• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser3002

Guest
Taky na to koukám, jak mi to lítá nad statkem a krade krávy! To je mazec :hmm
 

DeletedUser

Guest
V nekterych pripadech bohuzel odnaseli pouze zverinec ze statku no ... V tom obili si ale mohli to logo nechat, bylo to pekny.
 

DeletedUser

Guest
Bez kafe neni mozno dejchat :) Kdybych si denne nedal aspon trikrat kafco, tak bych davno klimbal a hlavou mlatil o stul.
 

DeletedUser3020

Guest
..:)
Gama je řekla byh méně úspěšný svět...Na Alfě je jich dost, je to první svět...Na Betě taky, ta byla krátce po Alfě a všichni čekali, co tam bude ,,nového"...Gama už tak zábavná asi nebyla ...zas všichni čekali na Deltu...Kolik tak těch světů asi ještě bude? :)
 

DeletedUser

Guest
Toť otázka :-D
Pamatuju, že když sem začínal na Travianu, tak nejnovější svět bylo cz3 (tam sem začínal) a krátce na to se spustil sk1 (kde sem taky hrál a tam sem vytvořil velmi úspěšnou alianci) a pak o něco později sem už hrál na cz16 :-D

A abych se přiznal, žádný ze serverů sem nedohrál.
Tvořil sem, rozvíjel sem, kolonizoval sem, a pak mne to přestalo bavit.

Ale to už sou dva roky zpátky. Už nikdy sem nechtěl nic takovýho znovu hrát.
A ejhle, teď sem tady :-D :-D
 

DeletedUser3020

Guest
Mno na Travu jich bylo fakt dost, taky jsem ho hrála,ale moc mě nebavil, takže jsem přestala....a takhle u víc her..:Tahle mě asi zatím baví nejvíc, ikdyž má sem tam nějakou chybku,ale to asi každá :)...
 

DeletedUser

Guest
Tak na všech serverech je to takřka stejné, spíš by mě zajímalo, co lidem chybí na grepolis... Co by přidali atp... Přeci jen je to téma, kde si můžeme v klidu zaspamovat... Nebojme se :-D
 

DeletedUser

Guest
Hihi všeho s mírou:))
na grepolisu? tam chybí cíl alespoň tedy mě.. ale o tom bych možná rozvedl diskuzi jinde.. nu ale pokud to zdejšímu kavárníkovi nebude vadit..:)
 

DeletedUser

Guest
To by byl průšvih... Pak by jsme nebyli dotováni kafčem :-D. Cíl tu určitě chybí, ale to bohužel v každých browse hrách. Mě by se líbilo více obléhacích strojů: Beranidlo, balista atp.
 

DeletedUser

Guest
No dost online her má cíl kterého je třeba dosáhnout, jeho absence je achilova pata této hry..
obléhací stroje mi nechybí, na jednu starnu je dobře že město nejde prostě zdemolovat.. a na hradby stačej katíci:)
 

DeletedUser

Guest
No... Tak špatně jsme to zase upřesnil :-D. Balista byl stroj, který spíše zabíjel jednotky než budovy... Bylo by fajn, kdyby takové stroje tu byly, ale na to jsme tady všichni malinký a Nemčouři nám takovou radost neudělají :-D
 

DeletedUser

Guest
škoda

to je fakt škoda že tu balisty nejsou:( ale vádí mi tu to lodstvo na grepolisu:(:grepolis
 

DeletedUser40

Guest
Proč loďstvo? Já si právě myslím, že to je silná stránka Grepolisu, protože máš i s mýtickou jednotkou na výběr z osmi druhů lodí, což je podle mne opravdu úctyhodné.
 
Nahoru