• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Kavárna světa Lamia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12305
  • Vytvořeno

DeletedUser12758

Guest
Jo tak:) to jsem tě špatně pochopil. Ke mě přišlo jen, že se tam něco řeší a tak. O žádném zrušení 2.8. se ke mě nedoslechlo a to to řešíme na forku i na skypu :eek:
 
Ono je to vcelku jedno. Proste chyba je na strane toho, kdo to mel rict. Co vim, tak hned ten den dasa rusila i sdileni for. A to vim, protoze ze jste chvili sdileli forum i semnou a to ja nechtel, vzhledem k tomu ze nekdo od vas psal jak me budete farmit( na coz se teda tesim:) )
 

DeletedUser12758

Guest
No řešit to nebudu. Už vím jak to je. Dan to akorát nikde nepsal. No.. Stejně na sebe asi útočit nebudeme kromě toho jednoho hráče. Tento svět je nějaký zvláštní :D Tak díky za info. Nebýt tebe tak to asi ještě par dní nevím
 

DeletedUser9364

Guest
Tady je zase nějakej moc klid. To se na Lamii nic neděje?
 

DeletedUser12758

Guest
No nevím jak jinde, ale tak na moři 54 se hraje dosti.. Válčí se tu o sto šest :mad:
 

DeletedUser9364

Guest
Na M-54 je ještě nějakej odpor proti Myrmidonům? Hmm.
 

DeletedUser12775

Guest
to my se třískáme na M-44 se Satoud

a já vedu osobní boj proti sador22 od odpadlíků
 
ta Básnička je gayská ... no tak "můžu přece napsat co chci v kavárně třeba pro Lamii" :).
nemyslim to jako urážku = je z toho strašně cítit "ženské pižmo" :))))
 

DeletedUser12758

Guest
to my se třískáme na M-44 se Satoud

a já vedu osobní boj proti sador22 od odpadlíků
Ano je, moemntálně jim leader dal reset, ItzNah se zbláznil odešel od nich a jede 1v celá aliance Wicca. Otelovi prý umírá matka tak vubec nehaje, etory ztraci města neustale.. odpor tu je.
smiley_emoticons_lol.gif
už se rozpadají
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser12643

Guest
Zatím mi tu přijde až extrémní klidek :).. A jsem rád že aliance myrmidoni žila dál! :)
 
Tak , tak svet se uzavira) jelikoz uz nikoho nebavi, tak sme to pustili at si to lidi dostavi:) pokud se tomu da rikat vyhra) tak nejspis asi na 99% to strongove vyhrajou) ale osobne to za vyhru nepovazuju) jelikoz se ani jednou nepokusili ty divy vzit) byl to takovej dar z milosti:) at je konecne od toho sveta pokoj)).
 

DeletedUser12592

Guest
Sice jsme se nepokusili, ale byla varianta vyuzit casu a postupne si dodelat zakladnu u nepratelskych divu. Na druhou stranku, ten hnuj, co predvedli bastardi, jsem na grepu uz dlouho nevidel.
 
Ono uprime, zakladna u cizich divu je stejne na nic, kdyz mas na divech lidi co si to vzit proste nenechaji,ale to je jedno), tahle hra neni ani tak o tom kdo vlastne ty 4 divy bude mit ale o tom kolik lidi poznas, potkas,pokecas atd. To jestli se nekomu neco povede postavit je uz jen o tom zda ostatni chteji. Neni to dulezite. Dulezite je se pobavit ,zasmat se a neresit sasky) co jich ve hre bejva mrak)
 
Tak na tři divy jsme sedli
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
...sice ne ty o které hlavně šlo..ale třeba by se časem poštěstilo i tam.
Bylo to zajímavé finále, takhle vyrovnaný boj ve stavbě divů mezi třemi aliancemi to se málokdy vidí.
 
Sedli ste na tri divy co nikdo nehlidal a dva ani nebyli dosypane a ani jeden se nemohl dostavet...... sedli jste k cloveku co jel na dovcu a nikdo ta mesta ani nehlidal) proc jste teda nesli celou dobu sednout ke me na div co jste potrebovali, sedali nekam kam jste to nepotrebovali?:D Ja vam nechal cloveka sednou na divy dva)) ktere jste potrebovali) a jeden se udrzel druhej se vam podarilo sundat)) a nesedalo se pred nocak ale hned rano takze jste i sanci meli)). Nechme polemiky) vyhru mate, sic darovanou ale mate a tim je to uzavrene)
taky sme to tu mohli drzet par mesicu a otravovat se zbytecne), ale takhle si aspon par lidi uvedomi, kde udelali chybu kdyz nechaji nesmyslne spojka a utoci na jednu all co ani divy stavet nechce)) a pak se divi)). Vyhru vám přeju, sama vís ze sem to mohl pustit klidne i bastardum a neudelal sem to).
 

DeletedUser12592

Guest
Pockej pockej, ty tu machrujes, ze jste sedli cloveku kterymu nesel pipak a vedeli jste ze je neaktivni? A pak cloveku, kterej to dal vedet pozde a stejne jsme to sestrelili a jeste se tu kasas, ze my jsme sedli cloveku, co m dovolenou? To mi prijde smesny. ice jsem hral chvilku, ale kdyz neznate pravidla, tak co se divis? Hold jsme vyuzili situace a ty tu rikas neco jako "pro nas to nemelo vyznam". Darovany to bylo, ale to tim, ze nakonec se mesta tak prehazeli, ze byste stejne nesedli ani vy, ani bastardi. Takze jiny vychodisko nebylo, bastardum nakonec klesala moralka, nic nedokazali, u vas taktez. Myslim ze vyhra to byla zaslouzena, protoze s divama jste nas meli rapidne prevalcovat, ale ukazalo se, ze jsme mnohem aktivni parta, nez ostatni. 1. umime pravidla 2. jsme se na to nevykaslali. Rikej si tu co chces, ale tohle byla zaslouzena vyhra, hlavne takticky.
 
Nahoru