• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
nikdo nebyl trestán za ten první post, ale pak už to šlo jinam, dvě aliance se pustili do sebe a po té pár jedinců i do členů - člena týmu
 

DeletedUser10127

Guest
sama dobře víš, proč k této vyhrocené diskuzi a osočováním nejmenovaného člena vašeho týmu došlo..
mě je 42 let, jsem v radě Plague, a věř mi že nemám problém v debatě jak s 12 letým členem tak některými důchodci co u nás hrají..
 

DeletedUser

Guest
No support by mělo spíše zajímat proč se hráč po našem upozornění ihned restartoval a prekontrolovat ip hráčů zda tento účet nebyl jen využít k tomuto podvodů jiným hráčem,taky nevím zda to jde,jde jen o odstrašující případ kam až je člověk schopen zajít za vidinou nějakého virtuálního hodnocení:)
 

DeletedUser9072

Guest
ještě naposledy pro salupos a thasoss.
po zveřejnění mailů s nabídkou úplatku se rozběhla diskuse o této záležitosti a Thasoss v jednotlivých příspěvcích promazával některé pasáže, což zkreslovalo názor který chtěli pisatelé vyjádřit. Toto promazávání vyprovokovalo debatu o způsobu , jakým moderátoři zasahují do průběhu debaty.
 

DeletedUser10127

Guest
Sice nepatřím na tento svět, ale rád bych vyjádřil znechucení nad tím, co se tady děje. Všechno zde bylo x krát řečeno, dokonce i omluvy zazněli, ale někteří lidé prostě pro oči nevidí. Nehledě k faktu, že se zde stále dokola objevují narážky na věk. Tomuhle taky nerozumím. Tohle přeci není hra pro 18+. Pokud by to tak bylo, tak aspoň bych rád viděl něco co patří očím pro 18+.
A říkám to stále a pořád, někteří lidé se chovají jak malé děti v hračkářství. Stojí tam a řvou, že chtějí modrou hračku a pranic je nezajímá, že je tam jen červená.
Bohužel to, že někdo podvádí bude v našich končinách běžné. Jsme Češi a máme to v krvi. Dávno je pryč doba, kdy pánové na ulici smekali před dámou. A nebude to bohužel jiné, jelikož díky pokřivené demokracii, kterou jsme si zde zavedli, to bude jen a jen horší.
Takže bych byl rád, kdybych si tady o světě Iota přečetl i něco zajímavého, ve smyslu která aliance je tam ve vedení apod, a nečíst zde jen neustálé hádky a osočování jednoho či druhého...
Pak se nedivte, že nikdo nemíní forko grepolisu navštěvovat, číst a psát do různých rubrik.
zdravím, ale s tím co jsi napsal zásadně nesouhlasím..
to že se krade, podvádí a uplácí neschvaluju , a nevidím jedinný důvod tomu přihlížet a mlčet!!
 

Thasoss

Grepolis tým
My se nepostavili proti vaší diskuzi kvůli tomu uplácení, ale kvůli tomu, co již přede mnou napsala salupos. A Hanibale, pověz mi, co jsem zkreslil na vašich reakcích tím, že jsem spojil 2 příspěvky za sebou, nebo smazal citaci příspěvku, který byl ihned nad reakcí nebo tím, že jsem smazal Stormovi a juraškovi narážku? Koneckonců na předchozích stránkách Kavárny máš screeny veškerých příspěvků před a po úpravě.
 

DeletedUser

Guest
Jakou moji urážku?

Nikde jsem nenašel úpravu co zde nabizis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Strana 38, 378. příspěvek
Saly: Jestli ona to nehradí kvůli mne... musím jí totiž vycházet na těžký prachy :p

Zde se můžete kouknout na veškeré mnou upravené příspěvky a provedené změny v nich. Pro zvětšení klikněte. Kdybych to všechno měl uploadnout na net (aby se to zachovalo v nějaké normální velikosti), tak bych u toho vypustil dušičku :) Double-spojeny dva příspěvky, z. c.-zbytečná citace, narážka-netřeba vysvětlovat.
[SPOIL]Zobrazit přílohu uživatele 1613
Zobrazit přílohu uživatele 1614
Zobrazit přílohu uživatele 1614
Zobrazit přílohu uživatele 1615
Zobrazit přílohu uživatele 1616[/SPOIL]
 

DeletedUser9072

Guest
Nikde jsem nenašel úpravu co zde nabizis
já také nenašel nic ....
a pro Thasossos, pokud je nutné, aby si lidé dělali kopie toho co píší, aby měli později důkazy co a jak bylo upravováno, doporučuji toto nařízení zakotvit do pravidel fóra.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nikdo nenašel nic, protože jste nikdo ty příspěvky snad ani nečetli, jen rozohněně reagovali... :) Nutné dělání kopií není, to jsem tu udělal kvůli Vám, když sami nevíte, v čem došlo ke změně ve Vašem příspěvku a neustále mne tu obviňujete, že tu příspěvky překrucuju.
 

DeletedUser

Guest
Zase nic jen mě prostě zajímá co mě upravoval z urážku když můj příspěvek tu není upravovan :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Tobě jsem smazal akorát tu část o půjčení jisté knihy, nezdálo se mi to zrovna vhodné (druhá strana by na to nemusela dobře reagovat) a podstata příspěvku se tím nijak nezměnila, to byl jediný Tvůj příspěvek, který jsem Ti upravoval :)

E: Asi jsem to zapomněl nahrát... omlouvám se, takže zpětně.
Zobrazit přílohu uživatele 1622
 

DeletedUser9072

Guest
"druhá strany by na to nemusela dobře reagovat" .....tomu se říká spekulace
 

Thasoss

Grepolis tým
To už jsem tu včera vysvětloval... je mou povinností toto preventivně odstraňovat a předcházet tak fakt ostrým hádkám mnohdy s vulgarismem.
 

DeletedUser9072

Guest
To už jsem tu včera vysvětloval... je mou povinností toto preventivně odstraňovat a předcházet tak fakt ostrým hádkám mnohdy s vulgarismem.
Chlapče, já jsem se zařekl, že už sem nic nenapíšu, ale toto mě zvedlo ze židle. Ty vidíš do mé hlavy ? Nikdy a to mohu dvakrát podtrhnout, jsem v Grepolisu ani ve fóru nepoužil vulgární či sprostý výraz při komunikaci s lidmi. Proto si vyprošuji, abys předjímal, co napíši.
 

Thasoss

Grepolis tým
Stále jsi mimo a asi stále pořádně nečteš, co píšu. On se někdo momentálně baví někdo o Tobě či Tvých příspěvcích? To, co jsi teď citoval, bylo mířeno na veškeré úpravy v textu, u kterých do důvodu editace (úpravy) píšu „narážka“. Máš toto napsáno v důvodu úpravy někde u svého příspěvku? Nemáš, tudíž není vůbec řeč o Tobě.
 

DeletedUser

Guest
V duchu buddhismu přeci to je právě klidne náboženství ,nemůžeš tušit v jakém duchu by se to neslo ,myslím že Martin je inteligentní člověk,který by pochopil co tím chtěl básník říci
 

Thasoss

Grepolis tým
Já ale nemohu přece postupovat u těchto věcí individuálně. Co kdyby na to reagoval někdo jiný, než Storm? Nemůžeme počítat s tím, že na daný příspěvek odpoví pouze ten daný člověk (od toho jsou soukromé zprávy) a nemůžeme také my moderátoři předpokládat, že ho nebude brát v negativním duchu... kolikrát ani dané hráče neznáme, tudíž takto to nejde.
 
Nahoru