• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser10127

Guest
pro Salupos: to nebylo myšleno na tebe, ale na Bojku.. proto je tam taky ta citace textu
 

DeletedUser

Guest
Thasos tak to čtu postupně nemám čas v práci vysedávat u grepolisu celej den nejsem dítě školu povinné.
 

Thasoss

Grepolis tým
Někdy má dítě školou povinné na hru méně času, než chodící do práce :) A ono se z „někdy“ stává „často“... několik hodin ve škole, dalších několik hodin člověk nechá nad úkolama z ní... a máš z toho rázem 10 hodin, někdy i víc. Nemluvě o tom, že se jí člověk musí věnovat i o víkendu kolikráte.
 

DeletedUser

Guest
Mě by taky zajímalo kolikrát jsem byl zabanován a za co.Třeba mě bojka odpoví,nebo mu mám vyjmenovat proč jsem byl vždy brzo odbanovanej,už jsem taky slyšel jak mám známý na suportu,pro všechny chytráky kdyby tomu bylo tak asi bych nedostával ban,třeba za fotku lamy na mém profilu nebo za název města teplá oáza,nebo za sdílené připojení s ženou,které jsme neměli zadané protože jsme hráli každý ze své IP adresy pak jsme se přihlásili v kavárně v Praze z jednoho noťasu a bum,mulťák:D takže Bojko odpovím ti mě suport má rád jako trn,tak zde nešiř bludy.
 

DeletedUser

Guest
mám dotaz ať jsu v obraze, kdo je bojka ?
a opakuji zde vám těžko někdo vysvětlí ban ve hře na to je support
 

DeletedUser9072

Guest
Tímto vyzývám Support této hry, aby tady pro všechny oficielně a veřejně napsal, kolikrát byl hráč Jurašek zabanován neoprávněně a omylem. Myslím, že by to uklidnilo dohady a umlčelo hráče jako je Bojka, kteří do toho stále rýpou. Také jsem přesvědčen, že by se měli členové Support týmu za tyto omyly omluvit.
 

DeletedUser

Guest
Pravda už veřejná totiž nikdy nebyla.. Jen všichni hráči vždy viděli: JURASEK MÁ ZASE BAN
 

DeletedUser10127

Guest
Na BANy cizích lidí se nemá ani smysl ptát-tyto informace Support nepodává.
to samozřejmně vím.. ale když už je to takové "veřejné tajemství" , tak by asi taky nebylo od věci kdyby support uvedl věci (BaNy) na správnou míru, potažmo se třeba i omluvil..? dovedu pochopit, že tam sedí taky "jen lidi" , a řešit věci na rovinu by této jinak fajn hře jenom pomohlo..
 

DeletedUser

Guest
Takze, zase uz dalsi svet kde jedne strane nadrzujeme, ma u nas kamarady, ci primo support hraje a ovlivnuje si hru? To uz si delate srandu?
Opravdu uz to tu nebudu znovu resit, kdo ma naladu si to zjistit, doporucuji si precist kavarnu Lambdy tak z patku, tak se resilo presne to same a sem bych se jen opakoval.

A co se tyka Juraska, opravdu jste doufam necekali ze sem dam osobni udaje o tomto, ci jakemkoliv jinem uctu.


Jen jednu vec jeste doplnim. Tresty jsou v katalogu trestu uvedeny jako maximalni mozne, support muze trest zmirnit. Konkretni potrestani je vzdy v kompetenci konkretniho supportera a on si musi byt schopen ban a trest za nej obhajit.

Pokud ma nekdo nejake podezdreni tak muze zazadat pres ticket o provereni.

P.S. dnes budou obe ali provereny.
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Albinus

Ty neoprávněné nebo mylné blokace s omluvou budou kdy a kde ?
 

DeletedUser

Guest
Co tim chce basnik rici? Nechapu souvislosti, prosim konkretne.
Omlouvame se vzdy dotycnemu do ticketu a za chybu se omlouvame pouze jednou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jinak otázky supportu směřujte sem děkujeme, zde je okénko supportu, tady to nenajdou nechodí sem a my je musíme upozorňovat
 

DeletedUser9072

Guest
Co tim chce basnik rici? Nechapu souvislosti, prosim konkretne.

Hráč Jurašek dostal omylem blokaci na Iotě za jakési věci ze světa Mý. Nikdo se mu za to nikde neomluvil a jen čirou náhodou to neovlivnilo dění ve světě Iota. Ono to totiž mohlo hodně ovlivnit směr hry na tomto světě. Podle mého názoru si tato situace zaslouži veřejné vysvětlení spojené s omluvou. Je to slušnost.
 

DeletedUser

Guest
Lzete, at uz vedomne nebo nevedomky, ale je to fakt. Tento ban jsem daval a resil ja a hraci jsem se ihned omluvil v ticketu.
A za chyby se VZDY support omlouva, ale pouze tem kterych se to tyka a pouze jednou.
 

DeletedUser9072

Guest
Lzete, at uz vedomne nebo nevedomky, ale je to fakt. Tento ban jsem daval a resil ja a hraci jsem se ihned omluvil v ticketu.
A za chyby se VZDY support omlouva, ale pouze tem kterych se to tyka a pouze jednou.

Já měl na mysli veřejnou omluvu. Oni totiž hráči od Fénixů tuto situaci využili k obvinění, že máme u Supportu protekci. BAN vidí totiž každý a to že byl neoprávněný veřejně neřekne nikdo. Nám to samozřejmě nepřítel ve hře neuvěří. Prosím, neříkejte mi, že lžu...to si vyprošuji !!!!
 

DeletedUser10127

Guest
Lzete, at uz vedomne nebo nevedomky, ale je to fakt. Tento ban jsem daval a resil ja a hraci jsem se ihned omluvil v ticketu.
A za chyby se VZDY support omlouva, ale pouze tem kterych se to tyka a pouze jednou.
zdravím Albinus, možná to že se omlouváte pouze hráči pomocí ticketu a né veřejně není ideální, protože v očích ostatních je třeba Jurášek brán pořád za hráče který dostal BaN/y...:(
 

DeletedUser

Guest
přece nechcete, aby support každou omluvu psal veřejně na fóru, už teď co chvíli řeší téma BAN na fóru, to ještě odpovidají na tickety, chodí do práce a mají rodiny, osobní život, no a vy v nich vidíte ty špatné, zajímalo by mne, poděkoval někdo někdy veřejně supportu za radu, pomoc v ticketu, zde veřejně, ?
 

DeletedUser

Guest
verejne se opravdu neomlouvame, omlouvat nebudem. Zasadne se omlouvame pouze tomu koho se to tyka. Pokud je to nutne muze hrac pozadat support o dovoleni zverejnit cast komunikace v ticketu a sam se takto branit. Pokud to hrac neudela, jeho problem. A uz kazdopadne do tohoto nic neni nezucastnenym hracum. Takze, chyba neni v supportu, ale v hraci.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tím bych uzavřel diskuzi na toto téma. Cokoli dalšího, co se ponese v podobném duchu, bude mazáno a trestáno dle příslušných pravidel fóra. Zde naleznete Cheathunterovo okénko, kde můžete Supportu pokládat herní dotazy.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru