• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
Neřekl bych, 100Mb/s by asi mělo stačit né?

Tak díky za pomoc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Co bys prosím chtěl slyšet? Pokud se Ti hra seká neustále, příčiny mohou být dvě - přičemž obě jsem už zmínil, teď už je na Tobě jak si s tím poradíš. Buď pomalý internet, nebo nějaká chyba v počítači samotném, v tom případě si přečti návod, na který jsem v posledním příspěvku odkazoval. Nic víc poradit nemohu.
 

DeletedUser7037

Guest
jonik ma pravdu spis napis co mas ze sestavu pc a podle toho co pises by pripojeni mnelo byt ok vyskouses jine prohlizece (panove kteri vyvijeli grepo 2 nepochopili co znamena slovo komatibilita) mozna muzes kouknout na trace route kudma to de a kde mas nejveci casove ztaty
 

DeletedUser8048

Guest
Chci se zeptat proč nelze zvát nové hráče na svět GAMA.
 

DeletedUser

Guest
aniepsilon nejde, patrně stare světy překopane na verzi 2 nepřijimají nové hráče, staři hrají dal a pokud odejdou a klesne svět pod 1 000 hráčů, nastane odpočet a po te konec, na jaře bude svět hrdinů, možná i více verzi světů hrdinů
 

DeletedUser

Guest
Ahoj všem,kteří tu diskutují.Jsem tu nový,je mi 60let a docela mne to v tomto počítačovém světě baví.Přečetl jsem si vaše postřehy a bohužel mi nezbývá,než s nimi souhlasit.Asi je dnes vše o penězích,ale přesto,mne to neodrazuje.Jen mi schází ten gryf,vás mladších v ovládání počítače a takových her jako je tato.Když mi bylo tak 10let,hrál jsem si s mechanickými hrčkami na klíček a ocelovou pružinu.To,jaké je využití počítačové techniky dnes,by mi připadalo v tehdejších dobách jako zázrak a utopie.Takže se tu budu snažit vydržet co nejdéle a s nejnižšími náklady a možná se něco na stará kolena přiučím.V této hře mi chybí,protože je koncipována jako strategie,přímé ovlivnění útočících jednotek.Je to asi opravdu jen o tom,jak silné vojsko někam vyšleme.Dá se to do určité míry ovlivnit předchozí strategickou úvahou,ale není to ono,šachy jsou variabilnější a je možné,že šachům podobnou hru,převedenou do počítačového reálu někdo také jednou vymyslí.Možná by to šlo už nyní,ale tak hluboce tomu nerozumím.Přeji vám hodně úspěchů ve hře a hezké svátky vánoční.Ahoj Sutra

Neřekl bych, 100Mb/s by asi mělo stačit né?

Tak díky za pomoc.

Ahoj,jsem tu nový,ale dnes se mi gama svět také seknul a do delty jsem se nedostal.Prý tam něco předělávají.Ale chtěl jsem ti jen říct,že já jedu na 130-160kb/sec,a žádné trvalé problémy nemám.Tak ahoj a ať se ti to zlepší.Asi bude chyba ve tvém PC.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Ahoj, první příspěvek zde fóru a hned ses tak pěkně rozepsal. Doufám, že Tě Grepolis jen tak brzy neomrzí a zavítáš sem na fórum častěji. :)
 

DeletedUser

Guest
aniepsilon nejde, patrně stare světy překopane na verzi 2 nepřijimají nové hráče, staři hrají dal a pokud odejdou a klesne svět pod 1 000 hráčů, nastane odpočet a po te konec, na jaře bude svět hrdinů, možná i více verzi světů hrdinů

tzn. že gamma se zruší no to snad ne???
 

DeletedUser

Guest
pokud budou splněny podmínky tak ano.. staré světy zanikají nové se otvírají..
 
Nahoru