• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Olympia

DeletedUser12914

Guest
Nojo tvoje noční návštěvy za dob když jsem to tak netryhardil. To se ti parádně sedalo. :D
 

DeletedUser7658

Guest
Existuje taková věc, jako jsou útoky za kolo:) nedělej,že tu vychytávku neznáš...

A neposílej na mě útoky, už napůl spím :D jsem nějaký polomrtvý...

no nevim jestli na hradby s trpem stačí útoky za kolo, ale většina by je zkusila dát i před kolo
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser12157

Guest
Já jako obranář do trpo měst nejel-neměl jsem čím:)...bavily mě vaše vysekávačky, ale teď? Žádné se nedočkám a body budu brát...ehm....nikde...
 

DeletedUser12914

Guest
Já jako obranář do trpo měst nejel-neměl jsem čím:)...bavily mě vaše vysekávačky, ale teď? Žádné se nedočkám a body budu brát...ehm....nikde...
Dobře pro hm nikoho :D už není pomalu na koho útočit a když jo tak to stejně stojí za prd... :D Teda já mám stále na koho útočit, ale i tak je nás tam 5 a půl
 

DeletedUser12157

Guest
I kdyby jsi mi "darovala" 10 plných útoků, tak se to milionovým vysekávačkám nevyrovná..spíš bych ocenil tvoje města, když už tak hezky "končíš" :D

Dobře pro hm nikoho :D už není pomalu na koho útočit a když jo tak to stejně stojí za prd... :D Teda já mám stále na koho útočit, ale i tak je nás tam 5 a půl

nono...co takhle vyjet na mě?)) mám tu ve vašem území nějakých 70 měst...
 

DeletedUser12914

Guest
Co si budem, nemám na to abych to dobývání sám udržel :eek:
 

DeletedUser12157

Guest
Dobře pro hm nikoho :D už není pomalu na koho útočit a když jo tak to stejně stojí za prd... :D Teda já mám stále na koho útočit, ale i tak je nás tam 5 a půl
Co si budem, nemám na to abych to dobývání sám udržel :eek:
vždyť vás je pět a půl(alespon jsi to tu psal..), to je nějakých 300 měst :D tak šup))


chceš města vem si je
smiley_emoticons_nicken.gif
kdyby to šlo bez boje, tak možná)))...jsem nějak bez elánu,tak nemám dozbrojíno..počkej pár dní, alespoň bude sranda, když už to kolem vypadá tak jak vypadá.
 

DeletedUser7658

Guest
rozdávám i bez boje, prakticky komukoliv, jen nesmí mít nick beňiss a nesmí být z pětky
 

DeletedUser12157

Guest
Já zapomněl, jak moc ráda mě máš :( holt to zkusím nasilím....někdy..Teď spíš něvím ,co tam dělám..a proč tam jsem :D tak vydrž,hned to bude...
 

DeletedUser7658

Guest
taky nevim co tam ještě děláš, když nemáš s kým bojovat
leda bys mi chtěl pomoct upravit park před hradbama, ale to bys musel slézt z těch vozíků a lukostřelci by museli zahodit zbraně a vzít do ruky rýč a motyku
 

DeletedUser12157

Guest
No já nevím, když se podíváš kolem, tak aliancí vidím docela dost:)) bojovat bude s kým, i když už ne proti přesile(což je největší zábava...)
 

DeletedUser7658

Guest
asi utřu slzu, tak to ani nemusíš měnit armu, můžeš dál zůstat obranářem, nějaká oběť se vždycky najde ve čtyři ráno s prázdným městem
..s útokama za kolo
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser12157

Guest
Říká ta,která sedala jen, když jsem tu nebyl :D ať už v noci a nebo, když jsem večer ležel v posteli s horečkou...
 

DeletedUser7658

Guest
v klidu dám ti čas dozbrojit, ať pro tebe ještě nějaký města zůstanou, než je všechny porozdávám, i když nebylo by špatné při odchodu rozdávat i tvoje
 
asi utřu slzu, tak to ani nemusíš měnit armu, můžeš dál zůstat obranářem, nějaká oběť se vždycky najde ve čtyři ráno s prázdným městem
..s útokama za kolo
smiley_emoticons_bravo2.gif
sorry ze sa vam motam do debaty...nahodou som sem zabludil...ta prava sa ozvala s nocnym sadanim...vlastne ja som sa od vas nicoho ineho nedockal
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
vy ste s cez den tvarili ze snad nehrate ale ako udrel nocak...zazrak zmrtvychvstanie :D
 

DeletedUser7658

Guest
další pán na holení, běžte si naklepat peřinku, protože teď už budu jistojistě bez "nás" na olympii v noci božský klid maucta
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Nahoru