se o podporách, ale o vstupu BULLS do války se Sněhurkou), tak najednou otočí a během jednoho dne zaútočí na toho po kom pomoc žádal?

Ano Bulls možná zaútočili na Sněhurku zbrkle a ona to může ptávem považovat za porušení dobrých mravů, ale to je tak vše co nám může být vyčteno.
Ale co LEGIE FENIX? Jejíž pan nový vedoucí si dovolí nazvat Bulls aliancí zrádců a to v oficiálním dokumentu, kterým vypovídá DoN.
Nevím ale já osobně pokud bych s někým bojoval proti komukoli, tak by mi mohl říkat takovýto člověk co chce, ale rozhodně na něj neútočil. Rozkaz nerozkaz.
Tady bych chtěl podotknout, že s váma mám společný jen jeden ostrov a byl jsem svědkem toho, jak BULLs předávali naše dobyté město vám. Tak špatné zkušenosti jste s náma měli.
Jak říkám já osobně bych se za takouvou alianci styděl a ne že bych byl jejím hrdým členem.
 

DeletedUser

Guest
Mě jsi neurazil, jen konstatuji, že je to prostě urážka. Já také nejsem ten, kterého by to urazit mělo. A doufám, že jsi nějakou urážku nenašel i v mých příspěvcích, rozhodně to tak nebylo myšleno.
Ano, tato dohoda by platila, pokud se nezmění podmínky. Vše je o diplomacii - Burgunďané také nejprve bojovali na straně Angličanů, a teprve poté přešli k Francouzům - vše je o diplomacii.
Znovu opakuji - ano, bylo chybou, že podpory nebyly odeslány před útokem, ale stále netuším, kdo je tím hříšníkem. Nepatřím do vedení, ale není problém se o tom někomu zmínit - ale těžko se o tom mohu zmínit, když nechcete říci jeho jméno.
To zase záleží na tom jedinci, musíš si to vyřešit s ním.
Ano, je hezké poukazovat na příklady jednotlivce. Takhle to funguje během válek, ústupky jsou dělány, ale je hloupost ukazovat na jednotlivé příklady, když se bavíme o celku.
Styděl by ses za něco, o čem nic nevíš. Jak by ses mohl stydět za Fénix, když neznáš její členy a neznáš její chování, ale usuzuješ z jednoho či dvou příkladů?
 

DeletedUser

Guest
Elegido: Promiň ale já tu nehodnotím jednání jedinců, ale chování vaší aliance jako celku. Jste celek a jednáte jako celek. Hraju podobný hry už několik let a zažil jsem ledacos, ale to co momentálně předvádí vaše aliance je naprosto berprecedentní.
Tady se nebavíme o chování jedinců. Bavíme se o tom, že vy jste přišli za náma s nějakým návrhem, my ho přijali a přidali se k vám. A co jset předvedli vy. Vypověděli jste DoN a ještě ten den jset začali útočit. Na dotazy našich hráčů, proč tomu tak je bylo odpovězeno útočníky, že plní rozkazy vedení. Tudíž se nejedná o jedince, ale o akci celé aliance. A opět opakuji o akci aliance, ktrá přišla za náma s prosbou o pomoc. A byl bych rád, aby jsi si uvědomil, že my měli možnost volby a mohli jsme se stejně tak přidat ke Sněhurkám. Ovšem to by jsme se tu už asi nemuseli takhle bavit, protože by už asi nebylo o kom, nebo o čem.
Dále chci říct, že nepochybuju o tom, že je mezi váma spousta slušných lidí a kvalitních hráčů, to ale nemění nic na faktu o tom co právě předvádíte.
Jinak tvoje historické přirovnání mě jen utvrzuje v tom, že jste tenhle krok plánovali už v době kdy naše vojska krvácela u sněhurek se snaze snížit tlak na vaši alianci. Prostě jste nás nechali vyčerpávat a pak se na nás vrhli. Také my z toho vyplývá, že momentálně se Sněhurkou opravdu spolupracujete.
Můžeš tu tedy omlouvat vaše chování jak chceš, to ovšem nic na faktu nezmění.
 

