• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Kappa

DeletedUser

Guest
neměli by tu bát i nonstop, střidat se ?!!!
jo a mimochodem někdo vás tu žáda o úctu nebo slušnost k moderátorům a vy nic...
no koukám vychova slušnosti se vám nedostala.
když už to tu přehlížíte, nepřehlížijte slušnost pokud nějakou máte
 

DeletedUser

Guest
a co jsem napsal neslušného? k moderátorů já osobně nemám NIC
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no vulgarního nic, ale hanit furt jejich práci též nemusíte...
jsou to lidi, dělají to rádi a dobrovolně...
a za vše z čeho je vinníte nemohou...
tak si dle rady najděte adresu na inno, německy slovník a napište jim..
přimo
 

DeletedUser

Guest
a já jsem počítač,že? a ti, co jsou zabonovaní, tak taky. Představ si, že jsou to taky lidi a věnují té hře svůj čas i peníze, takže se tomu tak nediv
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nostredamus..:) Tvá snaha argumentovat listinou je úsměvná.. pleteš si demokracii s anarchií, ale to je debata která sem moc nepatří. Každé právo má své meze, a zakázané demonstrace svedčí o tom že i svoboda projevu má svá pravidla..

ano vše má své meze a když budou překračovány sjednáme nápravu, dle průměrného času odpovědi však máme stále rezervy..
navíc problémům sice do jisté míry můžeme předcházet avšak mnohdy je můžeme řešit až když nastanou, takže pokud se ukáže že nějaký support nestíhá, posílíme ho, pokud ovšem někdo ze dne na den zmizí tak si nového těžko vycucáme z prstu (toto je příkald nikoliv reálná situace)

Ano nemužeme je dělat špatně, leč nevím z čeho soudíš že je špatně děláme,jen proto že se Tobě něco nelíbí ještě neznamená že je to špatně..
jediné co dělám špatně je to že jsem tuto debatu nepřesměroval z kavárny kappa někam jinam, leč kde není žalobce není soudce a protože to zatím nikomu nevadí, necháme to pro plynulost zde

a pokud máte problémy s dlouhodobě pozdníí odpovědí tak víte kde to máte urgovat..

Chorcheus, nevím kde tady support kydá špínu na hráče..
 

DeletedUser

Guest
salupo mi se tu bavime o praci supporta nikoliv o praci administratoru forka ..s forem nememam sebemensi problem ba naopak bych jejich praci klidne vyzdvihl a jen smutne poznamenal skoda ze to neni opacne kdyby takovou praci odvadel i support nemel bych mensi problem s tou to hrou ..... mas pravdu v tom ze to delaji dobrovolne , ale pro nektere lidi co tu stravi 7 mesicu hranim by meli zkoncit jen kvuli tomu ze support nestiha ... muzou to napsat rovnou a nemusi se v tom pripade hrat vubec , protoze pak to tu presne vypada tak jak si myslime ze pro nektere pravidla palti a pro nektere ne .... ?

Chtel bych podekovat sultanovi ze nam tuto debatu zde nechava .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
....pleteš si demokracii s anarchií ....
myslis,anebo tu tu ma nekdo byrokraticke sklony?

Tahleta logika potlacovani lidskych nazoru tu uz myslim v minulosti byla,nebo se snad pletu?

Proc onehda lidi cinkali klicema? Proto,aby mohli verejne rict svuj nazor.

Oooo jak jednoduche jest nekoho smaznout,nebo mu dat BAN jen proto,ze neni tupa ovce, premysli a rika svuj nazor,ktery se proste nekomu nehodi do kramu.


Kolik, strasne by mne zajimalo,kolik prispevku jsi takhle smazal.

I pres to,ze to byly prispevky vecne ? Myslim si,ze jich malo nebylo.

Zde se mi nabizi takova ta veta z dotazniku. Nehodici se skrtnete

Z minulosti jsem se ponaucil, ze tuhle primitivni metodu ve smes pouzivaji lide,kteri se boji.

