• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser5567

Guest
Tak to mi taky došlo, že si po krku asi hned nepůjdete, ale svitla mi naděje, že třeba ty rozpory taky k nečemu povedou :-D (btw: co tam dělá Nefritka? Ta je houby bojovník - doufám, že si tohle nepřečte :-D )

Jedna, dvě nebo tři ali, pro mě jste pořád jedna a ta samá pakáž :-D
 

DeletedUser5567

Guest
V jakým smyslu válím? Jestli myslíš to spamování tady, tak díky :-D
 

DeletedUser

Guest
Ještě, že tam nehraji... :)

PS: U Morfa je nuda tak jdu zaspammovat kavárny...
 

DeletedUser5567

Guest
no nevím, mě se vede docela dobře, už jsem si vyhlídnul i asi dalších 15 měst na zabrání bez odporu :-D

Tadeo-nechceš jít k nám, když tě tam scrini štvou? Našel bych ti pár měst :-D

Archimédes: opovaž se napsat lepší historii než já :-D
 

DeletedUser

Guest
No tak já tu nemám zatím žádný literární příspěvek takže jsem někdo jako Michael Jackson za mlada

PS: Ne, opravdu nejsem černoch!!! :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Chtělo by to zasejc něco spamnout :-D
Wingové se pěkně rozpadaj :-(
 

DeletedUser

Guest
njn se stává
jak zazni legionarský chorál :kdoz su bozi legionari......
tak radsi utecou z bojiste :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
trocha spamu: Pán boh putoval po svete a pomáhal ľuďom. Zablúdil aj na Slovensko priamo do Bratislavy! A tam v priekope plače chlapec v hokejovom drese. Pán Boh sa ho pýta: "A Tebe čo sa stalo? Neplač ja Ti pomôžem, ja som pán Boh!". A chlapec na to : "Ale, v piatok hráme s Českom hokej a potrebujeme vyhrať!" A v tom si sadol pán Boh k chlapcovi a začali plakať spolu!
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny.

Koukám, že Strážci jsou fakt oblíbení. Zatím jsem díky bohu neměl tu čest se snimi střetnout.
 

DeletedUser

Guest
kdo si počká ten se dočká:D
aneb na každého někdy dojde:)
pochlubí se někdo co nového na Gamě?
 

DeletedUser5567

Guest
Strážci chtějí uspořádat ohnivkové harakiri, toť asi vše :-D
 

DeletedUser

Guest
zatim se jim to daří statečně, někteří jsou tak šikovní, že posílají do útoku třeba i 300 birém, to ta kultura potom pěkně nabíhá :D
 

DeletedUser

Guest
kavárna

Možná budu vypadat jako naprostý hlupák, ale jsem tu nový a chtěl bych se zeptat, co to je ta kavárna.
 
Nahoru