• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Eta

DeletedUser

Guest
Vidíš to strašně černě, Venefice. Tvrdíš, že nás nikdo neočerňuje za naše chyby - ale přitom to děláš ty. Vždycky se někdo najde, kdo bude proti - když šlo o vás, byl to uživatel XY, když šlo o nás, jsi to ty. Tak z Bulls nedělej ukřivděné chudinky, to vám nesluší.
 

DeletedUser

Guest
Elegido: Rozhodně jsem nechtěl z Bulls udělat ukřivděné chudinky. A je to přesně jak říkám, bylo lepší se tu k ničemu nevyjadřovat. Ono to v konečném důsledku vyjde nastejno. Když tu nikdo z Bulls nepsal, tak se to taky nelíbilo.
Dále já nemluvil za Bulls, ale pouze za svou osobu.
Tak si tu kluci spolu pokláboste, protože vzhledem k tomu, že se tu snažila věc podat z naší strany jen Akbal a já, tak se obávám, že už tu moc příspěvků od nás nebude.
Já tuhle debatu z mojí strany považuju za uzavřenou, protože ať tu napíšu co napíšu, tak je to stejně špatně. Ztráta času a energie.

Upřímně Vám všem přeju spoustu kvalitní zábavy s touto hrou a jistě si jí společně ještě spoustu užijeme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vážně to bereš moc černě. Přijde mi, že jsi vůbec nepochopil, co se ti snažím říci. Děláš unáhlené závěry, a pak ti přijde, že se tě někdo snaží jen zbytečně pošpinit.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny hráče a pouze informuji o jedné neschopné alianci, která nedokáže držet dohody. Jeden druhého pomlouvá nebo spíše uráží. Ochraňuje farmy a zbabělce. Zakladatel této aliance se označil za člověka kterému lze důvěřovat a poté dohodu jeho aliance nedokáže dodržet:

Gadzak dne 18.5.11 v 18:22 hod.
Zdravím tě velký válečníku,

Oslovuju tě protože mi k vám utekl jeden hráč na kterého útočím. Jde o hráče horal75. Věřím, že vaše aliance nemá zapotřebí hlídat farmy a proto bych tě rád požádal o to aby jsi ho zase propustil... Vstoupil k vám, když viděl, že se na něj valí další můj útok. V době poslání mého druhého útoku na něj byl stále v jeho bývalé alianci a po nějaké chvíli už byl u vás... Podotýkám, že v té době už na něj šel druhý útok odemne a další od kolegy. Je to zbabělec. První začal útočit na mého kolegu a když viděl, že zřejmně šlápl do vosího hnízda utíká se schovat k vám.

Věřím, že jsi chápavý a tohoto zbabělce vydáš na milost nám.

S pozdravem a s úctou vůdce aliance Aliens Gadzak

SAMUELL dne 18.5.11 v 18:37 hod.
Tve zadosti se zamita a nezajima me jake problemy mel clen pred vstupem knam pokud splnuje podminky naboru tak ma narok a nenecham si diktovat koho vyhodit.Pokud bude aktivni a bude mym clenem tak se budem branit a nejsou tu jen schovany clenove.Vis kolik mest jsem sundal ja jako farem a dnes jsou moji verny a dobri clenove.O tom ta hra je a pokud ho ma rada vzala tak to uz urcite musi vse vedet spozdravem Hell legie of uranos + Hell legie of uranos II. jako velitel samuell a rennojan

Gadzak dne 18.5.11 v 18:41 hod.
S tvým názorem nesouhlasím, ale narozdíl od tebe já ten tvůj budu respektovat... Jinak každý si svou pověst buduje jinak, že... Mě by se teda nelíbilo, kdybych měl postavenou alianci na zbabělcích... Jako je horal75

S pozdravem

SAMUELL dne 18.5.11 v 18:43 hod.
Ja jsem nerekl ze tu mam jen porad zbehliky ale pred vstupem do aliance me nezajimaji problemy nekdy sam nemuzes vedet kdy se stanes jinim clenem ali ty protoze ti ji jina silna rozebere jak nic a pak teda budes i zbehlik ty

Gadzak dne 18.5.11 v 18:46 hod.
Příjde mi to jako by jsi to bral trochu naštvaně... Není důvod se rozčilovat. Chtěl jsem jen pořešit jednoho zbabělce... Jinak psal jsem jako tobě, tak druhému zakladateli, ten mě bez problémů řekl, že tohle zapotřebí namá aby schovával takové hráče nebo něco v tom smyslu a odkázal mě na toho kdo ho příjmal...


