• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Pella

DeletedUser12723

Guest
Ahoj, našla by sa nejaká partia skúsených ľudí ktorý by má zaučili na vzburu? Dobývanie ovládam no z časového hľadiska na neho nemám čas tak som sa rozhodol pre tento systém.:)
 

DeletedUser11878

Guest
Tak to vypadá, že si skočím zahrát na tento svět :eek:. Rád bych se do budoucnosti ujal blogu ohledně tohoto světa, kde bych sledoval dobývání a strategický vývoj aliancí na serveru:rolleyes:. Zatím je začátek, takže kdybych dostal možnost, vrhnu se na "blogaření" až v lednu po novém roce. :cool:
 

DeletedUser7082

Guest
Musím říci, že jsem za poslední roky neviděl tak nadupaný svět se známými jmény .. :) Jestli si někdy něco chtěl dokazovat a opravdu říci, že je dobrý, tak si to zaslouží člověk, který dojede tenhle svět ve vítězném stylu.. :)
 
je to rychlý a fakt dobrý.

(může mi prosím někdo poradit? když zakládám město a o město z něhož vyjela kolonka ztratim ... pak příjdu o tu rozestavěnou kolonizaci??)
 

DeletedUser9790

Guest
Myslím že ne
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Sic s křížkem po funuse, ale ať jde o jakýkoliv rozkaz, tak pokud se nestihne úplně završit před ztrátou města, okamžitě zaniká. Ať jde o zakládání, dobývání, špehování, obchodování... Pro příště alespoň, no. Anebo pro někoho jiného. :)
 
děkuju vám moc za radu "přátelé" :)
Thassi ty jsi neuvěřitelně "postiženej" bloger!! :) vždycky když tě vidim na foru něco napsat tak mám pocit ze Grepolis je stále "v pořádku" :), opravdu díky moc ....

a pro všechny !! nelezte na sever. držte se pěkně někde na jihu, protože hra na severu nebude jednoduchá :)))
 

DeletedUser75

Guest
Situace není jednoduchá nejen na severu, ale i na jihu... ;)

Iksiku koukám že už nemáš ani polis :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
nene :) to jenom zdání klame jsem na Pelle. (jednou drakem, drakem navždy :))
mám velkou výhodu. za hru co jsem zahrál mám hodně kultůry. a všechno ostatní je jenom otázka času.
ZIMA SE BLÍŽÍ ....
 

DeletedUser12866

Guest
No jo no na Pelle mě pořád jen okupuje aliance UNICORN :mad::mad::mad:
 
Nahoru