• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Kavárna světa Lamia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12305
  • Vytvořeno

DeletedUser9364

Guest
Zase nový svět? Alespoň, že konečně rychlý svět s dobýváním. Ale mohl přijít až po prázdninách..
 

DeletedUser12305

Guest
No, asi mohl, ale data spuštění nevolíme my :) Taky bych byla radši, kdyby se nespouštěly světy tak často...
 

DeletedUser12157

Guest
Holt na začátku lide rozhazují nejvíc zlatek...
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12684

Guest
Říkal jsem si že půjdu na další nový svět protože mám takový zajímavý formát blogu.. Něco o jako deníček dobyvatele psaný fiktivní postavou v ich formě.. Ten noční bonus je ale dost brutální :D tak se tady asi neukazu :D
 

DeletedUser12684

Guest
:D asi tak :D sice se dokážu vzbudit přes pípák.. Ale rad se vyspím a tak si města hlídám tak do 23:00 a na to je ideální nočák 22:00 :D

Co se mi ale líbí je ten počet lidi v alianci.
 

DeletedUser12305

Guest
Noo, tak doufej, že si to tu nepřečtou protivníci ze světa, kde už hraješ. Protože pokud jo, tak se už asi nevyspíš :D
 

DeletedUser12684

Guest
V pohodě :D zatím mi vzali jen dvě města a to tak, že jsem zrovna prespaval jinde a ze slušnosti jsem vypnul mobil :D nechci dělat moc machra ale pochybuju, ze by mi jen tak sedli do města přes den :D

A ať klidně provokuji v noci :D máme v alianci pár lidí co jim moc rádi ukážou jak se to vlastně hraje :D nebo jak jde hrát ohněm proti ohni, hádám, že jim moc dlouho tahle taktika pak nevydrží :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Na světech s dobýváním je NB kosmetická záležitost. Správný dobyvatel ho nerespektuje!
Každopádně NB je docela hloupě nastaven... délka se bohužel přesně kryje s dobou obléhání. S Helenou navíc to znamená kompletní krytí. Chtělo by to pozměnit tak, aby se doba obléhání neodvíjela od rychlosti světa. Ono po zvýšení počtu získatelných mincí tu Helenu na solidním lvlu není žádný problém mít. Do lvlu 10 to zachrání výzkum demokracie, pak je to zase tam, kde to bylo.
 

DeletedUser12684

Guest
Správný dobyvatel nebo dobrý dobyvatel? Co je na tom za výzvu jít po nekom, když víš, že tu není? Jestli se jen taháš za tim mit co nejvic měst a bodů na někom kdo nereaguje.. Tak prosím :D

Já si chci ale pořádně zaválčit a užít si strategii a nový finty. A toho nedosahnu když půjdu po někom kdo spí :D

Rád hraju s podobnýma lidma a nemám problém hrát na jedom světě s nimi a na druhém proti. A rád je i pochválim a ocením, když na mě nejak vyzraje nebo nám vyjde spoluprace :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Opravdu úspěšní hráči jsou úspěšní proto, že hrají efektivně. Pokud nejsi idiot, nebudeš obléhání mnohdy strategicky důležitého města, které je navíc vlastněno aktivním a schopným hráčem, řešit jinak, než taktikou, u níž se domníváš, že uspěješ s nejvyšší pravděpodobností. Osobně se bezvýznamně plácám jen u dobývaček, u kterých mi to je šumafuk, zda sednu, nebo nikoli. A tlouct, aniž bys obsazoval, můžeš taky kdykoli. Ovšem je otázkou, co reálně pobiješ. Každý si vojsko schovává. Hrát zrovna na tu výzvu, kterou preferuješ, bys měl spíš na světech se vzpourou. Dobývání je o přepadech, vzpoura o masivních bojích, to mi nevymluvíš. S mírou využívání push notifikací už vůbec ne. :)
 

DeletedUser12642

Guest
@Thasoss s tím NB, který trvá stejně nebo je kratší než samotné dobývání jsem dřív souhlasil. Teď hraji na Juktasu (NB 9 hodin, dobývání trvá 8), tak před tím jsem dobývání hrál na Sigmě a docela jsem toto nechápal a nelíbilo se mi to. Ale bohužel se to od dob Sigmy změnilo, teď Inno vypouští neuvěřitelné množství letek do hry, takže přes den město, kde jsou 0 hradby je nemožné ubránit
 

DeletedUser12684

Guest
Nechápu proč bych neměl uspět u aktivniho hráče. Když si hodi hradby tak to musí jít přes brutální utoky, když hraje na vratku a časování podpor a útoku od spojence tak buď musíš přijít s nejakou fintou a mit cit pro časování.. To ze je rozhozeny časovač.. Jsou způsoby jak casovat na vic pokusu a tam pak rozhoduje zkušenost.

U nás v alianci na Juktas je spousta lidi co jde přes den na aktivní hráče na důležitých ostrovech.. A celkem nam to jde a dost nás to i baví :D

A dovolím si tvrdit ze mame v alianci opravdu úspěšně hráče
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Mno, množství získatelných letek šlo rapidně dolů. Snížily se úrovně odměn, které do eventů nasazují. Zároveň vzrostla síla defenzivních odměn. Je to už jen a jen o tom, aby členové aliance nehleděli na osobní prospěch, ale brali odměny i dle toho, co je zapotřebí na úrovni aliance. :) Možná právě to bude ten problém. A on ty letky není ani problém vybít, jenže to by to opět nesmělo drhnout.