SAMUELL dne 18.5.11 v 18:54 hod.
ja nastvany nejsem jen to je muj nazor a za radou si stojim pokud bude u nas slapat je nas clen pokud neco porusi leti


Gadzak dne 18.5.11 v 18:56 hod.
Takže podle tebe je v pořádku, že pokud bych byl pod útoky, tak abych šel k vám a tím si v podstatě zachránil kůži? Bavím se stále pouze o hráči horal75


SAMUELL dne 18.5.11 v 19:00 hod.
neni to v poradku pokud by jsi byl podnasemi utoky urcite bych te nepozvala rada do ali a je to vspurny nebot to treba rekl hrac ci nerekl nemuzu to resit za naborare a ale pouze si za nim stojim pokud by to vedel na rovinu asi byho nepozval a pokud to vedel nevim proc tak ucinil ale momentalne to resit nebudu ponevadz uvidim tyden podle aktivity a pak se uvidi

SAMUELL dne 18.5.11 v 19:02 hod.
to je vpoho ja jsem zakladatel ali a mnam tez nejvyssi slovo a to mi respektuji a zastupce je druhy velitel na profilu to je pekne rozepsane a pochopitelne

Gadzak dne 18.5.11 v 19:04 hod.
Nechápu tvůj přístup, ale už to s tebou nebudu řešit... Věřím, že kdybychom byly silnější aliancí, řešení by vypadalo jinak z tvé strany...

SAMUELL dne 18.5.11 v 19:08 hod.
bohuzel asi ne resil bych to stejne tak to delam od zacatku a mame tu jasno a bez problemu fungujem a ja neotravoval tebe ale ty me a podle toho co mi ted psal ten hrac tak na spetku lzi nejaka pravda je


Gadzak dne 18.5.11 v 19:19 hod.
Tak to by mě zajímalo co ti psal za keci... Mám obě dvě hlášení s mími útoky a nevím jestli kolega, kterého napadl má ještě ty hlášení, ale takhle to prostě je. Plus xkrát jsem ho teď v poslední době špehoval, nějaké taky ještě můžu doložit on mě taky zkušel špehovat. Poslal na mě blesk, já mu to oplatil bleskem a zemětřesením. Nechápu tvou logiku. Většinu tohoto co jsem ti psal, můžu doložit hlášeními, ale opravdu by mě zajímalo co ti psal ten zbabělec.

SAMUELL dne 18.5.11 v 19:27 hod.
rozhovor byl ukoncen volal jsem si s druhym velitelem a rozhodnuti mas za nasi ali akorad psanou jinim spusobem od kazdeho ale jasna a oba jsme se schodli ze ho budem sledovat za aktivitu a pak se uvidi prijemnou hru a uz mi nepis

SAMUELL dne 19.5.11 v 18:30 hod.
jednani jelikoz to co mate v profilu se mi nelibi chci se domluvit protoze spinis nasi ali a to se mi nelibi a neni pravda co jsi tam pises tak ze pokud se domluvime tak to vyresime ale tohkle se nedela ja te tez nespinim

SAMUELL dne 19.5.11 v 18:34 hod.
"vůl vede stádo".
to nejsem pokud se to doresi bez hadek tak a smaznes to vlakno pod natlakem co delas da se to resit

Gadzak dne 19.5.11 v 18:43 hod.
Smažu to jedině v případě, že se dohodneme. Za tím co tam je napsáno si zatím stojím až mě přesvědčíte o tom, že to tak u vás nefunguje, klidně to smažu až po dohodě. Ale nechci to s tebou řešit. Protože nyní na tebe nemám dobrý názor a jednání by to nepomáhalo... Navrhuji aby pokud bude chtít jednala s námi oběma azaleia2, pokud ovšem ona bude chtít. Věřím, že ta nás může nějak usmířit...

