• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Olympia

DeletedUser12831

Guest
Díky jsem zvyklý z Travianu. Tam byl vždy čas určen :) Jinak , když tu jsem sháním duala na tento svět. Byl bych vděčný za každou pomoc. Zítra tu budu celý den i v noci mám noční. I nějaké zlatky pořídím, kdo by měl zájem. Dejte vědět.
 
koukám všichhni klikají jako o závod a sem ani nikdo nenakoukne:))) to bude zase jednou zajimavý začátek světa...
 
Z toho klikání bude všem harašit
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser9790

Guest
Tak po půl roce zotavování jsem zpět :) No byl to docela šok :( hned mne to hodilo na svět Olympia a začal jsem stavět,no pak jako vždy koukám na nastavení světa a to bylo jako kdybych se dostal do sci-fi hry! Nevěřil jsem že tohle je možné,ale ono je :( Po přečtení všech výše uvedených příspěvku už snad není co dodat,snad jen to že noční bonus VS kolonizace je opravdu do oči bijící.Je to bič na nezkušené hráče.
 

DeletedUser12157

Guest
Díky jsem zvyklý z Travianu. Tam byl vždy čas určen :) Jinak , když tu jsem sháním duala na tento svět. Byl bych vděčný za každou pomoc. Zítra tu budu celý den i v noci mám noční. I nějaké zlatky pořídím, kdo by měl zájem. Dejte vědět.
Napsal jsem ti:)..mrkni na to,domluvíme se..
Prý se o mě začalo roznášet že hrajeme dva na jednom účtě jen kvůli mému příspěvku....rád bych uvedl věci na pravou míru. Nevěděl jsem co dual znamená,myslel jsem, že chce hrát ve dvou a ne dva na jednom ucte...
smiley_emoticons_headstand.gif
Takže prosím nazpátek k tomu ze neumím hrat-)) a ne ze podvádím:) díky
 

DeletedUser9790

Guest
Koukám že mnoho hráčů nemá ani čas se tu zapojit do diskuze :)
 

DeletedUser12856

Guest
Tak člověk si chce po letech na De zahrát Čr grep, a v daném období před mírem, kdy očekává že bude mír podle infa, přijde o město.
Jsem opravdu rozhořčen.Začínal jsem od nuly, jel bez zlatek, vyšperkoval postupně vesnice, a když očekávám že na mě nepůjde útočit, v období svátků, na mě přijde kolo a přijdu o polis.
Doufám, že mi polis bude vrácena. Došlo k evidentnímu porušení pravidel ze strany hry.
 
Co sa tyka tejto kauzy ohladom nefunkcneho mieru tak sa mi len potvrdilo co za komunitu tuto hru hra...
Sorry ale to je uz vrchol srabactva umyselne vyuzivat chyby hry (pretoze ti hraci o tom velmi dobre vedeli) pokial viem nieco v podobnom duchu sa aj tresta banom aj ked toto je velmi tazke dokazat niekomu to chapem...ale aj tak by som sa nevedel pozriet do zrkadla keby nieco podobne umyselne spravim...hamba vam...
 

DeletedUser12856

Guest
Podle času si špočtěte, kdy vyrážela kolona. U hry jsem nebyl, jelikož bylo před svátky, a měl jsem ještě nějaké vyřizování. Stejně si myslím, že ze strany grepolisu nedojde k náhradě, a zamete se to pod koberec. Je mi z tohohole nablití.





Hráč furyna dobyl tvoje město 55x From Hell



Tvoje město Olymp dobyl hráč furyna.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak hráč si to v prvé řadě ani nemusel vůbec uvědomit, že už by to jít nemělo. To jste se nikdo za celou dobu nepodíval do hry a zavčasu se neozval herní podpoře? Nechápu to... ono i nechat si "jen" vymlátit účet přeci zabolí, ač bez možnosti ztráty města. K čemuž by pak klidně došlo po míru.

Jinak, já věřím, že nařízení k nějaké kompenzaci bude vydáno, akorát opravdu nečekejte vrácení měst. Na to nemáte de facto ani nárok.