Víš, já si o tolika hráčích taky mysleli, bůhví co nejsou zač... pak jsem s nimi přišel do styku jako soupeř, v horším případě jako spoluhráč... a bylo to zoufalství. Plno lidí svou pozici dře přes aktivitu, ale o nějaké strategii nemají ani šajna. A současné hvězdy se povětšinou nemohou absolutně měřit s hvězdami minulých časů. Bohužel. Všechno má ale svůj vývoj, že ano. :)
 

DeletedUser12684

Guest
No tak neni to jako když jsem hral jako magor alfa a beta... Ale pořád tu je dost dobrých hráčů... NEBO tu je hromada špatných protivníků :D

Ale ti se kterýma jsem v alianci... Myslím, že i kdyby proti nám šel celej svět tak budene pořád mezi lepšíma :D teď jde po nas tak půlka :D

Na vic mnohem vic záleží na aluanci jako celku, můžeš tam mit bouráka co tomu dá maximum ale když bude mit okolo sebe lemry...
 

DeletedUser7082

Guest
Hra je o strategii.. Jak píše Thass, vždy můžeš tlouct hlava nehlava. Taky tady miluji boje. Ale získat si v klidu město na neaktivním hráči je taky fajn, díky němu získáš další bonus v podobě jednotek, který ti pomůže s úspěšností na tom aktivním. Moment překvapení, oťukávání hráče pár dní, aby člověk zjistil, kdy tady není a kdy je. To jsou maličkosti, které ti dokážou získat města.
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser9683

Guest
Opravdu úspěšní hráči jsou úspěšní proto, že hrají efektivně. Pokud nejsi idiot, nebudeš obléhání mnohdy strategicky důležitého města, které je navíc vlastněno aktivním a schopným hráčem, řešit jinak, než taktikou, u níž se domníváš, že uspěješ s nejvyšší pravděpodobností. Osobně se bezvýznamně plácám jen u dobývaček, u kterých mi to je šumafuk, zda sednu, nebo nikoli. A tlouct, aniž bys obsazoval, můžeš taky kdykoli. Ovšem je otázkou, co reálně pobiješ. Každý si vojsko schovává. Hrát zrovna na tu výzvu, kterou preferuješ, bys měl spíš na světech se vzpourou. Dobývání je o přepadech, vzpoura o masivních bojích, to mi nevymluvíš. S mírou využívání push notifikací už vůbec ne. :)
Souhlas. Dobývání je o momentu překvapení. Většina lidí, když mají pípak, tak v noci k utoku nevstanou :) Jen málo lidí, co má pípak, reaguje i v noci.
I když, díky množstvím letek, které provází poslední světy, je prakticky nemožné ubránit bez bonusu město bez hradeb. Proto je noční bonus nejlepší varianta dobývání.
Ale zase ten pocit, když sedneš do města protivníka, který se brání přes, tak je to mco pěkný pocit. :D
A aspon využiješ časovač, který je ale spíše pro světy se vzpourou :)
 

DeletedUser10018

Guest
no nevím ono nejspíš nejvíc záleží na typu bojovníka jestli se mu víc hodí moment překvapení a nebo aktivního nepřítele. Vždy jsou na každém světě důležité BB a když budeš obsazovat mrtvá prázdná města a nepřítel to nebude sestřelovat tak se člověk zasekne na nedostatku kultury.
 

DeletedUser10018

Guest
No pár lidí tu napsalo kdo tam chce jít a nic moc, ale známe to moc lidí fórum nečte jako já a milion dalších. Tak už jsem se konečně rozhodl a jdu tam hned od začátku světa a o co mi jde několik lidí psalo abych radši přestal hrát abych neubližoval i když to budu vždy dělat to už je osud psychicky nevyrovnaných lidí, ale i když se to opakuje furt tak mě většina chce radši na své straně a i když to nechápu, když všem kde jsem většinou jen ubližuji prý podle řečí kritiků. To beru úplně v pohodě jsem už takový jaký jsem a následky mě vůbec netrápí.
Jen pro zajímavost kdo tam ještě půjde?
A abych předešel otázkám proč tam jdu já?:
Za 1.Abych se nenudil
Za 2.Zvědavost a zkusit zase odlišný přístup bez pokusu a omylu se nic nezjistí.
Za 3.Přístup na začátku samota a klid abych nezcvoknul hned.
 

DeletedUser9683

Guest
Nechci být moralista Kovi, ale myslím si, že s tebou potom co jsi předvedl, už nikdo chtít hrát nebude. Bojovník jsi skvělý, řekl bych že jeden z nejlepších, co na grepu je, ale jako člověk jsi nevyrovnaný, a takhle oslabit svoje spoluhráče. Obzvláště, když mi váš hráč psal, že to není poprvé, co jsi tohle udělal.
Ohledně tvého příspěvku. Sbírám bb a přizen přes den, nebo tak že pomáhám bránit spoluhráče, kteří někam sednou. Ale že bych přímo sbíral bb tím, že bych někam sedal a probíjel se, to ne.
 
Nahoru