• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Rhethymnos

DeletedUser12901

Guest
A stejně mi tady nikdo nedá odpověď,na to proč nemůže hrát aliance s 60 hráčí naprosto samostatně a proti všem :D..
Thassos , tvá herní úrovně je naprosto základní jakož i sám o sobě si dost základní, s tebou nemam o čem...
A já si nebudu měřit péro s nikým "tady není ani s kým";D a nemam to ve zvyku, takže jo o hře nevím vůbec nic .
Já už sem napsal vše co jsem chtěl a očividně si nerozumím s jedincem , každý hraje jinak to je pravda ,tak ať si hraje ,pro mě je tento styl a vývoj tohoto světa a to jak se to tu hrajete a všechno kolem naprosto směšný , někdo to zase vidi opačně ...
 

DeletedUser10231

Guest
Přinesu svoji trošku do mlýna :) svět nakonec většinou vyhrává jen pár lidí protože časem jich hodně skončí, vybuduj si nějaký charakter, hraj jak největší šílenec, věnuj tomu 100% času a hodně peněz a najdeš dost lidí kteří budou stát na tvojí straně, potom upevni kolektiv a nikdo ti nebrání s takovou aliancí která tě bude poslouchat a hrát 100% podle toho jak bude třeba, věnuje tomu maximum času, budou tu i přes noc nebo kdykoliv jim zatelefonuješ postavit se proti zbytku světa a přitom být samostatný :) znám jednoho člověka kterému se to povedlo, nebylo to na grepolisu ale v jedné velice podobné hře, se svojí aliancí ovlivnil od samého začátku vývoj světa, vyhrál všechny ranky a všichni chtěli hrát s ním nebo mít aspoň nějakou diplomacii.

Pokud máš schopnosti dosáhnout toho a jsi magor vzhůru do toho a bude to fungovat :) ale nekecej ostatním do toho jak hrají.
Ostatně kdyby jsi udělal to o čem píšu tak množstvím dobrých hráčů co by se ti hlásilo by jsi potřeboval stejně aspoň jednu sesterskou alianci pod svým vedením a možná více :D
Protože každému lepšímu hráči a veliteli dojde že když bude mít hodně dobrou alianci tak je to 60 lidí vs svět tzn. minimálně nějaký 3k lidí a ti se budou snažit spojit aby tě eliminovali, padneš na kvantitu, takže když se ti budou hlásit dobří hráči a ty budeš dost inteligentní vytvoříš další alianci která bude pod tvým vedením.
 
@Černý kůň rad by som si proti tebe zahral 1v1 mozno ked bude cas, kedze by som bol "dobry super na rozohranie" no neviem ocividne ma nepoznas tak dobre, obrana mi ide fakt dobre, utok je trosku slabsi ale uz sa zlepsujem, mesta mi len tak niekto nevezme a ty, sorry za tak trufaly nazor ale ty by si to sotva zmenil...uz sa o to pokusali ini, schopnejsi hraci a malokedy uspeli
 

DeletedUser10231

Guest
Hraju solo, šel jsem přes noc na frajera zabrat město a ráno na mne útočí 3 aliance :D ale skoro to vyšlo :oops:
Ale ostrov na kterém jsem byl jen já a pár měst duchů je pod příliš velkým zájmem a asi budu muset napsat taky nějaké alianci kolem :D
 

DeletedUser11616

Guest
Zdravíčko ve spolek tady je ale zajímavá diskuze, přesně něco pro mě;D

Endrewko - já bych si taky rád zahrál 1vs1 když by náhodou černý kůň nemohl tak zaskočím na jeho místo, já chci taky Fighting ;D

Thassos -ty si ten největší strateg ze všech, tebe bych si dal jak třešničku na dortu ,po tom co bych snědl tvou alianci;D... teda pokuď si vůbec někdy nějakou měl a vedl ;D...

Černý kůň: Musím ti dát za pravdu když to žádný jiný top hráč neudělá ,ne že bych se za něj sám považoval, prostě jím sem;D... Hold Grepolis ovládli lamy, hra ztratila na kvalitě a na kreativitě, asi proto že po těch letech co to tu hrají tyto hráči tak už je ani nebaví bojovat ,spíše budují je to čím dal horší, občas by si měl každý dát sem tam pauzu aby pak vlétnul do hry plný elánu a ne jak zdechlina:)...


Podstata strategii co asi většině uniká, menší počet hráčů nebo sólo aliance . Ty nejlepší aliance vzniknou v boji kdy hráči musí hrát ,bránit se útočit pak vznikne ta top aliance a správné stmelení hráčů a ani nikdo nikoho nemusí buzerovat při tom ,toto je přesně to na čem sem stavěl když sem náhodou vedl alianci , ale je tu i právě ta druhá strana mince, nemusí se to vždy povést:)...
Ale pokuď je někdo hráč, tak se toho nebude bát , tady na tom světě asi bohužel no:D
Nebo je druhá ,pro někoho taky strategiie, uzavírání spojek , hodně hráčů vlastně čím více tím lépe,nebo je známo že pořád někdo končí ,ale končí hráč ne jeho města, na čemž můžou těžit ostatní hráči z aliance "města zadarmo" nebo menší aliance jsou následně snadným cílem , hráči se v této alianci nemusí tolik bránit atd... ,o této strategii bych mohl napsat slohovku .Je to opravdu vznešená strategiie, hodná těch nejlepších hráčů ;D ...