DeletedUser

Guest
Sám jsi řekl, že to byla pouhá DoN. Tato dohoda vlastně byla uzavřena jen proto, aby mohlo v klidu probíhat útočení na Sněhurky. Nebyla to dohoda o spolupráci. Tudíž vy jste se k nám nepřidali, jen jste sami ucítili, že Sněhurky jsou příliš silné, než abyste vedli válku na dvou frontách.
Nevidím problém v tom, že jsme útočili ten den, co jsme vypověděli dohodu. V dohodě se nemluvilo o 24 hodinové době míru, kdy nebude možná jakákoliv akce.
Nějak nevím, jak si z mého historického přirovnání vyvodil, že to bylo plánované a že spolupracujeme se Sněhurkami. Byl to jen příklad, abych ti ukázal, jak se změnila situace - vše záleží na diplomacii. Byla vyjednána dohoda mezi námi a vámi, ta dohoda už neplatí - to je vše. Nikdo neudal, dokdy ta dohoda bude platit.
 

DeletedUser

Guest
No nic to nemá prostě cenu. popravdě proto jsem nereagoval na žádný z příspěvků sněhurek. Každej má svou pravdu.
Tak teda naposledy a polopatě, dál už se vyjadřovat nebudu.

1. Byla to vaše aliance co přišla za náma s žádostí o pomoc.
2. Byla to vaše aliance co najednou otočila o 180°
3. Byl to váš vedoucí co napsal, že dohodu ruší, protože mu nic nepřináší a také proto, že nače aliance má nálepku zrádců, s čímž nechcete nic mít. (mimochodem, proto, že jsme zaůtočili okamžitě po ukončení DoN) Tudíž odsoudil přesně to k čemu sám dal rozkaz.

Ano máš pravdu vše je otázkou diplomacie akorát mi přije, že ta vaše je poněkud extrémní. Tak trochu centrifuga.
Tím končím celou tuhle debatu. Jdu bojovat za svou alianci "zrádců". Taky tě nechci zdržovat od hraní v té tvojí "diplomatů".
Závěrem ti chci popřát hezkou hru a ať se ti daří.
 

DeletedUser

Guest
ad1.) Nebyla to žádost o pomoc, ale o DoN.
ad2.) Udělali jsme totéž co vy.
ad3.) Uznávám, že označení za zrádce bylo nevhodné. Naše reakce však v sobě nesla něco z té křivdy, kterou jsme cítili po ukončení naší první DoN. Reagovali jsme tedy stejně jako vy tehdy.

Zcela upřímně hezkou hru tobě i všem ostatním z Ety - snad jsme tu trochu pobavili a nalákali další hráče.:)
 

DeletedUser

Guest
víc lidí od Vás z aliancí by se nám nevyjádřilo?:)
celkem by to šiklo:) ať si uděláme lepší obrázek:)
 

DeletedUser

Guest
Sultan: No myslím, že tu asi nikdo moc debatovat nechce. Ono taky není moc o čem, situace je taková jaká je. Já osobně bych se tu taky nerozepisoval, protože každej si to stejně přebere k obrazu svému, tudíž je to ztráta času.
Jen mě prostě naštvalo, že když si to tu člověk přečte, tak už se tu nepíše nic jinýho než jaký jsou BULLS syčáci.
Přitom jsme udělali jen jednu věc, za kterou jsme tu pranýřováni. A když to samé udělá někdo jiný, ještě v horším provedení, tak je to v pořádku.
Nevidím tady jediný příspěvek od Sněhurek, které proklamují v příspěvcích slova jako čest atd.. Nevidím tu příspěvek jdoucí na vrub LEGIE za to samé, co za co je tu o nás popsáno několik stran. Prostě je to o tom co komu vyhovuje, nebo nevyhovuje.
Velká slova a pompézní rétorika je sice hezká věc, ale když už ji používám, tak bych si měl za svým slovem stát. (Samozřejmě nerad bych Sněhurkám křivdil, možná jen nestihly novou situaci komentovat.)

Všem hezkou hru a neseďte u toho pořád. :)
 

DeletedUser

Guest
No to bych samozřejmě mohl, ale nemyslím, že by to k vedlo k něčemu dobrému. Proběho by to jako vždy, okomentukou moje argumenty svýma. K ničemu rozumnýmu se nedobereme. Max to skončí nějakou hádku a já fakt nemám zájem kazit náladu sobě ani protistraně.
Svoje už jsem si napsal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser351

Guest
Veneficus

Veneficus - musím se jen pousmát. Z tvého pohledu to co pišeš, má vše určitě logiku.
Naopak, z mého uhlu pohledu to vidím malinko v jiném světle. Pravda bude zřejmě někde uprostřed :)
 
Nahoru