• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser

Guest
Ten svet som nikdy nehral, ale keď to čítam, tak si pripadám ako keby som bol členom jednej z aliancií :)
 

DeletedUser

Guest
Už pracuješ na ďalšom článku ohľadom stavby divov ?
Veľmi sa teším :)
 

DeletedUser10219

Guest
Tak uz jsem se konecne odhodlal psat sem, tak to snad bude lepsi ;)
 

DeletedUser

Guest
no to doufám, jinak jsem ti zkomolila alianci, klasika a vy jste vítězové, nebo ne ?:)
 

DeletedUser9364

Guest
Jak to tak vidím, tak to bude těsné. Seekers and Taurus mají 3 divy naplno a chybí jim 1 lvl do konce. MAFIALIBABA má 1 div naplno, ale zase je má určitě víc rozestavěné... Já teda nevím, kdo vyhraje, jestli to je otázkou dnů, či hodin.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak pokud vím, SaT je vyřazeno ze hry... devítkový div má bloknutý, osmičkový také - dostavěla ho MAFIALIBABA a pokud loupežníci teď staví Sochu, tak je SaT už definitivně pryč... pakliže nezíská zpátky svůj div a nesedne k ALI...
 

DeletedUser5989

Guest
Psal jsi o SaT "pakliže nesedne k ALI" :). Tak reaguju, že sedla. Bohužel.
 

DeletedUser5989

Guest
Na nezajímavej div, kterej by nepřekazil vítězství ALI, by pro ně ani nemělo smysl útočit :)
 

DeletedUser5989

Guest
Ano, hraju na Mý, Ný a Omikronu :))). Někde více, někde méně aktivně :).
 
Nahoru