SAMUELL dne 19.5.11 v 18:47 hod.
vis co pokud jsi to vcera prehnal tak ja tez uznavam chybu ti ji tez uznej pokud budes ochotni se domluvit tak jako velitel za tvoji ali a ja za svoji a na dukaz duvery a ze jsem frajer a vedu uz 5 ali ti posilam ma tel cislo a jsem ochotni ti zavolat ponevadz zato stojis xxxxxxxx

Gadzak dne 19.5.11 v 18:52 hod.
Já myslím, že volat si nemusíme :) Ok, pokud chceš jednat, tak ukaž teda vstřícné gesto a propusť horala a já okamžitě smažu info na našem profilu. Jednal jsem s vámi včera, tak jak jsem jednal, protože mi nepříjde správné aby jste bránili takového hráče. Nezaslouží si to...


SAMUELL dne 19.5.11 v 18:55 hod.
ja trvam na zavolani ponevadz poznas podle rozhovoru ze nejsem zadna ***** a jsem ferovy chlapik a pokud dostanu tve slovo na 100% tak leti ale podminka je telefon a rozhovor a myslim si ze pokud mame stejneho spojence a jsme ochotni si zavolat neni problem to vyresit a nikdy nevime kdy muzem byt treba spojenci nebo nejaka spoluprace ja sve cislo dal dej tve a volam

Gadzak dne 19.5.11 v 19:00 hod.
Počkej, my nemáme splečného spojence. Jen čistě osobu azaleia2 která mi přišla jako rozumná... Sorry, ale nevidím jediný důvod proč ti dát své tel. číslo... Pokud jsi rozumný člověk pozná se to i tady... Bohužel tě neznám a jen tak ti mé číslo fakt nedám... Snad to pochopíš... Pokud chceš teda vidět na 100% procent, že své slovo splním, tak já tedy začnu. Smažu ten profil, ale chci aby jsi potom propustil hráče horal75 a aby jste mu nepomáhali před našimi útoky.

SAMUELL dne 19.5.11 v 19:03
ok jak chces ja mam plno tel cisel ze hry a tez co nejsou semnou a dokonce se nastevujem a ok souhlas

Gadzak dne 19.5.11 v 19:05
Takže já jdu mazat profil

Gadzak dne 19.5.11 v 19:17
Tak a teď co s tím hráčem Antonov? Můžeme dojednat dohodu o neútočení nebo něco aby jste přestali na nás útočit?

SAMUELL dne 19.5.11 v 19:20 hod.
pokud myslis kvuli nemu tak podporu mu nikdo neposle ma prisni zakaz vstup do nasi ali na dohodu ci don prozatim nechame lezet doporucuji to nechat zatim budu takovy frajer ze dam prikaz neutocit na vasi alianci do konce mesice a pak se uvidi ju

jjj me stanovisko 1,do konce mesice pro vsechny plati don
2,ma prisni zakaz k nam
3, nikdo neposle podporu
4, nikdo na vas nezautoci
5, reseni don a spojenectvi muzem pozdeji ne ted to nechame ulezet a pak to doresime myslim si ze je to ferove ne???


Gadzak dne 19.5.11 v 19:32
Jj, já jsem to nemyslel zle :) aby jsem se zase do něčeho zbytečně nepouštěli...

Gadzak dnes v 11:53
Zdravím,

Teď si děláte srandu, že jo? Jakto, že je horal75 zase u vás?

HatoriHanzo dnes v 12:04
Protože je Samuell ****. Piš si na profil co chceš, my tím neztratíme. Jen vím, že Vaše aliance tu dlouho nebude.

Gadzak dnes v 12:07
Nechápu tě... Tak proč s ním spolupracuješ, když o něm máš takové mínění... To co jsi psal dále mi je naprosto jasné, ale nejsem si jist jestli si tím neublížíte...

HatoriHanzo dnes v 12:10 hod.
To si jist jsem....

Gadzak dnes v 12:40 hod.
Ty jsi takový frajer, že nedokážeš dodržet ani jednu z dohodnutých věcí?

HatoriHanzo dnes v 12:44 hod.
Nic jsem si s tebou a nikým z Vás nedomluvil.

Gadzak dnes v 12:47 hod.
jjj me stanovisko 1,do konce mesice pro vsechny plati don
2,ma prisni zakaz k nam
3, nikdo neposle podporu
4, nikdo na vas nezautoci
5, reseni don a spojenectvi muzem pozdeji ne ted to nechame ulezet a pak to doresime myslim si ze je to ferove ne???

