• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
je to místo kde se dá volně diskutovat o dění v daném svět nebo i o jiných tématech, ačkoliv hra a daný svět by měly být stěžejní
 

DeletedUser5504

Guest
Správně. Já sem moc často nepíšu ale pozoruji diskuze. Lukasi Pokud hraješ na gamě můžeš se sem občas podívat a pokecat s ostatními hráči z gamy
 

DeletedUser

Guest
jako příklad bych uvedl diskuzi u bratia na slovensku kde si v jedne z kaváren vyříkávají své názory zástupci znesvářených aliancí a docela dobře se to čte:) dlouho sem neviděl takhle aktivní kavárnu, u nás to v jednu dobu frčelo tuším v kavárně Eta
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem Etu chvíli hrál, a vím jak živé tema to tam je. Myslím tím zradu a nečestné chování mezi aliancemi atd. Byl to jeden z důvodů proč jsem tam skončil. Ale tím hlavním byl asi nedostatek času. Jeden svět bohatě stačí, pokud se to dělá pořádně.
 

DeletedUser

Guest
no at je chování jakékoliv, probírat u kafe se to dá vždycky:)
 

DeletedUser

Guest
jako příklad bych uvedl diskuzi u bratia na slovensku kde si v jedne z kaváren vyříkávají své názory zástupci znesvářených aliancí a docela dobře se to čte:) dlouho sem neviděl takhle aktivní kavárnu, u nás to v jednu dobu frčelo tuším v kavárně Eta


u nas na slovensku sa v kaviarni stale debatuje,je to mozno tym,ze my,slovaci mame na grepolis viacej casu,kedze sme od prirody lenivi a do prace a skoly sa nechce a nechce:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám dotaz.
Je pravda že se chystá na Gamě grepo 2.0 ???
A to v nejblišší době?
 

DeletedUser

Guest
Ohledně přechodu na novější verzi budete zavčas informováni naším adminem :)
A to na všech světech.
 

DeletedUser5567

Guest
Zavčas znamená s jak velkým předstihem? Kdysi se tu říkalo, že na jaře už to bude všude a zatím nic...
 

DeletedUser

Guest
Přechod na 2.0

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, proč se mi grepo 2.0 pořád seká. A to mám na Kaapě jen jedno město. Až to příjde sem kde jich mám 70, tak se z toho asi.... a nebo prostě přestanu hrát.
Faktem je, že jsem hlasoval pro přechod na 2.0, ale to jsem ještě nevěděl že to bude takovej problém.

Díky za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Ahoj, asi to bude způsobeno Tvým pomalým připojením k internetu. Každopádně si zkus projít toto téma, možná Ti to pomůže...
 
Nahoru