• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Olympia

DeletedUser12856

Guest
No jakože nemožnost útočit byla až od 24.12. 18:00 hodin. Od 23.12. 18:00 šlo útočit, ale neměli jít posílat kolky, takže stejně nechápu jak se někdo může vymlouvat, že kvůli tomu ztratil město...Protože já bych si města vyčistit asi nenechal :D
Je mi líto, že trávíš čas na grepolisu i o Vánocích a že se věnuješ online hře a nevěnuješ čas blízkým, ale Tvoje věc. Já mám rodinu, a vzal jsem jí se podívat na rozsvícený strom v Praze.
Mám malé děti, a prostě jsem počítal s daným mírem a s tím, že mi nikdo město nesebere. Ano, chyba je v Inno. Asi je zde marné něco psát.
 

DeletedUser9790

Guest
Tedy vám povím,tím novoročním balíčkem jste pěkně znechutili hru.
 

mikosansobi

Grepolis tým
Jistě, takže já kvůli nedbalostí programátorů přišel o město, byť malé, a ostrov s vesnicemi na levelu 6. Nemáme defakto na vrácení nárok? Jak tohle můžeš napsat? Takový blábol? O město jsem přišel v době, kdy to nemělo být možné, kdy dobývání vůbec nemělo fungovat.
Bezva, takže přijdu o město porušením pravidel, a nedostanu žádnou kompenzaci. Tak to jděte do *****.


Do oznámení do hry se vždy dává odkaz.
 

DeletedUser12856

Guest
Myslíte si, že by stálo zde udělat blog? :)
Přijde mi, že se to na tomto světě dost drobí, a rozhodně není nic rozhodnuto.
 

DeletedUser12642

Guest
Spíš ne, o čem bys blogoval? Že každý den někdo resetuje, atd...? :D Ten svět hodně rychle umírá, nic se neděje a spíše se přebírají jen duchové :)
 

DeletedUser9364

Guest
Klidně bych to zkusil, není na škodu potom mít vzpomínky ze světa... ;-)
 

DeletedUser12856

Guest
Já bych tedy neřekl, že je to mrtvý svět, kde se přebírají jen duchové a nic se neděje.
Momenátlně je to celkem zajímavě rozloženo.
Muži bez tváře
Bylo nás pět
P H O E N I X
Gang Paličů
Teleporters
The Companions

Tyto aliance podle mého zasáhnou všechny do divů. Nevím, jak bude vypadat konečná podoba, a kdo ke komu se přidá, ale vím že všechny.
 

DeletedUser10974

Guest
no tak to už moc prehanaš phoenix a gang paliču do divov nepovedia nič , companions to nedohraju do konca , dostanu pozvanky vačší hráči k velkým ali ale to ešte moc predbiehamne

čo chcem ale nadhodiť je podivne nastavenie eventu ku koncu datumu spotreby kde zas tak ako už je zvykom nepadaju trofeje a to je další nepekný krok zo strany IG kde znižuju pravdepodobnosť padania ....neni proste možne aby som zrušil 50jednotiek z jednej sorty a nepadla mi ani jedna trofej ....ked som začal robiť event tak ano to bolo iné 10dní do konca hned behom troch dní som nazbieral jednu kompletnu ale jak naskočíl týžden do konca tak to je jedna velka katastrofa zasekol som sa pred troma dnami na 8/10 a tri dni v kuse do toho buším ale vážený je to na zamyslenie dokupim pokusy a očakavam vysledok aspon tu jednu špatnu trofej nech do konca skompletujem aspon tu jednu ale začínam pochybovať lebo tak ako to bolo uplne rovnake s rozbíjaním keramiky kde ani za toho boha som nevedel za tri posledne dni nahrať 2 alebo 3 trofeje ......mali by ste sa nad sebou zamyslieť hlavne admini ktorý maju možnosť pripomienkovať hru pokial chcete pošlem vám balíkom odvahu a gule aby ste sa ozvali za nás lebo platený ste z našich penazí tak robte niečo pre hráčov.
 

DeletedUser9364

Guest
Zrovna o "P H O E N I X" bych řekl, že by se divů dočkat mohl, mají tam několik dobrých hráčů, co ali táhnou, tak snad jim to vydrží. Podle mě si ale zatím nejlépe vede "Bylo nás pět", i když není první ve stavebních bodech, s aktivitou a zapálením na tom jsou nejlépe.
 

DeletedUser12157

Guest
Tak se nám chudáci Mužíci rozpadli a několik jich dokonce resetlo...větší část ale končí, řekněme normálním způsobem. Předávají města, přičemž se kolem povaluje několik stovek duchů - to ty jejich rozebírky budou trvat roky :D než města všechna rozdají, tak určitě minimálně 5x přehodnotí situaci jak to tak znám))

Ještě chvíli to bude pokračovat tímhle tempem a zůstane na celém světě sotva padesát aktivních...už teď nás je tam ani ne stovka :) ostatní jsou neviditelní a mají po pěti měsících stejně měst, jako já po dvou týdnech...
 

DeletedUser7658

Guest
Tak se nám chudáci Mužíci rozpadli a několik jich dokonce resetlo...větší část ale končí, řekněme normálním způsobem. Předávají města, přičemž se kolem povaluje několik stovek duchů - to ty jejich rozebírky budou trvat roky :D než města všechna rozdají, tak určitě minimálně 5x přehodnotí situaci jak to tak znám))

Ještě chvíli to bude pokračovat tímhle tempem a zůstane na celém světě sotva padesát aktivních...už teď nás je tam ani ne stovka :) ostatní jsou neviditelní a mají po pěti měsících stejně měst, jako já po dvou týdnech...

tak to asi nezbude chudákovi beňissovi nic jiného než si okopávat zahrádku, když nemá s kým bojovat..
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser12157

Guest
Však on by se do zahradničení dal, kdyby většina kytek nebyla za hradbami a trpem :D nevím jak teď, dlouho jsem neťukal..ale k tomu dojde)

Upřímně, ani mi situace, ve které se svět nachází nevadí....trávil jsem u hry až moc času. Tohle malinko pomůže:) pevně tomu věřím.
 

DeletedUser12157

Guest
Zrovna ty máš co říkat))...jediny čas, kdy bych mohl jet, abys neviděla podpory jedoucí předem je ráno..jinak není půlhodina, aby ses na hru nepodívala. Psal bych někde jinde, kdybych nebyl zablokovaný :):)
 

DeletedUser7658

Guest
ty ještě nemáš rozšíření na pípák podpor?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

nejsi ;)
mimochodem k čemu ty potřebuješ neviditelné podpory, když kytky jsou za hradbami s trpem, to je záhada
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12157

Guest
Existuje taková věc, jako jsou útoky za kolo:) nedělej,že tu vychytávku neznáš...

A neposílej na mě útoky, už napůl spím :D jsem nějaký polomrtvý...
 

DeletedUser12914

Guest
Nebo existuje taková vychytávka jako birky před kolo. Nedělejte, že neznáte a jdete už spát. ;)
 

DeletedUser12157

Guest
Nojo...když já na tebe jezdil jen v noci a nebo, když jsi hrál mrtvolu... :( na časování jsem od tebe docela daleko, mám rád akce, které jsou hotové do patnácti minut ..
 
Nahoru