Toto bylo vaše stanovisko k horal75 a vůči naší alianci. To jste tak "schopné" vedení, že ani nevíte co bylo dohodnuto?

HatoriHanzo dnes v 12:52 hod.
Samuell není vedení, ale zakladatel. Vedení je rada a ta rozhodla takto.

Gadzak dnes v 12:57 hod.
No tak to by jste si tam teda měli asi udělat trochu pořádek... Jeden říká něco a druhý to vůbec nebere v potaz. Trochu divné... Když už někdo něco dohodne má to dodržet. Pokud toho nejste schopni nechápu, proč jste mi teda psali o novém jednání, když se potom hováte tak jak se chováte... A nemslím si, že by zakladatel neměl mít právo rozhodovat o dění v alianci, ale to už je jen vaše věc...

Takže takhle nějak to tam funguje. Zakladatel píše že má v alianci největší slovo a že je velitel. Druhý o něm napíše, že je *** a že o ničem nerozhoduje, že je jen zakladatel. Dohoda padla dnes, když jsme opět jeli útočit na hráče horal75 a překvapivě se zesa hned dostal do jejich aliance a začali útoky na naší alianci.

Kdokoliv, kdo by měl zájem nám s nimi pomoct rád uvítám...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Horal75

Pokud vím tak když byl v alianci legii tak nikdo na něj neútočil tak nechápu proč na nás zaútočila celá legie?
 

DeletedUser

Guest
štatistický kútik...

takže...
LEGIE FÉNIX vs. Roman Bulls
prebraté mestá:
26:12

Sněhurka a 46 trpaslíčků vs. Roman Bulls
prebraté mestá:
8:1

mapa okolo centra mapy (t.j. 500|500):
[SPOIL]
showmap.php
[/SPOIL]


1. Prebraté mestá odo dňa 12.5.2011 0:01 h
2. Ospravedlňujem sa Sněhurkám za ružovú farbu ale táto farba mi ku vám pasuje najlepšie :)
3. prosím neberte to ako provokáciu, len sa snažím ukázať, ako sa komu darí...
 

DeletedUser

Guest
Musím reagovat.

Legie - 94% získaných měst od našich neaktivních hráčů kteří ani nepsali o podpory.

Už vám někdo řekl že máme trochu více válek a nesoustředíme se jen na legii a Sněhurku?



