• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Rhethymnos

DeletedUser12901

Guest
V podstatě to tak je ,hra by byla zábavnější když by všechny aliance v top 10 hráli proti sobě :) nemorální to rozhodně není je to jenom hra , vůbec bych sem nic takového netahal ,pokuď někoho baví takto hrát tak ať si tak hraje:D...pro mě je to podřadné hraní na tu nejlehčí úroveň a na to tu celou dobu poukazuji a znova sem ptám ,proč nemůže hrát aliance s 60 hráči naprosto sama?:D já vím je to celkem zapeklitá a strašně složitá otázka ;D..."strach je všude dokonce i ve hře";D
Prostě ty rádoby top hráči by třeba pak úplně nechtěně a náhodu mohli začít ztrácet města a to by se naprosto zhroutil system a spadnul by celý Grepolis ...a to se nemůže nikdy stát proto máte spojka to je v jednoduším podání, podáno:)...
například takový berušky to je vzorný příklad, to je taková ta aliance co je na úplném dně žumpy...
Nemyslím si že je rozhodnuto , karty se michat ještě budou ale řekněme že začátky jsou ve hře jednou z nejdůležitějších věcí to jak to kdo rozjede atp...a tady bych mohl opět napsat něco k tomu, ale to bych se zase opakoval :)
SK není nic pro mě,tam je to úplně jiná liga tam bych nepřežil ani den:) tam totiž nehrajou lidi tam jsou jenom stroje...

Endro....
Tak mi dej pro začátek pár hráčů od vás, dle mého výběru a hned se do toho dám ;D
 
Koalice padnou, to je jasne skor ci neskor, preto je dolezite aby aliancia ako taka dokazala sama autonomne fungovat, coz my Armagedon rozhodne schponi sme, narozdiel od inych alianci v nasom radoby-pakte coz je vec ktora ma stve a rozhodne nemienim veci nechat tak ako su...
 
@Černý kůň mas velmi skreslene pohlady na veci:
Immortal + Makakovia + Berušky = 130 aktivnych hracov cca.
Armagedon + KS + Rerum (+ Poveleči) = 140 aktivnych hracov cca.
Coz neni ziadny velky rozdiel...kor ked my s povelečmi ani niesme spojenci a navzajom si podpory posielame len velmi zriedka a kym dorazia aj tak uz je vsetko rozhodnute
Rozdiel je inde a to hlavne v tom ze pakt I-M-B nedokaze spravne spolupracovat, ich zachrany miest su obcas s prepacenim smiesne a zbytocne plytvaju zdrojmi ktore im potom chybaju...
Ještě ti tam u vás chybí WELCOME TO HELL ;) Minimálně se stíny a povaleči spolupracují, takže je počítáme do vašeho paktu
 

DeletedUser2538

Guest
tak jsem myslel,že se tady dočtu proč blbne chobotnice a vy tu zatím řešíte taaaaakhle důležité věci
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak GRCRT taky není nic důležitýho. Nicméně, došlo ke změně kódu, proto nefunguje. :) Holt až na tuhle změnu GRCRT tým zareaguje, tak to bude zase fungovat.
 

DeletedUser12901

Guest
Však mé psaní má nějakou podstatu kterou ani vy nepochopíte , většina lidí tady mě absolutně nezajímá, po žádné stránce...;D
Sem zvědavý kdy se tu konečně ukáže nějaký hráč co mi schopně vyvrátí to o čem tu píšu , ale hádám to se nestane, nebo pravda se těžko vyvrací :)...
Já tu o sobě nic nepíšu že bych byl dobrý hráč , tak mi nemusíte psát že hraju na pič .... já to moc dobře vím a přiznávám se rovnou...ale v podstatě se alespoň chovám jako hráč , narozdíl od vás.
A ještě se tu začněte hádat kdo má více spojenců a kdo je lepší nebo horší "předem než začnete, si vám dovolím odpovědět všetci jste na pič... hráči ,amatéři pojeba... " tak snadné je hrát s tolika hráči za zadkem ,alespoň toto mi snaď někdo potvrdíte?:)...na den bych chtěl být stribogem bych tady provedl jarní úklid, hodně velký kontejner by to chtělo ;D


Tato strategiie je jako opravdu vymakaná , alespoň už se začněte podrážet na vzájem ať se tu alespoň něco děje...

stačí se podívat na fórum světa ypsilon a porovnat to tady s tím, úplně jiná liga proti těmto hráčům, tady už jsou jenom chcípaci ;D...tady nejsou žádny trofejní hráči...
 

