• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Olympia

DeletedUser12856

Guest
Asukita??? Neříkala jsi že končíš? Že to bez Filipka nedáš?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser12856

Guest
Neříkám, že ne. Jen když ti někdo tvrdí, že to nejde, tak to nejde a pak hraje...
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser7658

Guest
a copak asukita hraje? :DD to by vypadalo jinak, já jen sbírám města pro ty kteří si je zaslouží více než jiní
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser12856

Guest
Chci se jen zeptat, bude Olympia končit divy? Nebo už novým stylem konce světa?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Nové zakončení světa bude aktivní až na světech, které se otevřou po jeho implementaci.
 

DeletedUser9364

Guest
...Měl jsem takovou pěknou náladu na zničení si vlastních jednotek, ale pak mi došlo, že už bych za to nic nedostal...
 

DeletedUser12856

Guest
Krása, takže Olympia bude ještě končit klasicky. :))
 

DeletedUser9364

Guest
Zajímalo by mě, jak je možné, že mi pípne pípák, že na mě jede útok, kliknu tedy, že se přihlásím ... a ejhle, ono to nejde, dobře, zkusím se přihlásit přes PC - zase nic. To je jakože nějaký nadržování jistým hráčům, než útok dojede a zničí mi všechnu armádu? ...není to poprvé... Internetem to není, pc i ntb taky nejsou špatné...a další svět Trója mi samozřejmě jde, protože tam se nic neděje..
 

DeletedUser10974

Guest
Tak vážený ako poupratujte si ten bordel čo tam máte v centrále aj v hlavách a myslím že support by si zaslúžil ďalší support najlepšie hovoriaci cudzím jazykom aby to definitívne dávalo zmysel.
Tie divy čo ste sami pohnojili na ktoré čakáme už niekoľko týždňov ale vďaka protivníkom ktorí to maju spočítané a už len naťahujú čas zbytočne ,nás ešte bude niekto obviňovať zo zneužitia Vašej chyby ...opakujem vašej chyby ?!

Tak ako to už je silná káva aj na mňa a to som tu stretol nejedného imbecila alebo sa vyhrážali rovno smrťou pri útokoch na mesto ale takýto úbohý spôsob ako obhajovať vlastný prešľap som nezažil !
Keby blbosť kvitla tak ste tu ako rozkvitnutá lúka v apríli
Bububu môžte robiť tak akurát doma na záchode a po tme ..
Z vašej strany by som očakával maximálnu ústretovosť a jedno veľké ospravedlnenie hráčom ktorý pri tom presedeli noci a nie sypať poučky z pravidiel ktoré sú zastaralé ako support sám keďže reálne sa tu obchádzaju pravidlá ako na bežiacom páse a to tu funguje už nejaký deň ...

Takže poprosil by som hráčom na Olympiu jedno veľké pardon z vašej strany a šúchať kotņíky pod stolom v tichosti

Asi toľko k tomu lebo času je málo a plytvať tu s ním na virtuálne bytosti nemá zmysel....pekný večer ,atď.
 

DeletedUser8090

Guest
Krásný den plný sluníčka.

Grepolis hraji již dlouho a mohu říci, že jsem toho zažil opravdu hodně.
Ovšem stávající problém, a především jeho "řešení" mi přijde jako - přinejmenším pěknej flusanec do všech poctivých a férových tváří hráčů. Zakládám si na poctivosti a chování stejné jako v reálném životě.
Být označen za nepoctivce a nefér hráče, protože jen hraji Vámi ovládaný svět v kterém jste udělali chybu? Vaši chybu? Proti tomu se velmi ohrazuji!
Pokud někdo není schopen uznat svoji chybu, těžko po něm chtít omluvu a pochopení.

Hra Grepolis mne baví, velmi baví a jsem ochoten a schopen za věci, které mi přinášejí radost, utrácet nemalé peníze. Od dnešního dne nejen, že již nemám chuť finančně podporovat společnost INNO, ale nemám chuť již v této hře pokračovat.

Ztratili jste jednoho hráče.

Gratuluji.

mimochodem, mám stále otevřený a nedořešený ticket.
 

DeletedUser12856

Guest
Zdravím všechny hráče grepolisu.
Na grepolisu jsem zažil hodně. Dokážu pochopit, že se stala chyba a i přes tuto chybu začaly divy. Ale aby na protest namistrovanci ze supportu obvnili hráče Veteránu a Nemesis z nefér hry a psali jim že mohou být rádi, že nedsotali ban že nenahlásili že divy začaly.....Od čeho tedy support je? Chyby hry nemají hlídat hráči, ale support ne?
Jsme jen lidi, a nekteří lidé ze supportu by se měli zamyslet nad svoji aroganci. Ano chyba se stala, hráči pětky stavět divy nemohli. Ale tímto okamžikem, kdy to nahlásil první hráč, měli divy být okamžitě ukončeny. A né je nechat pokračovat.....

Support je tu od toho, aby hráčům pomáhal, za přečiny je trestal... ale aby se tu někdo ze supportu povyšoval...... Že vám to za to stojí.
 
Nahoru