... Musíte si počkat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5984

Guest
Legie Fénix vs. Roman Bulls

Bohužel jsem díky studiu neměl moc času zabrousit na toto fórum, které jinak navštěvuji celkem pravidelně, a tak mi část diskuze na téma zrušení DoNu mezi Fénixem a Roman Bulls takříkajíc protekla mezi prsty. No snad je ještě čas uvést některé věci na pravou míru. Takže: ano, jsem to já, kdo má hlavní podíl na tomto obratu o 180% (osobně si myslím, že to bylo jen o 90, ale to je už jen věc názoru) a rád bych zmínil některé důvody, které mě a naši radu vedly k takovému rozhodnutí:
1) Nedůvěra v Roman Bulls - toto je asi ten největší důvod pro vypovězení DoNu, protože vaše snaha o ovládnutí Ety za jakoukoliv cenu a oběti je všeobecně známa a většina vyšich čelních představitelů se jí ani nijak netají ... Z toho nám vyplývá, že dalšími na řadě bychom pravděpodobně byli my, neboť vaše útoky na sněhurky jsou naprosto bezzubé ... Zatímco se celý Fénix snažil vést boj svědomitě a soustředit se převážně na jeden cíl, vy jste se začali postupně roztahovat po všech ostrovech a sněhurky pro vás, dle mého názoru, byly jen druhořadý cíl, potřebovalůi jste si vytvořit dostatečnou zálohu a dřív nebo později bychom vám tam začali překážet ...
2) Už jaksi zprofanovaná zrada z vaší strany ... ale ano, byla to zrada. Na rozdíl od nás, vy jste zaútočili na Sněhurky ještě v momentě, kdy jste s nimi měli DoN !!! Já jsem ještě našel dostatek slušnosti, abych DoN mezi námi vypověděl a to, že jsem uvedl i důvody, si myslím, že byste neměli napadat, spíš to ocenit, protože v téhle hře se děje tolik zvěrstev, že slušnost by měla být alespoň respektována a ne ji ještě napadat. Chápu, že pokud byste vypovídali Don vy, obdržel bych pouze zprávu ve znění: "Konec DoNu !", ale s tím se holt nedá nic dělat.
3) Není to naštěstí tak dávno, aby na to již má sklerotická hlava zapomněla, takže si ještě matně vzpomínám, když jsme s vámi měli DoN poprvé. Byl na dobu určitou a bohužel to našim hráčům jaksi uniklo ... Hned následující den, po vypršení lhůty se někteří vaši hráči vrhli na naše jak hladoví psi a přitom by bylo normální nejdříve jednat, zda se bude DoN prodlužovat či nikoliv ... No ale to jsou právě ty věci, kterých se od vás člověk nedočká ...
4) Je tu spousta lidí, které ta hra baví a chtějí ji hrát i podle některých nepsaných pravidel, která se uplatňují i tzv. Real Life ... A já jsem nemínil vyčkávat a posléze koukat na to, jak si na nás Roman Bulls smlsne. Prostě DoN s vámi byl z naší strany vypovězen pro ztrátu důvěry, kterou jste si zasloužili vašimi předešlými činy a pokud bych měl být upřímný, myslím si, že pokud bychom tak neučinili my jako první, netrvalo by dlouho a to samé byste udělali vy akorát v opačném gardu, protože Sněhurky jsou pro vás očividně velké sousto (no ono asi pro každého ... :D) a vy prostě chcete za každou cenu tento svět ovládnout a my vám stojíme v cestě za splněním vašeho snu ...
5) Těch důvodů bych tu mohl zmínit ještě minimálně pět, ale jejich váha už není tak velká, takže necítím potřebu je zveřejňovat, hlavní důvody jsem zde však uvedl. Nechci házet všechny členy Roman Bulls do jednoho pytle, ale o alianci vypovídá to, jaké má vedení a to vaše stojí za starou belu ... Autokritářské vedení vaší aliance se totiž začíná stávat legendárním, bohužel v negativním smyslu slova a prostě s tím Fénix nechce mít nic společného ...
 

DeletedUser

Guest
:))

Tam kde vládne pořádek, disciplína, slušnost,
tam kde se malý rve za velkého a velký za malého.


profil Roman Bulls mluvi prece za vse :)

-
vysvetlivky
-
Tam kde vládne pořádek, disciplína, slušnost,
- tvrda diktatura

tam kde se malý rve za velkého a velký za malého
- mensi hraci budou podporovat ty silne, co jsou u toho furt. musi proste poslouchat v ramci te discipliny a poradku, ktery vudci nastolili. problem je v tom, ze ti mensi - jsou prave tou slabinou takove aliance. jednak jsou jejich mesta snadnou koristi a jednak u toho evidentne netravi tolik casu co "ti velci". proto ani castokrat nestihnou vcas zazadat o podpory, ktere "mozna" dostanou - mozna proto, ze uprdenostnovani budou zajiste opet "ti velci".
-------------------------
jasny... obecne je toto problem kazde MEGAALIANCE, ktera se snazi problemy resit dalsim naborem kohokoliv kdo pozada o prijeti a resenim spojenectvi a ruznych dalsich diplomatickych tahu.
........................................................................................

navrat k minulosti:
---pravda, ze na nas (snehurky) sly nejdriv utoky a kdyz jsme se ptali o co jde, tak nam bylo vzdeleno, ze je valka.... sam jsem psal nasemu hraci ze je to asi nejake nedorozumneni, ze jednam s certem o spolecnych utocich na fenix. ale opak byl samozrejme pravdou - nakonec mi bylo vzdeleno, ze don se rusi a misto nej je valka. v tu dobu uz jejich mesta byly na toto dobre pripravena a pravda, ze jsme se rozmlatili o X jejich betonu, ktere na toto cekali.
pak jsme se branili co to slo a kolikrat jsme meli namale, jenze mame tuhej korinek a mnoho zkusenych hracu, ktere jen tak neco nerozhodi. timto si Roman Bulls podepsali nad sebou ortel a my malí trpajzlíci se držíme vlastních zásad, pravidel a ty reci od par jedincu z RB vcetne s jejich politikou, nevypocitatelnym vedenim apod. nas vedou k asbolutnimu odhodlani znicit RB.
----------------
dale bych chtel clenum RB prasknout - ze dne 24.5. v 15:21 hod. psal vas CERTicek nam a zadal o "docasny don, ktery prospeje nam obema" - srandista ze jo... to jen aby jste vedeli, kdo ze vas to vlastne vede.
vubec to s vama nevidim dobre, ale to brzy sami poznate.

