• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Rhethymnos

DeletedUser12157

Guest
No...já bych to viděl spíš tak,že je český grep umírající, kdežto ten slovenský už mrtvý
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12866

Guest
Wow, koľko veľa slovákov sem prišlo, je super že sa ta komunita takto prelieva z SK na CZ a z CZ na SK aj keď menej. Mne to vyhovuje, každý server má nejakú výhodu, ten slovenský je osobnejší a dá sa tam dobre zahrať, tento český tu je výhoda že je veľka komunita hráčov a veľa spojenectiev. Na nový svet vždy pozriem nastavenia a idem na tie ktoré viac vyhovujú... tým že začínaju v rovanky deň, alebo další den. No velmi rad by som videl niekedy aj na slovenskom grepolise nejake česke spojenectvo, ktore by sa prišlo ukazať a popripade natret nam to :D naozaj sa dá dobre zahrať na obi dvoch serveroch, škoda ze sa to nespojí v jeden, to by bola bomba
Taky jsem tu v alianci potkal Poláka
 
Vies preco na cesky svet chodi tolko slovakov, lebo sk grep je mrtvy..totalne, bol som tam kuknut a tam sa na svet len PRIHLASI 500 ludi, to nepocitaj tych co len nakuknu, tych co si idu pre zlatky...potom tam ostane 300 hracov po prvom tyzdni s toho jedna ali ma tak navrch ze zmetie konkurenciu a nakoniec tam ostanu sami...

A este jedna vec mi neda...ten milan z tvojej ali...to je slovacisko jak repa kks :D pomaly ani jedno y/i nenapisal dobre, ten asi nevie ze nejaky stur niekedy zil
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser12712

Guest
No tak nie je pochýb že český grepolis je aj 2x väčší ako ten slovenský, možno aj 3X niektoré svety. Preto sa dá na CZ asi lepšie zahrať lebo tu je väčšia roznorodosť ani divy tu netrvaju tak dlho. Grepolis hrám už 4-tý rok jak na CZ tak na SK. Nechcem sa nikoho dotknúť ani uraziť ale myslím si že tí najlepší hráči na SK sú o niečo lepší ako tí na CZ. aj keď som samozrejme nehral proti všetkym. Kto skúšal dlhodobo obi dva tak mi dá asi za pravdu. Momentálne sú ale CZ svety ovela hratelnejšie než tie slovenské. Dokonca hráči mi tu prídu takí priatelskejší, na SK vládne velke ego a namyslenost... čo je myslim si že škoda. aj ked sa nájdu výnimky
 

DeletedUser12712

Guest
má to výhody... proste sa tu navzájom poznáte, CZ má úplne ideálnu velkost, o čom to je bojovať proti hráčom ktorých nepoznáš a je tam milion spojenectiev ako na EN, všetky su sice vyrovnane ale je tam chaos, SK by mohlo byť cca o tých 100-150 hráčov aktívnejšich a bolo by to idealne a vy si ani neuvedomujete že mate vlastne najlepšiu komunitu, ten rozsah je naozaj dokonalý, čo by som ja za to na SK dal...
 

DeletedUser12866

Guest
Jojo tento svět se mi zatím zamlouvá :D:D:D

:D:p
teda xperiatůrku...Ty jsi ideální spoluhráč viď?:)) Házet sem screenshoty z fóra aliance a přitom se snažit dostat jinam :)) Samozřejmě o nic nejde,nějaké kafe nikdo neřeší)),jen bych si na tebe být vaším vedením dával pozor
smiley_emoticons_lol.gif
ZZaHPLj5QjyrNwK2-P606Q.png

Nechtěl bych být tvým nepřítelem

hunter.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12157

Guest
Bohužel... Nejlepší jsou stejně ti,kteří kouzlí a diví se,že útok stáhnu
smiley_emoticons_lol.gif
pak mě pípají,protože to co dělám já je taky pípání:)) normální člověk přece nechá útok na kontrolu aktivity jet po tom,co se majitel města ozve :D
 

DeletedUser12866

Guest
Bohužel... Nejlepší jsou stejně ti,kteří kouzlí a diví se,že útok stáhnu
smiley_emoticons_lol.gif
pak mě pípají,protože to co dělám já je taky pípání:)) normální člověk přece nechá útok na kontrolu aktivity jet po tom,co se majitel města ozve :D
Jojo teďka na tomhle novém světě na mě útočí Sirrmix (nevím přesně jeho jméno) a vždycky se mju ozvu a on ten útok odvolá a to má jen 26 hoplů a 27 praků :D:D:D a však já se mu taky pěkně někdy neozvu
rotfl.gif
a kolik z toho pak bude bodů ;);)
 

DeletedUser12901

Guest
Já bych poprosil na zitra snídani na 8:30 s donáškou přímo do postele s výběrem alespoň ze 3 menu ...:)
Pak bych si rád zapůjčil bannovací funkci na nějakou tu hodinku... myslím že tato funkce by měla být dostupná pro širokou veřejnost nebo k běžnému zapůjčení :D
Po přípádě za kolik???
"A nevěřím tomu že by se v grepu nedalo něco nekoupit";D...
 

DeletedUser12901

Guest
Hm nic moc z mého pohledu vzniklo pár pěkných alianci co jsou celkem vyrovnané , pak tu jsou ty horší aliance které časem zaniknou pak ty lepší hráči z těch alianci přejdou do těch lepších alianci a nakonec zaniknou i ty lepší aliance a ostanou jenom ty nejlepší které pohltí všechny lepší hráče pak postaví divy a hurá na další svět a vše začne opět na novo....a vlastně tím pádem co dříve bylo zajímavé dnes už je pouhou rutinní činnosti takže nic zajímavého se neděje a všetci prostě dělají to co mají...
A úplně na rovinu z jiného soudku immortal aliance na ***** "hráči na hov.... "Jsou jak stádo oveček nebo šťávnaty steaky a kdo by si nedal z takove nabidky"
Makakovia -nevím co je více vtipné zda ten název aliance nebo ten člen co má 19 cm....ale jo tahle aliance má smysl pro humor... když bych si měl najít šaška do aliance začal bych hledat u nich ale jinak u nich funguje a to doslova rutinní činost....
Království stínu-limit pro přijetí do aliance 10000 stavebních bodů..."ten co to tam napsal chtěl původně napsat 10000 bojových bodu ale nakonec si to rozmyslel chtěl být prostě originální "..ale jinak v celku dobrá aliance zrovna jedna z těch která má dle mého delší trvanlivost ... narozdíl od aliance Falanga ta pokuď se nerozpadne sama tak ji rozbiju osobně ... samozřejmě reálnější je ta první možnost ale ze všech alianci je ke mě nejblíže "takže k ní cítím největší nenávist a odpor"...ale samozřejmě může překvapit 20,- bych na to ale nevsadil ...
Na opak od armagedonu ta nemá čím překvapit typicky základní aliance hádám že už mají nalinkované vše na rok dopředu.. ..."takový šprti".. možná mají určitý plán s námi se všema proto ten název armagedon....
Skoro jako by to napsal profesionální bloger...co skoro toto je mnohem lepší...;D...
 
Nahoru