Thasoss

Grepolis tým
U dětí je normální, že žijou v mylný představě o vlastní velikosti... ale neboj, z toho vyrosteš. :) Je ale fakt, že pochopit, že jako lama nemáš na ledajaký výroky nárok, bys mohl... Když nejsi dobrej hráč, znamená to, že u hry neumíš přemýšlet, nechápeš její principy... a tím pádem některý řeči sedí skutečně jak prdel na hrnec.
 

DeletedUser12901

Guest
Takže když nejsem dobrý hráč tak nemam právo se vyjadřovat?:D
..ty si pěkný ohon:)
Nejlepší na tom všem je že ty mě nemůžeš ani trošku nasr.. ty na to absolutně nemáš;D..
Ale pojď si zahrát grep dáme si 1vs1 někde na atolu "výsledek si nechám klidně jenom pro sebe";D každý 1 město na začátek vyhraje ten kdo zniči toho druhého dříve ":)
Takovou lamu jako jsem já, sfoukneš jak svíčku ,klidně se i podřídím tvým pravidlům.:)..
 
@Černý kůň to "všetci jste na pič... hráči ,amatéři pojeba... " si vyprosim ti blbecek
@barry604 WELCOME TO HELL s nimi vobec nespolupracujeme, a to ze su nejaki povaleči to je pravda ale nasa aliancia s nimi nespolupracuje to ze oni s nami ano je ciste jejich vec, my mame spojko s KS a rerum ostatne aliancie ma nezaujimaju
 

DeletedUser12901

Guest
Nemusíš se s tím spojovat jako ostanti , záleží pouze na tobě:)... sám musíš vědět že jsi nebo nejsi dobrý hráč..

Jdeš na atol 1vs1?...klidně 1vs2 s thassosem i když on by byl pro tebe spiše na obtíž:D..
 

DeletedUser12901

Guest
To už by taky innogames mohlo udělat grepolisovou arénu 4vs4/3vs3/2vs2/1vs1 například, bylo by to pouze o akci .
Hráči by začali s postavenými městy vedle sebe ,na jednom ostrůvku , rekrut jednotek by byl dost rychlej, následně by hra končila když by jeden team udolal ten druhý, ideální hraní a naprosto nový herní rozměr :)...


Endrewko v pohodě, ale na rozehrání by si byl dobrý soupeř:)...
 

Thasoss

Grepolis tým
pre mna su podstatne boje alianci
A o tom to taky je! ;) Jenže tohle rádoby válečník nikdy nepochopí. Stejně jako nepochopí, že čím víc se síly tříští, tím víc je to o ničem. Takže koníku, nejprve se rač naučit hrát, pochop cíle hry a všimni si, jak je hra samotná designovaná... a pak se takhle oduševněle vyjadřuj. :) Pokud tedy tvoje sebeúcta a sebevědomí není tak nízký, že ze sebe rád uděláš blbečka pro pobavení cizích.
 

DeletedUser12916

Guest
To už by taky innogames mohlo udělat grepolisovou arénu 4vs4/3vs3/2vs2/1vs1 například, bylo by to pouze o akci .
Hráči by začali s postavenými městy vedle sebe ,na jednom ostrůvku , rekrut jednotek by byl dost rychlej, následně by hra končila když by jeden team udolal ten druhý, ideální hraní a naprosto nový herní rozměr :)...


Endrewko v pohodě, ale na rozehrání by si byl dobrý soupeř:)...

Kdyby si měl aspoň trochu přehled o hře, tak víš, že na tohle nikdy nepřijde... Proč by to dělali? Peněz z lidí by tam moc nevytáhli.
 
Nahoru