-----------------

dale k dohadam co se tyce vztahu nasich a fenixe.
- Fun Din Dung - tento muz se zaslouzil o zapleteni roman bulls s fenixem proti nam. nicmene vase spolecne utoky nikam nevedli (maximalne pod vodni hladinu) a proto verim, ze vam spoluprace prisla neefektivni.
take se nedivim fenixum, ze se od toho komplotu a spolecentvi hracu, kteri v RB hraji trhli. Byla to jejich svobodna vule, ktera vzesla z noveho vedeni - nove politiky. FDD odstoupil z ali a jiz nebyl prijat zpet do fenixe, cimz chteli udelat jednu velkou tecku za tim co bylo.

dale dohady o nasi spolupraci....
ano, nekteri jednotlivci jiz spolu neco podnikli a verim, ze se nase spoluprace bude nadale rozvijet. jak jsem jiz rekl, dosti nasich hracu se dotklo jednani roman bulls, jejich osobni zpravy o nasem konci atd. zkratka zapricinilo to, ze po RB pujdem jak slepice po flusu (orion alfa je jen takovej vedlejsak a darci KB)
--------------------

jeste bych chtel podotknout, ze grepostats pouziva asi kazda aliance, predevsim RB se snazili dostat na nase ostrovy pres mene aktivni hrace. nicmene jak jsem psal, mame dosti zkusenosti s takovou politikou a na takove jsme pripraveni. je na kazdem, jak se o svoji ali stara...
proto nejake poznamky, ze tolik a tolik mest bylo aktivnich a neaktivnich hracu jsou nemistne. kdybych mel spocitat, kolikrat se RB (ccarlos, xpavlinka atd.) snazili dostat nase neaktivni, tak bych tu nepsal nic jineho. zrovna od RB mi to prijde dosti ubohe, jelikoz mam dojem, ze koukaji na grepostats casteji nez na samotny grepolis.
....

domluvil jsem :):cool:
 

DeletedUser

Guest
v poslední době se tu rozmáhají slohové práce a mohu říci že mě to nebaví číst :-O .... ale i přes tože nemám tolik času tak jsem si s tim dala práci...

odpovídat na to nebudu protože je to kolotoč neustále stejné diskuze... jen k tomu přebírání všichni jdeme po neaktivních vč. vás tak laskavě važ slova

a jestli nás jednou zničíte což samozřejmě jednou možná nastane, tak jen proto, že z naší "diktaturské ali" jak nás nazýváš odejdou ti naši aktivně bojový hráči a dají přednost osobnímu životu a grepolisu sbohem
tečka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
k tomu reknu asi toto

my nezabirame neaktivni hrace,oni se neaktivni stavaji az po nasem rozebrani..viz xpavlinka,mmaass kteri zbabele utekli na dovolenou takze sme jim stihli rozebrat jen par mest.to jestli vas porazime neni ta spravna otazka.otazka zni jestli ste si uz uvedomili ze sme vas porazily..
 

DeletedUser

Guest
:)))

to akbal:
asi sis to precetla jen tak letmo

psal jsem - grepostats pouziva asi kazda aliance - takze nevim proc bych mel vazit slova, to nekdo od vas (Wisel) to tady kritizoval a spis vy by jste se meli drzet pri zemi co se tohoto tematu tyce.