Je to cadodejnice,upalte ji ......
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že je načase tenhle flame ukončit.
Pokud se nepletu, tohle je fórum hry Grepolis, nikoliv fórum o současné politické situaci v našich zemích. I když je tohle kavárna a je tu povolen spam do určité míry, stále více mám pocit, že někteří přispěvatelé tuto hranici neustále překračují.
Berte to jako poslední varování, nebo si skočim do obchodu pro kartičky a u těch to rozhodně nezůstane.
Děkuji předem.
 

DeletedUser

Guest
Aaaa je to tady.... predem stanoveny scenar ze ?


Jak jsem psal vyse, NEHODICI SE SKRTNETE ...... pak se ma nekdo dovolat spravedlnosti:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Hazarduješ.
Uvědom si, že nejen ty jsi hře věnoval čas, peníze a já nevím co ještě. Pokud máš stížnost na support, napiš adminovi. Pokud máš stížnost i na admina, deleguj to do Německa, nevidím v tom problém, Impresum je tu od toho.
Jak to němci nastavili, tak to funguje. Tím, že tu budeš provádět takové výkřiky do tmy, nic nevyřešíš.
Neviděl jsem například důkaz toho tzv. "kydání" supportu. Pokud nějaké kdokoliv má, nechť využije Impresum, popřípadě problém řeší s administrátorem, který zaštiťuje support a je v jeho kompetenci řešit problémy tohoto typu.
Napsal jsem to snad dostatečně pochopitelně.
 

DeletedUser

Guest
pockej nebavim se o politice bavime se o grepolisu a kolega se zde bavi o tom ze kdyz nekdo rekne svuj nazor ze se mu deje krivda ... tak se radsi smazne , a je klid. dotycnej se stejne na to po case az schladne vykasle a jede se dal a grepolis skvele funguje ..bavim se stale o hre nebavim se o forum.

a sem rad ze nas to tu nechal aspon vyslovit o tom co se nam deje za krivdy ... protoze opravdu nechapu na co jineho je forum , pritom is kazdy muze vy klidu rozmyslet co napise a z druhe strany si v klidu rozmysli co vam odpovi ...je na tom neco spatneho?
 

DeletedUser

Guest
Blahoslaveni slabí duchem, neboť jejich je království nebeské.
Je rozdíl mezi upozorněním na problém a omíláním jedné a té samé věci pořád dokola. Máte stížnost ? Tak si stěžujte, ale tady opravdu nic nevyřešíte.
Reakce směřujte do PM, trolling a flame tady opravdu nechci vidět.
 

DeletedUser

Guest
ano aspon ted vime z je nas vice co mame ten problem ... a stiznost se poslala jak si rekl , diky
 

DeletedUser

Guest
ja plqtím premium, jsem invalidni tudiž tu jsem furt a ráda bych v kavárně četla co se děje v daném světě či něco zabavného, dobrá nehaníte moderatory, ale suport, i ten pracuje rychle za nic, čili zadarmo, už nechte hádek, co vaše sklady nepřetíkaji, když se tu hádate ?
 

DeletedUser

Guest
Salupos..... No commnet :cool:

Jen tak pro informaci,hraji hodne her a poznal jsem za ty roky co hraju hodne support teamu a vis jak si ja predstavuju spravne fungujici support team,tak jak funguje v jedne nejmenovane hre,at nedelam reklamu ;)

priklad:

1) ve 14:00 poslu na support zpravu s problemem
2) ve 14:30-15:00 mi prijde na mobil smska,ze mam od supportu email
3) v 15:00 vyplnit dotaznik v poslanem emailu, v kterem uvednu cas,ktery se mi nejvic hodi pro reseni meho problemu
4) v 15:30 mam opet smsku na mobil,ze mam email od supportu,v kterem se dozvim,jestli v dobe,kterou ja preferuji bude nejaky GMko k zastizeni, pokud ne,tak tak mi nabidnou nejblizsi alternativu
5) Odsouhlasim dobu
6) naloguju se do hry v priblizny cas a do 10ti minut +/- mam u sebe GameMastera a resime dany problem

Upozornil bych na to,ze GMka jsou take hraci,takze s nima mimo muj problem pokecam i o hre samotne,dokonce mi poradi ohledne mych postav,co delam spatne a co dobre a pak si pripadne pro zabavu spolu zabojujeme,nebo se rozoucime.


