• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Kappa

DeletedUser

Guest
Jako support officer ti mohu odpovědět já, pokud ti to nevadí.

A vezmu to taky obšírně, ale přesně a věcně.

Celý proces nahlášení a opravení chyby probíhá nasledovně:
  • Hráč/Hráči objeví chybu.
  • Jeden či více z nic napíše na fórum/ticket systém.
  • Přečte si to daný supportér.
  • Ten hráčům doporučí provést kroky popsané v mém příspěvku(http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=3054)
  • Tyto kroky nepíšeme jen tak pro nic za nic. Snažíme se oddělit chybu na hráčově počítači od chyby na serveru. V tom samém okamžiku vyzkoušíme popsaný problém ve všech aktuálních verzích prohlížečů.
  • Pokud je to chyba u hráče, popsané kroky ji vyřeší.
  • Pokud ne, je chyba nahlášena Cháronovi.
  • Cháron se spojí s Němci a chybu nahlásí. Tady to pro český support končí.


Němci nám nepíší o každé věci, co opravují, kdy to bude atd. To, co opravili se většinou dozvíme o den dříve než hráči před aktualizací. Takže asi tak :)
 

DeletedUser

Guest
Tak, to je aspon info, rekneme i celkem podrobne, v tom pripade bych videl asi chybu na strane nemcu,nebot, je pomerne logicke, ze hraci kteri opravdu hraji budou chtit znat odpovedi a logicky se potom obraci na herni support pro dany stat a vztekaji se,pomerne pravem,ze nedostanou zadnou odpoved,jelikou jak jsi sam uvedl ji neznate ani vy.

to Wolfi:

sokrates napsal/a:
dnes 22. listopadu proběhne aktualizace všech světů na verzi 2.15

Pokud to bude tedy kazdy mesic,tak jsi mel pravdu,coz tedy moc vesele neni. Navic...ja osobne jsi nikda pres vanoce nehral,ale pokud mam info,tak je v te dobe nejak nastavena doba miru,nebo neco takoveho,takze jestli oprava tech kouzel prijde v teto dobe,kdy bude mir,tak to stejne bude passe,jelikoz pres svatky doplni army do plna snad vsichni.

Z toho logicky vyplyva,ze pokud to bude,tak jak pises,tak zmeny ve sve podstate pocitime asi az v nasledujicim roce.

/pokud se s tim mirem,nejak pletu,tak mne opravte,nemam s tim zadnou zkusenost a je mozny,ze jsem napsal neco spatne/
 

DeletedUser

Guest
Teď něco pro odlehčení: adventní dárek pro 1. prosinec plave na Kappě na souřadnicích 638|849 a je v něm 300 šůrků od každé ;)
 

DeletedUser

Guest
No však já už nehraju! To už se tu vyskytuje jen moje horší já! :)
 

DeletedUser

Guest
Kappa 7.12. 2011

7 prosince adventni darek plave na 404:48 je tam myslim 400 surek od kazde nebo 50 prizne
 

DeletedUser

Guest
davejte si pozor na New conquerors north, pri oblehani vas zasypou podporou tak ze vas z toho nikdo nedostane, napr me 146 birem 1100 muzu s mecem, 700 lucisniku, hlavne se na vas sesype hned nekolik hracu stejne ali najednou, lehce necestne
 

DeletedUser

Guest
spolupráce je nečestná? no páni:)) je krásné jak se můžou stejné věci zdát různým lidem různé:D
 

DeletedUser7261

Guest
Jestlipak už se ví, zda bude letos na vánoční svátky vyhlášen nějaký mír? A které dny to postihne?
 
města duchů

mám dotaz na tomhle světe musí být vykoumána vzpoura tj akademie na 28. mám přístav na 20 a akademii na 22 a zkoušela jsem poslat kololod na město duchů a neustále mi to hlásí, že na dobytí nepřátelského města musím mít vykoumáno dobývání. na jiných světech to nebylo
 

DeletedUser6608

Guest
Tady vzpoura není, je tu starý systém dobývání.
A narozdíl od světů se vzpourou nedobyješ šedivku okamžitě po příjezdu kolonizačky, ale musíš dobýt stejně jako kterýkoliv jiný město.
 

DeletedUser7362

Guest
takové malé povzdechnutí nad situací ve hře...Tak nám zase ubyli dva hráči, kteří kvůli přísné disciplíně v této "hře" dostali BAN, a po vysvětlení špatný trest. Ale to už je záležitost vyšší moci a pýchy (třeba malá omluva, pár zlatek...)
Tento svět začíná jako kdyby umírat, a to ještě léto ani nezačalo, a umíráčky zvoní skoro každý den. Od té doby, co byl spuštěn svět "théta" a s ním ta strašná blbost s antičasováním, to s hrou jde tak trochu dolů. Antičas byl zaveden kvůli slabším hráčům, ale já bych spíš řekl, že i jejich koncem, protože i díky antičasu, nepříjdou podpory ve správný čas. Už by bylo vhodné, aby ti, co tak důsledně dodržují veškeré pravidla, začali taky něco dělat pro hráče a pro hru samotnou, jinak se času divů nedožije většina současných hráčů...konec povzdechu...
 

DeletedUser40

Guest
Ach jo, co si takhle ověřit fakta, než se tu snažit mystifikovat ostatní? Antičasovací systém tu máme již od začátku, to je již dva roky, ne od startu Thety! Úkolem antičasovací systému je udělat Grepolis záživnější hrou, kde vítězí nejen ten, který si sežene nejvíce kamarádů a dokáže s nimi naklikat co nejvíce útoků do jedné sekundy, ale taktéž i ten, kdo má štěstí při posílání útoků...
 

DeletedUser7362

Guest
začínal jsem před rokem a půl na epsilonu...a rozhodně to neskákalo jako tady...
jedna otázka je sehnat hodně kamarádů na útok, ale co obrana? ta je důležitá, a pokud nedokážu podporu poslat přesně jak chci, tak je mi to naprd...
ale o tom až tam moc příspěvek nebyl...bylo to jen povzdechnutí
 

DeletedUser

Guest
vzdechat umí každý, ale srovnat se s tím to už je těžší že?
píšeš že antičasovač byl zaveden kvůli slabším hráčům... kdo je slabý? ten kdo se s ním smíří, nebo ten který si zvyknul na jistý styl v jiných hrách a změnu nesnese?
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak, na Kappě se rozjely divy... která ali bude podle vás vítěz? Asi to bude Argejské království... ale co člověk ví? Možná se najde jedna nebo dvě ali, které jim budou i nějaký ten div blokovat...
 
Nahoru