a ver tomu, ze i my mame vlastni zivoty, ano, asi ti to prijde divne :))) ale take jsme lide, co maji rodiny, deti, nekteri studuji, pracuji... to mi asi nevnutis myslenku, ze VY JSTE NORMALNI A MY NE :D to je asi tak nejvetsi vtip co jsem tady cetl. Slozeni populace na grepolisu se neda asi zaskatulkovat podle aliance. kdo chce, muze se presvedcit, kolik lidi uz od nas skoncilo a kolik jich jeste skonci. to je proste normalni. Ono kdyz mate v alianci poskrovnu "bojovych aktivnich hracu" jak rikas a zbytek stoji za starou belu, tak kdyz ti oni bojovnici skonci (z jakehokoliv duvodu), tak nemeli vyvolavat co vyvolali a nemeli rikat co rikali. Znas to prislovi: Kam vitr tam plast?--- to by se vice hodilo do vaseho profilu :)

a jeste k tem slohum. - pred timto prispevkem jsem psal jen dva. nehodlam to psat v deseti prispevkach po par vetach. napisu to najednou a hotovo.
a nemusis hned byt urazena.:cool:
 

DeletedUser

Guest
pepe.gonzales: Opravdu jsem se tu už nechtěl vyjadřovat, ale musím.

Jen pro upřesněnou, mohl by ses prosím podepsat pod příspěvkem nikem, který máš ve hře? Rád bych věděl s kým píšu. (Pokud jsem se přehlédl a je stejný, tak se omlouvám.)
Co se tvého příspěvku týče. Tak opravdu nevím co se přesně děje v zákulisí, tak tu nehodlám nikoho obhajovat. Ale nemyslím si, že ty bys měl o nás zas tak dobré informace, abys tu mohl psát to co píšeš.
Rozhodně nevím nic i diktatuře a ani o tom, že by malí hráči jen podporovali ty velké a že by to nefungovalo i opačně. No ale vymlouvat ti to nebudu, každý má právo na své přesvědčení.
Co se týče těch řečí několika jedinců: To myslíš tady na fóru? Nevím, ale psali jsme tu celkem dva, než jsme to vzdali, protože to k ničemu nevedlo. A konkrétně za moji osobu si nejsem vědom toho, že bych zrovna s vaší aliancí měl nějaký problém. Tedy krom toho že jsme ve válce.
Co se týče Fenixe: I jejich chování bych bral jako celkem normální, pokud by si nehledali důvod jinde než je. Ano napsal si to dobře. FENIX zjistil, že válka s váma nebude tak jednoduchá, jak si mysleli a tak prostě přeběhli, s tím že si našli spoustu dobrých důvodů proč to udělat. Nikdo z nich tu ale nebyl schopen napsat ten pravý důvod, který jsi tu uvedl ty. Sněhurka je holt tvrdý oříšek. A tak tu máme najednou hrdinské statistiky o tom kolik měst nám po obratu politiky zabrali.
Já prostě jen nechápu, proč aliance, která si tak strašně zakládá na cti. (O té je tu každý váš příspěvek.) Začala spolupracovat s aliancí, která šla otevřeně proti ní a poté udělala přesně to za co jste nás kritizovali. Respektive chápu momentálně vám to prostě vyhovuje. Tudíž se ctí to má pramálo společného. Ale o tom jsem tu psát vlastně ani nechtěl, jen jsem tě chtěl upozornit na to, že ať jsou mezi náma vztahy jaký chtěj, tak otevřeně se urážet asi nemusíme. Myslím si, že to aliance vašich kvalit opravdu nemá zapotřebí. O FENIXECH si myslím své, tak alespoň Sněhurka by mi nemusela brát iluze o cti kterou tu tak propaguje.
 

DeletedUser

Guest
veneficus

trautemberk jmeno me

myslim OZ ktere nam nekteri z vas posilali "kdyz jste byli na koni"... dale ty intriky, ktere nam byli pres OZ posilany - tahani informaci a jako ze "kamaradeni se"... nebudu to dale pitvat. ani jsem nechtel, jen jsem to zminil.

to ze mali podporovali velke - to vime taky z vasich zdroju, jednak sam velky cert mi to kdysi psal (kdyz jsme jeste byli v DoNu),, kdyz jsme se bavili o nasich aliancich... ja mu vytykal, ze lepsi je mensi ali s dobryma hracema, ale on ze je lepsi vice hracu, pak ze se to samo procedí, vytribi se ti nejlepsi a tak. ze jedina nejlepsi strategie vedeni aliance je Diktatura.... Ja mu oponoval, ze u nas to funguje trochu jinak a presto docela dobre prezivame. tohle neni z moji (nasi) hlavy. uz drive i kdyz byl DoN byly da se rici neshody kvuli rozdilnym nazorum na grepopolitiku.
 