Myslim,ze rozdil je na prvni pohled patrny
 

DeletedUser

Guest
tak proč v té nejmenovane hře nehraješ, když tady tě suport nevede za ručičku a neni tu nonstop
 

DeletedUser

Guest
a) nikde neni napsany,ze tu hru nehraju
b) nikde neni psany, ze mne nekdo vodi za rucicku

Tak jak poradi mne poradi i jinym
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Diogenes. Vim ze tu ohledne tohoto bylo napsano uz spousta, ale musis uznat ze zde neni nikde odvolani. Pokud napises na suport a i adminovi s tim ze nedostanes zadnou odpoved tak kde si potom o teto zalezitosti popovidat ? Bylo psano i do Nemecka kde jsme dostali odpoved, ze mame psat zase jen nasim adminum. Pokud hrac byl nepravem zabanovan a nikdo ani admin na to nereaguje tak mi rekni kde ma hrac odvolani ? Sam jsem adminem nebo suportem v nekolika hrach, ale dovolim si rict, ze takoveto jednani jsem jeste nikde nezazil !
 

DeletedUser7818

Guest
3 nebo 4 stránky plných blábolů , nebavilo mě to ani číst , pochopim par příspěvků ale ne 4 stránky ..
v kavárně se nic nevyřeší tak to nema ani cenu tu řešit. :)

vrátim se ke kavárně : no na Kappě se rozjely Koldy ( kol.lodě) takže začli i boje, pozitivní zpráva
ale těch 16 hodin se mi nelibi :p ( jsem chvili hral slovenskou Etu a zvykl jsem si na 12 hodin pri stejne rychlosti )
ale zase na druhou stranu chapu proč je 16 hodin aby se více bojovalo ( tzv. vic hodin ,víc času na osvobození ) pokud není Beton ;)
 

DeletedUser

Guest
poslední příspěvek na toto téma zde v kavárně, kdo che pokračovat může si založit nové téma a uvést link na tuto kavárnu pro návaznost..

Ahoj Diogenes. Vim ze tu ohledne tohoto bylo napsano uz spousta, ale musis uznat ze zde neni nikde odvolani. Pokud napises na suport a i adminovi s tim ze nedostanes zadnou odpoved tak kde si potom o teto zalezitosti popovidat ? Bylo psano i do Nemecka kde jsme dostali odpoved, ze mame psat zase jen nasim adminum. Pokud hrac byl nepravem zabanovan a nikdo ani admin na to nereaguje tak mi rekni kde ma hrac odvolani ? Sam jsem adminem nebo suportem v nekolika hrach, ale dovolim si rict, ze takoveto jednani jsem jeste nikde nezazil !


nikdo ani admin nereaguje??
kolikrát se to komu stalo? pokud nebudu mít v SZ přesnou informaci, kterou ochotně postoupím na prověření tak toto beru jako křivé obvinění s náležitými důsledky.. jinými slovy, neříkám že je support neomylný, a nedělá chyby, ale přestávají mě bavit výkřiky do tmy.. sám jsem byl a stále jsem hráč popř. návštěvník fóra a pokud něco tvrdím tak v to mám oporu..věřím že Ty také...

kdo bude v této diskuzi pokračovat v tomto tématu ať počítá s trestem a smazáním svého příspěvku... není problém založit téma nové..


a k tomu dobývacímu času.. mno.. zajímá mě jestli ty čtyři hodinky navíc obránci pomohou, protože když je dobytí naplánováno nepomůže ani svěcená voda a je-li odfláknuto nepomohou 4hodiny.. :)
 
Nahoru