Tak někdy zase na písanou .
V budoucnu vám ukážu jak se to má hrát, elánem budu přetékat, pokuď by mě to náhodou někdy na začátku světa hodilo k vám na ostrov jedno ke komu ,dejte radši hned restart nebo to budou jatka a žádné slitování...;D
S pozdravem
And2el
 
smiley_emoticons_winken4.gif
rad ta zase niekde uvidim
 

DeletedUser11616

Guest
možná mě nepochopí nikdo ale já musim řvát
shořel jsem celej v jeden moment koukej tady mě máš
i kdyby chtěli ten kříž se slzama na můj hrob dát
vstanu s tou růží v puse půjdu za tebou ti jí dát
a já ti píšu doufám že ti všechno vyjde
že se máš dobře a jsi na novym místě
bez tebe nebyl bych já bez tebe nemoh bych psát
bez tebe neměl bych asi žádnej příběh
koukal bych do blba a byl jako dítě
na všechno bych si řek že zkusim to příště
chtěl jsem ti jen sbohem dát aby jsi věděla dál
že tě mám rád dokud pro mě nepřijde...
 

DeletedUser11616

Guest
Nemůžu spát, ale v tom nehledej žádný čáry
Nehledej žádný kouzla, já nespim pro svý plány,
 

DeletedUser11616

Guest
No jak se to vezme nepamatuju si moc na ten den,takže bych možná lhal když bych napsal že ne:) Alkohol celkem osvobozuje a uvolňuje od všedních i nevšedních věci vypíná vše :) ale bejt věčně v lihu to prostě nejde "taky musím chodit do práce ještě" A volno trávit tak že se vyleju a druhej den bych se celý den sbíral a pak zase do práce to nejde a když už se pije tak se netroškaří takže bych se upil k smrti a o zábranach ani nemluvím radši, žádné pak nejsou, prostě stačí jednou za měsíc ostuda:D...Ty časy kdy jsem pil každý den jsou už dávno pryč, hádám pokuď to nedám budu pít jako důchodce každý den v hospodě na to že jsem to nedal a když to dám budu pít na vás všechny v těch hospodách...
Třeba sem úplně přestal pít pivo a přestal mi chutnat fernet "vyhořknul sem asi" nechutná mi jager...z vodky se mi zvedá kufr, tatratea jsem měl naposled na tom je asi nejlepší a nejhezčí ta lahev jinak to je fakt patok teda prej se to dělá i jako čaj nějak že si to zaleješ horkou vodou pak je to prý lepší ale boha na párty budu pít čaj ne...přišlo mi to jako takový slabý odvar z jagera..No co jsem začal docela pít teda když náhodou piju tak rumiky nebo medového Jacka ten je takový sympatický na to když se chceš opít ne do srače... :).. Třeba co mi přijde jako shit je republika za ty peníze bych radši volil legendario těch pár korun navíc je určitě znát myslím že ve všech směrech...Třeba nechápu lidi co pijou zelenou boha jak největší pani "my bychom si dali rádi panáka,nějakého a co to bude? 5x zelená... 100kg hovada a pijou tw chtěl sem napsat jako ženy ale tw i ty radši pijou vodku nebo rum z většiny případů co tak sem vysledoval , tohle mi prostě vrtá hlavou co na tom zeleném patoku vidí :D.. A zažil jsem 9 motorkářů co si dali 9x9 toho hnusu nepochopiš to je jako když rocker začne poslouchat RNB úplně mimo...
Ale nebudu lhát mam ten alkohol rád tak všeobecně ale momentálně mám spíše období kdy vychutnávam a ochutnávam , třeba pivo tam pořád jenom tak testuju ale více jak 4 za den jsem letos ještě nedal :D.. Co jsem tak zjistil nejlepší ke grilování "láhvové" je zatím budwaiser... Plzeň z láhve mi chutnala dříve teď je to takový průměr,No a nejlepší na konec víno ... To je jediné co můžu pořád naposled jsem měl nějaké rulandské šedé a to padlo za 10 minut...Tak tady vidíš jaký jsem alkoholik...Ale pořád se toho nebojím když půjde do tuhého vypiju všechno klidně absinth ale tam to pak chce radši už pouta . Nechce se mi spát tak sem ti to trošku rozebral a trošku jsem přepnul myšlení ,jenom psaní o něm uvolňuje... ;D..
Ale dneska večer by to šlo , mrknu se na to dno už konečně a třeba tam i něco najdu ;)
A vy spolu stále vycházíte?...
 

DeletedUser12592

Guest
Dedku ja nevychazim s nikym, co se tyce hry, jsem vybusna povaha, s nikym se nemazu :D Ja naopak posledni dobou docela kalim, az mi to je blby, ale do prace to nezasahuje, tak jsem v klidu :) az pujde o zdravi, zase se placnu pres prsty a dam si na par mesicu detox :D blby je, ze ted bude mit tata svatbu a tam se sejdou kamaradi, co se dlouho nevideli. Vis jak to dopada :D
 

DeletedUser12866

Guest
Dedku ja nevychazim s nikym, co se tyce hry, jsem vybusna povaha, s nikym se nemazu :D Ja naopak posledni dobou docela kalim, az mi to je blby, ale do prace to nezasahuje, tak jsem v klidu :) az pujde o zdravi, zase se placnu pres prsty a dam si na par mesicu detox :D blby je, ze ted bude mit tata svatbu a tam se sejdou kamaradi, co se dlouho nevideli. Vis jak to dopada :D
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif
 
Nahoru