Btw, nehledě na to, že došlo k horšímu problému - v rámci fixu technici zrušili i obléhání, která byla v souladu s pravidly míru. Tím pádem množství jednotek, času a mnohdy i zlata rovněž v trapu. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12642

Guest
Kompenzace už přišla...Nejspíš hráči, co přišli o město a stejně tak hráči, kterým byla stáhnutá kolka - nějaké ty zlatky :)

A kdo nečte fórum, tak ani nemohl tušit, že nepůjde odesílat kolka 24 hodin před mírem. Oznámení ve hře obsahovalo pouze časy k míru, ne dodatečné informace o posílání kolek :)
 

DeletedUser12856

Guest
Jistě, takže já kvůli nedbalostí programátorů přišel o město, byť malé, a ostrov s vesnicemi na levelu 6. Nemáme defakto na vrácení nárok? Jak tohle můžeš napsat? Takový blábol? O město jsem přišel v době, kdy to nemělo být možné, kdy dobývání vůbec nemělo fungovat.
Bezva, takže přijdu o město porušením pravidel, a nedostanu žádnou kompenzaci. Tak to jděte do *****.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nemáš, no. Viz VOP... a taky skutečnost, že by to bylo nefér pro změnu vůči útočníkovi. Musely by se reparovat i jeho ztráty, což třeba v případě jednotek (pokud už zadal do zbroje nové) by byl problém. :) Chyby se prostě stávají a je smutné, že je zapotřebí prožívat ztrátu mizerného města.

@Dariios Tak jestli tam nebyl ani odkaz... je to chyba. :)
 
Ako som povedal toto je tazke niekomu dokazat ci to bolo umyselne alebo z nedbalosti to nech si kazdy uprace sam vo svojom svedomi...
Co sa tyka dobyvani tak kolky ktore boli nepravom posadene tak boli zrusene, ak si prisiel o mesto tak sa obrat na podporu oni s tym urcite nieco spravia lebo nasim hracom co im sedeli boli kolky stiahnute vsetky do jednej...
Inak, teraz neviem ci netrepnem blbost ale chybu predsa nespravil nas support oni netvoria hru podla mna, chyba sa stala u vyvojarov v inno games, support to zistil az ked to niekto reportol a robili co sa dalo...ako hovorim neviem ci to takto funguje
 

DeletedUser12856

Guest
Hmm, takže cizí chybou jsem přišel o 4 denní práci na městě a vesnicích...To je paráda.
Grepolis jde víc a víc do zadele. Ano, celkem mě to štve, jelikož to bylo mé jediné město, a když očekávám, že nepůjde utočit, tak jsem se věnoval něčemu jinému, a neměl jsem u sebe ani mobil s pípakem, protože jsem prostě bral danou věc, nepůjde útočit, nepůjde. To je jako kdyby jsi chodil do práce, tam ti řekli, vyděláte si 40 tisíc, ty jsi s tím počítal a místo toho ti přišlo na účet 20.
Když prostě někdo dělá nahovno svoji práci, tak ho mají nahradit. Hraji několik let neměcko, a tam se nic podobného nestalo.
 

DeletedUser7082

Guest
Možná bych byl trochu nasraný, ale pokud tu hru tak žeru jak ty, tak i přes ty svátky na to pokukuji, tak to prostě je..
Dále si tady stěžuješ na 4 denní práci, není to s počtem "Několika let na německu" zanedbatelný čas ?
A nevím, zda-li si to nepochopil, ale s tímhle nemá Český support žádné do činění, chyba je přímo od vývojářů z Německa.
 
Jasne chybu spravili v innogames vyvojari hry, tu v cesku sa kod netvori oni len spravuju hru, reportuju problemy priamo na centralu...tu za nic nemozu okrem toho davaju celkom slusne odskodne co som videl tak nejakych 10x epicke rekrutovani a 10x epicke boosty na produkciu a to dali hracovi ktoremu nesedli v meste ale tomu co sedel v duchovi takze podla mna celkom fajn
 

DeletedUser12642

Guest
Ano, celkem mě to štve, jelikož to bylo mé jediné město, a když očekávám, že nepůjde utočit, tak jsem se věnoval něčemu jinému, a neměl jsem u sebe ani mobil s pípakem, protože jsem prostě bral danou věc, nepůjde útočit, nepůjde.

No jakože nemožnost útočit byla až od 24.12. 18:00 hodin. Od 23.12. 18:00 šlo útočit, ale neměli jít posílat kolky, takže stejně nechápu jak se někdo může vymlouvat, že kvůli tomu ztratil město...Protože já bych si města vyčistit asi nenechal :D
 
Nahoru