DeletedUser

Guest
Tak to tě zdravím sousede, i když nemůžu říct, že bych měl z tvého sousedství radost.
Popravdě myslím, že jsme byli asi v trochu jiné situaci než vaše aliance.. Myslím že naskočit do hry s lidma co se znají je jednoduší, nemuseli jste asi řešit kdo bude hrát a kdo ne. Ale fakt nevím co všechno proběhlo v komunikaci tudíž to nebudu soudit.
Nemyslím si, ale že bych u toho seděl málo a málo hrál, přesto nevím že bych kdy měl ve svých městech hafo podpor od malých hráčů a nemusel sám myslet na obranu. Taky si nemyslím, že by u nás velký hráč nepodpořil malého. Samozřejmě ty máš jistě lepší informace z naší aliance než já.
Každopádně si mi neodpověděl, proč tolerujete činy jedné aliance a u druhé stejné chování považujete za nepřípustné? Nebo mi prosím vysvětli, čím se to chování liší, tedy krom toho, že se FENIX nakonec přidal na vaši stranu. Protože já v tom rozdíl stále nevidím. Pokud někdo vypoví DoN a okamžitě zaútočí na alianci se kterou ještě včera bojoval proti vám. (I když ono taky záleží jak dlouho už žádné boje mezi váma neprobíhaly. A zatím co Fenix se domlouval s vaší aliancí o ukončení bojů, tak my stále bojovali v domnění, že oni též..)
Předem děkuji za vysvětlení a můžeš i polopatě, asi na tom s rozumem moc dobře nejsem, když ten rozdíl nevidím.
 

DeletedUser

Guest
veneficus

ano,, v tomto mas pravdu. kdyz jsem se dozvedel o zmene vasich politickych vztahu (RB vs. FENIX), tak jsem psal presne co mas na mysli... ze stejne jako my jsme oznacili Vas, tak i Vy oznacite je. To je jasny, jevi se vam to stejne.
Sam jsem se divil, jak rychle na Vas skocili.
Samozrejme budoucnost sveta eta je ve hvezdach a stat se muze jeste opravdu cokoliv. Ono bez nepratel to taky nejde. Nicmene nechci se tu opakovat, ale primarni misi jiz mame danou a pak se uvidi.

good luck;)

ps: jeste k tem informacim - ono se k vam "pesakum" mnohdy informace dostavaji trochu jinak, nekdy vubec. samozrejme vase interni zalezitosti neznam z jisteho pohledu tak podrobne jako ty, ale casto je znam zase z jineho pohledu - ktery se k vam nikdy dostat nemuze. Oni kolikrat ty zakulisni tahy nejsou navenek tak zretelne :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsem rád, že to alespoň někdo z vás uzná. A jak se říká "kostky jsou vrženy". Dál už opravdu necítím potřebu se k tomuto tématu vyjadřovat.
Taky ti přejju hodně štěstí ve hře, i když za svou maličkost doufám, že ho budeš mít míň než já.


Tak ještě k P.S. Neboj opravdu si nedělám iluze o tom jak se tyhle hry hrajou. Intriky jsou na denním pořádku. Právě proto nechci být ve vedení, už jsem si tohle užil jako diplomat v travianu. A jak říkám, nepsal bych tu vůbec, je to hra, ale dokáže mě nadzdvihnout, když ze sebe někdo dělá beránka. Kdo vede alianci, tak má vždy nějaké ambice a chce aby prosperovala. Prostě není třeba používat velkých slov. Politika je velkou součástí těchto her a každý ji dělá tak, aby situace co nejlépe vyhovovala jeho alianci. Opravdu není třeba zde psát "se zrádci nechceme nic mít", stačí napsat "Nakonec jsme přišli na to, že je pro nás lepší usmířit se se Sněhurkou a jít do BULLS. Pak bych vás tu rozhodně nepbtěžoval svým názorem a bral to jak to je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Docela úsměvné příspěvky.Už jsem viděl spoustu aliancí co se kasali,jak jsou nejlepší,verbální útoky psané v OZ a někdy i na fóru.Nakonec to dopadlo úplně jinak,než se slibovalo a tyto aliance,již neexistují :-D
Jen čas ukáže,jak moc je silná ali(jakákoliv).
Vyhraná bitva,neznamená vyhraná válka :)
 
Nahoru