• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
Lidi,
je možné, že jsem až natolik zblblá hraním,
že nejsem sto vidět někde u zaregistrování se
název Nového světa?
:(

Pokud někdo víte,
kde by se dalo případně přihlásit,
budu velice ráda,
když mi to napíšete...

Děkuji za veškeré informace!
;)

PRO VYSVĚTLENÍ:
Sháním tuto informaci,
abych mohla pravdivě informovat moji alianci...
Chceme se u nás někteří hráči přihlásit...
Prozatím pouze slepě tápeme...a hledáme svět Ióta...
Kdo ho najde?
 

DeletedUser

Guest
dneska ne, němci se zasekli :)
bude to zítra, ptala jsem se jednoho moderatora, to my aspon řekl, chyba neni u grepo teamu tady....
no musíme počkat no...
 

DeletedUser

Guest
Drsné.. :D ,ale mě to určo nevyhovuje ... :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
njn, nic z čeho bych byl nadšený, ale kdo si hru vymyslel ten si určuje co s ní udělá..
 

DeletedUser

Guest
IOTA už jede, tak kdo se chce přihlásit už může :)
ja čekám na znameho :-O
 

DeletedUser

Guest
Mě je celkem jedno jaká je rychlost světa...je pro každého stejná.
Nastavení mi vyhovuje,alianci plníme dobře,tak vzhůru do hraní...
 

DeletedUser

Guest
co jsem objevila a fakt považuji za dobrou věc, byť jsem nepochopila kolik to stojí :(
je Dovolená, když spotřebujem tu danou všem, ať už na cokoli, je tu možnost koupit si další dny dovolene ...
Fakt někteří dovolenou neplytvaji, ma ji zdravotní problemy a holt nemoc ne nemoc a do 42 dni se nevleze, konečně se myslí i na to to, pochvala :)
Jen doufam, že tu to možnost da ji i na běžící světy časem, nikdo neprodělá a pár hráčů nebude muset končit či mít hlavu ve smutku, je nemám dovolenou a musím zas do nemocnice .
 

DeletedUser

Guest
Tak není to špatný nápad,ta prodloužená dovolená,ale klidně mohli dát delší dovolenou v základu,bez placení,třeba místo 42 dnů 90....
 

DeletedUser

Guest
no jo vše má své + i - zas my někteří byly furt na dovolené, to chceš pak vyslat utok a vyjde to na páty pokus, furt hráč má dovolenou, to tě pomalu otraví, stejně tak forum bez příspěvku, všichni dovolená..
 

DeletedUser

Guest
Ale kdo je na dovolené tak neroste,a nebaví se :)
Nemyslím že by se delší dovolená nějak zneužívala hráči co jsou pod útoky,takový hráč,když už ví že není schopen svoje města ubránit ,se může třeba resetovat...nebo úplně smazat účet a přejít na jiný svět.
 

DeletedUser

Guest
každopádně půlka nepřátel na dovolené, nemáš na koho utočit a nemáš BB a tím pomaleji rosteš, více dni dovolene, víc hračů na ni :(
 

DeletedUser

Guest
zdá se my to nebo je v tom zádrhel, že se tady nedají bourat budovy ?
Co, když časem dobyji město a budu chtít něco zbourat ?
taky jste si to ho všimli ?
 
Nahoru