• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
Ta otázka byla směřována mu,zde na fóru a dokonce mě na ní z části odpověděl,přeci nemuzu tušit zda na ní bude odpovídat ten koho se to netýká a od koho mě názor na tu věc vůbec nezajímá,ale dobrá usoudil jsi že kniha o buddhismu zde rozpouta veliké rozepře,takže když jsi takový vĕštec kdo vyhraje NHl?Abych nevsadil špatně:)
 

Thasoss

Grepolis tým
NHL nesleduju, nemůžu sloužit :p Sám jsi teď napsal, že nevíš, kdo ti na to odpoví... to je snad zcela jasné, proto to mažu. Aby na to někdo nezareagoval tak, jak nemá a další nestrhl s sebou (když budou odpovídat na jeho reakci)... o to se celou dobu jedná-o prevenci, kapišto?
Tresty (karty, ban) mají být až v poslední řadě.
 

DeletedUser

Guest
Já tocim o voze ty o koze,ty budeš odpovídat na otázku ve škole když nejsi tazan ?Asi ne,proto mě by nezajímal jinej názor na situaci od někoho jiného než jsem se přeci tázal,co je na tom tak nepochopitelného?Ty můžeš mazat příspěvky nevhodné pokud ti na ne bude někdo odpovídat negativně ,jak si sám napsal nejsi vĕštec,když nevíš jak dopadne NHL,nemůžeš vědět jak kdo zde bude reagovat,to je snad logické ne?Pokud by jsi byl Nostramadus,potom si budiž příspěvky mazej ,pokud vím s Martinem jsem si vždy psal na nějaké úrovni,tak nevidím proč bych ji měnil:)
 

Thasoss

Grepolis tým
A co Ty nedokážeš pochopit na tom, že někoho nemusí zajímat, že Tě jeho odpověď nezajímá a přesto odpoví? Nemůžu vědět, jak kdo na to bude odpovídat, proto je to prostě běžně mazáno. Několikrát jsem tyto podobné případy nechával, později jsem toho litoval-rozjel se z toho flame.

E: Pakliže máš stále nějaké nejasnosti, můžeme diskutovat přes soukromé zprávy. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Tak jsem si pár stránek pročítal. Přečetl jsem si nadpis téma.
Je toto téma snad ''Hádky a řešení práce Grepolis týmu''? Podle mě ne a je to i zakázané.
Proto bych opravdu poprosil, abyste to již řešili s Thasossem soukromně nebo se stěžovali na Support.
Zde prosím diskutujme o Iotě, kvůli tomu toto téma bylo založené.
Pod touto čárou už nic nechci vidět okolo dohadování se (v případě nedodržení budu mazat příspěvky)
______________________________________________________________-

Tak povídejte, copak nového na Iotě? Jak probíhají války? :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud vim, pri registraci jste souhlasil(a) s pravidli, takze bych ocekaval jejich dodrzovani. Myslet si o nich muzete co je libo, ale zavazal(a) jste se k jejich dodrzovani. Pripadne muzete poslat do nemecka podne k jejich zmene a az je nemci zmeni tak se podle novych budeme chovat.
 

DeletedUser

Guest
nebojte se co se vymaže , zůstane pro hlavního moderátora schované,kdykoli si to může přečíst
 

DeletedUser9072

Guest
Prosím o návod, jak zrušit registraci k tomuto fóru. Nikde návod nevidím. Děkuji
 

DeletedUser

Guest
registraci čili účet na fóru může zrušit pouze hlavní moderátor nebo administrátor
 

DeletedUser

Guest
Takže ještě jednou.
Nechci, abyste tu psali nic jiného než o světě Iote, také nechci, aby příspěvky obsahovaly narážky na Grepolis tým.
Pokud má někdo problém, stačí MI napsat a já se to pokusím vyřešit s kolegy či administrátorem.
Díky.
 

DeletedUser9072

Guest
Děkuji hlavnímu moderátorovi Hyndaérovi za vstřícný přístup k mé žádosti. Bylo mi opravdu potěšením, tě takto virtuálně poznat. Děkuji a snad někdy :)
 

DeletedUser

Guest
Díky za poděkování, jen zmínka, hlavní moderátor nejsem, hlavním moderátorem je Pýthón, který je momentálně nedostupný.
 

DeletedUser9072

Guest
:) ...ber ten můj omyl jako dobré znamení, jednou určitě budeš
 

DeletedUser

Guest
Teď jsem tohle dostal v odkazu na skypu, osobně si nedovedu představit jak se někde na benzínce schází dva hráči napříč republikou aby provedli takový obchod, ale to je fuk, mirrain byl od fénixů vyhozený snad před půl rokem do akademie, nevím co se s ním stalo ani co ho k tomu vede, případně vedlo, akorád mi včera napsal sz, kterou jsem ještě nečetl a dnes vidím, že už neexistuje, netuším co si o tom myslet.

Ještě mě zajímá, kdo je ahmed ? Nebo jak se k tomu emailu mirrain dostal ?
No dneska čučím jak tele na nová vrata,ty po prověření suportem máš ban s dalšíma hráči fénixu?No asi tolik česnosti u vás nebylo jak zde tvrdíte.
 

DeletedUser

Guest
Dneska mají ptáci lítací den,mulťák Eddy posílá meče,pak útočí na ruzná města a chcou odlákat pozornost od divu kam zase marným pokusem veslují,chtěl jsem tě poctivejm hráčům,jak o sobě tvrdí poradit,že když jsou ptáci mají lítat ne plouti:D Jinak děkujeme za bodíky na vaše další městečka
 

DeletedUser

Guest
No..je pravda, že bodů dávají moc a moc..
Když jsem byla u Fénixů, tak jsem byla v obráncích někde na konci žebříčku :) Přešla jsem do Plague a hle: jsem na 7. místě v celkovém žebříčku obránců..
 

DeletedUser10133

Guest
jj poctivým hráčům máš recht juju.
Hudy : čím pak to asi bude?
Medwed
 

DeletedUser

Guest
Medwydek: asi tím, že na mě útočíte? :))
Určo nic víc v tom nebude, protože jsem od vás odešla v dobrém.. To určitě potvrdíš a né jen ty....
 

DeletedUser

Guest
Hoj, zdravim bejvalý spoluhráče z Ioty :) jsem sem z nostalgie zavítal a tak mě ta diskuse chytla, že sem to tu teď hodinu četl :-DD Iota byla pěkně prohnilej svět, docela sem rád, že sem to v půlce na protest restartnul a neztrácel tim dalsí rok života... co sem tu četl, tak to tam byl asi pak dost hardcore... Teď sem na Xí, hraju s lidma z Fénixe (na Iotě byli nepřátelé) a je to celkem pohodová skupinka lidí... :)
Koukl jsem i na Pi, ale když sem viděl že se tam formuje Fénix proti Plagui, rychle sem tam odsud zase zmiznul, to už bych asi nedal :-D

Jinak velká gratulace Fénixům k vítězství. Škoda, že to tak celé dopadlo a nemohli DW taky trochu zahrozit..
Nám už se na Xí divy blíží, tak si je taky doufam poprvé zahraju :)
Mějte se, Subpage (pro ty co si pamatujou) :)
 
Nahoru