• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
kurnik server nejede ani mesic a ty uz chces neco bourat? :-O
 

DeletedUser7287

Guest
Jestli myslíš tento svět kde se ptáš v kavárně, tak ten běží od svého spuštění 13.7. až do dneška bez jakýchkoliv problémů, osobně hraju každý den.
 

DeletedUser

Guest
mne nejde nwm prečo... myslíš Iotu??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
diki za ochotu nakonec sa ukázalo že chyba sa stala u mna ne u vás :) ešte raz dakujem....:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Rychlost

Chtěl bych se zeptat zda svět LOTA bude někdy zrychlen ....nebot ....já snad u teho umřu !!!! :) .....
Díkes za odpověd . Zduř ! :D :grepolis
 

DeletedUser40

Guest
Jen tak pro zajímavost, tento svět se jmenuje Iota, ne Lota. :)

Taková podstatná věc, jako je rychlost světa, se v průběhu hry velmi určitě nezmění.
 

DeletedUser

Guest
mě štve to požadování u vesnic protože u toho musite pořád sedět :( :-! protože požadovat na nejmenší čas je nejvýhodnější proč se nazavede že by ti platili daň cca 30 surovin od každého každých deset minut třeba by to bylo nastavitelné
 

DeletedUser

Guest
nikdo nikoho nenutí, aby u toho seděl. je na každém kolik hře dá a kolik toho nabere..
a ono schopnost naklikat si suroviny sama o sobě hru nevyhraje
 

DeletedUser

Guest
zezačátku je to blbý :( ale když už potom budeš mít třeba 8 měst tak tě nějakých 50 surek nevytrhne :-/ :grepolis
 

DeletedUser

Guest
bud rad ze tam nemusiš posielať vojakov stale ako to bolo v tej skorsej verzii
 

DeletedUser7287

Guest
mě štve to požadování u vesnic protože u toho musite pořád sedět :( :-! protože požadovat na nejmenší čas je nejvýhodnější proč se nazavede že by ti platili daň cca 30 surovin od každého každých deset minut třeba by to bylo nastavitelné

Nastavitelné by to určitě bylo, jako milion dalších věcí, jen mi zkus nějak logicky vysvětlit, jak by jsi si potom představoval že by jsi dosáhl nějakého rozdílu, mezi hráčem, který hře věnuje nějaký čas a hráčem, který jednou za den klikne a utratí suroviny?
 

DeletedUser

Guest
Tak byla spuštěna Olympiáda byl by to dobrej nápad kdyby grep pořád neustále nevypadával:D asi nezvládá tolika sportovců naráz:D
 

Thasoss

Grepolis tým
Tobě vypadává? Mně dneska bez problémů a včera nevím, když to prý padalo, tak to jsem na něm nebyl
 

DeletedUser

Guest
Z důvodu špatné práce vedení tohoto servru většina aktivních spojenců na tomto světě končí. pokud budete se chtít k tomuto protestu přidat, je třeba ukončit hru na servru a rozpustit účet. Já osobně na protest, ukončuji v příštím týdnu hru na servru Iolta a odcházím na jiný svět, tak se připojí k protestu.
 
Nahoru