• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Kappa

DeletedUser7818

Guest
Sultan: no jak se to vezme .. to by se muselo brát od případu k případu
všeobecně je jasné že pokud je to dobře udělané tak ano obránci nic nepomůže (pokud se nesežene dostatek kamikadze)
ale taky o 4 hodiny méně znamena o 4 hodiny méně pro dobyvatele k čekání nebo o 4 h méně pro podporujici toho dobyvatele
ale na všem se něco najde . na Alfě si pamatuji 24 hodin ( jsem chvílema chcípal nedočkavostí)
 

DeletedUser7261

Guest
Mně se 16 hodin líbí, a přestože raději útočím a vidím v tom výhodu pro obránce, uvítal bych možná i 24 hodin. Byla by to větší výzva a tím pádem větší tlak na kooperaci spoluhráčů.
 

DeletedUser

Guest
no podle mne to je uplne zbytecny nechal bych to na 12 hod jako to je na ostatich svetech beztak kdyz uz sednes tak vetsinou s betonem a to ti jentak nikdo neodseka :eek:)
 

DeletedUser7261

Guest
Možná jsem ze staré školy, ale proč musí mít každý hráč, který si nedá do profilu žádný text, dostat defaultní žádný osobní textu? Když pominu gramatickou chybu, to si někdo myslí, že jsme tak blbí a nepoznáme to sami, že tam text není? Která chytrá hlava toto dokázala vyplodit?

Připomíná mi to samolepky na zpětných zrcátcích s upozorněními "věci, které zde vidíte jsou blíže než si myslíte" nebo dokonce "věci, které zde vidíte jsou ve skutečnosti za vámi"!
 

DeletedUser

Guest
mno, tak toho jsem si nevšiml:)
ve změti všeho možného je to až úsměvné:) myslím že mít tam tu koninu nutné není, zkus si dát do profilu tečku, nebo tak nějak a já napíšu Charonovi, jestli by nenavrhnul úpravu..
i když dokud se neusadí update na starých světech tak to asi nikdo řešit nebude, ale pak věřím ano
 

DeletedUser

Guest
Joekers

Zdravím všechny hráče, jen chci informovat, že aliance Joekers zaniká, většina hráčů bude rozpuštěna a budeme se transformovat v něco menšího a mobilnějšího :)
 

DeletedUser

Guest
Přesněji: Zaniká tak, jak jsme ji znali. Teď už to budou jiní Joekers.

Update: Název se změnil na Old school.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Old school

Přesně tak, jsem rád, že tě tu potkávám, pardále :D
 

DeletedUser

Guest
Návrat po dlouhé době

Zdravím všechny vespolek, na tomhle světě jsem jen na zkoušku, nedalo mě to a musím vyzkoušet ty vaše novinky :eek:) Je to už sakramentská doba co jsem zde nebyl.
 

DeletedUser

Guest
Tak najvacsie novinky su na starsich svetoch momentalne. :D Take nenajdes ani na najnovsom svete. :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
se divíš když to na kappe furt blne.člověk si hodí porodnost,volání a je to k .... protože to jede beztak furt za plnej počet... bych se nedivil kdyby lidi začli už odcházet s kappy ... prtože tydle chyby ve hře jsou fakt příjemný !
 

DeletedUser

Guest
Moje řeč :grepolis !!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já už na to nemám slov ... ikdyž člověk to 2-5-10 aktualizuje a da zadat stavbu tak to jede naplno už na to tady fakt .... když to nejsou schopní opravit za bůh vý jakou dobu tak to můžete rovnou zavřít aby to člověk pak furt zlatkoval ne ty jednotky ?? to nefunguje asi naschvál aby majitelé s toho mněli větší prachy nebo co ?
 

DeletedUser75

Guest
Určitě, je to jedno velké spiknutí iniciované firmou InnoGames GmbH, jeho cílem je zajistit finanční krach všech hrajicích hráčů, tím pádem oni budou pak moci hned hru uzavřít, a vymýšlet hru novou... :D

Všechny oznámené chyby byli nahlášeny ústředí firmy, výsledky oprav budou zveřejněny v oznámení o update hry...
 

DeletedUser

Guest
Kerberosi ono to s tema zlatkama bylo podle meho uvazeni brano spise z nadsazkou, myslim,ze hlavnim duvodem,proc se lidi vztekaji je to,ze narusuje kompletne rovnovahu hry. Uz jsem to tu nekde psal. Ono je totiz opravdu velkej problem se branit nekomu,komu se to podari parkrat za sebou aktivovat spravne.

Je velkej rozdil,jestli mam jednotky zpet za 24 hodin nebo za 48 hodin.

Co mne tedy spise vic desi,je ten fakt,ze kdyz jsem se snazil dopidit nejakych informaci ohledne nejakyho novyho opravnyho patche nebo upadatu,tak jsem nikde nic nenasel a jediny info,ktery jsem dostal,tak mi nekde v nejakej vlaknu napsal Wolfi a vzal to celkem obsirne a napsal,neco v tom stylu,ze do vanoc to asi lepsi nebude.


Proto se opet ptam,proc,kdyz o tom problemu vi,vi,ze to naruseje chod hry a je to jeden ze zakladnich bojovych prvku hry,proc,kdyz se jim to z nejakeho duvodu nedari opravit,tak to kouzlo jednoduse docasne neodstrani,at je aspon rovnovaha v poradku.

btw. kdyz uz ses tedy zapojil do debaty,tak jako support officer budes mit asi blizsi info jako my,tak se tedy ptam,jestli je znam nejaky datum,ac treba predbezny,kdy se muzeme dockat nejakych intelegnich zmen v podobe nejake opravneho patche.

Ve vsi ucte, ja se nedivim,ze hracum dochazi trpelivost,protoze se to vazne vlece vic jak mesic a pri velkym bojich se ty ztraty a obnova army poznaji 2x tolik.

Doufam,ze mi tedy nejak rozumnym zpusobem aspon na nektere z otazek odpovis.

Myslim si,ze tyhle informace budou zajimat asi hrace na vsech svetech
 

DeletedUser

Guest
proc,kdyz se jim to z nejakeho duvodu nedari opravit,tak to kouzlo jednoduse docasne neodstrani,at je aspon rovnovaha v poradku.
...
tak se tedy ptam,jestli je znam nejaky datum,ac treba predbezny,kdy se muzeme dockat nejakych intelegnich zmen v podobe nejake opravneho patche

Odstranenie kuzla tiez stoji robotu (s docasnou odstavkou hry), takze to radsej mozu opravovat chybu a nezdrzovat sa inymi vecami.

Hned ako bude znamy nejaky update, tak sa ho dozviete v dolezitych oznameniach. Updaty sa pravdepodobne nebudu robit po kazdom jednom opravenom BUGu ale pravdepodobne sa svety updatnu s viacerymi upravami naraz.
Updaty v poslednom case chodia raz mesacne, mozno castejsie. Ide len o to co v nich bude opravene.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru