• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Mý

DeletedUser

Guest
Když je důležitý tak zkus hádat :D Stejně bude lepší když se necháš překvapit :) Já sám sem zvědav co napíše Bloger :)
 

DeletedUser

Guest
Taky doufám že zahrady to nebudou :D Rozhodně dneska to bylo pěkný ránko..
 

DeletedUser

Guest
Jistě to máme ale když někdo řekne že má pípák a zabezpečený město tak je to velmi těžké navíc bylo psáno v Blogu že na nás jela druhá kolka a přitom jich na nás už jelo hafó ale to bylo spíš ze zoufalství SaT.. Rozhodně některý ze SaT velmi rychle staví města :) Bohužel měli štěstí na výběr města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
minimalni zabezpeceni mesta, tezke podceneni protihracu z jeho strany.
 

DeletedUser5989

Guest
Pípák má, ale ten vždy není stoprocentní. Stává se, že to nepípne nebo když dotyčný spí jako špalek, tak ho nějaký pípnutí nevzbudí :).
A jak padne radar, tak už je pozdě, pač kolo sedí a to už je ve městě na tisíce birek :).
 

DeletedUser9364

Guest
Hmmm. Já tě v žebříčku nenašel. Že hraješ na ný a omikronu vím, ale tady... Ty tam hraješ pod jiným nickem??:)
 

DeletedUser9039

Guest
Nějak nám to tady uvadá...Není to škoda? Nějaké novinky či úspěchy nebo neúspěchy? Vtipy? :D
 

DeletedUser9039

Guest
Jinak to co jsem napsala pred tim melo byt na svet Omikron :D :D :D nemuzes to tam pretahnout? :D
 

DeletedUser9388

Guest
Tak jak to dopadlo na Mý? Po ukončení Jassnova blogu se tu už moc informací neobjevilo.
 

DeletedUser9364

Guest
Vyhráli Seekers.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru