• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Theta

DeletedUser

Guest
myslím si že tady už nemá cenu řešit to jestli někdo z moderátoru podporuje nebo přímo fandí Kukuřicím, je to tady už tak provařený téma, že mi je z toho na blití... Olda dostane ban a komenty Kukuřic se smažou, ale ban od nich nikdo nedostane, jak je to ksakru možný?? asi spravedlnost jak sv..a! :D je mi jedno kdo vyhrál svět bo něco, poukazuji na to kdo komu nadává a kdo dostává banány ;)
 

DeletedUser

Guest
Mě je osobně ukradené, kdo se s kým nemá rád. Olda byl varován, to nelze popřít. Za další, až se zase někdo byť jen lehce mihne okolo poznámek, které byly smazány, nebudou lítat jen karty.
Je zajímavé, že hledáte neustále vinu na těch, co se snaží, aby to tu ve vší slušnosti fungovalo, ale nikoliv tam, kam by měla být vaše pozornost upřena.
Přípomínky do SZ .. opět.
 

DeletedUser

Guest
já nic nehledám, já jsem si chtěl jen přečíst za co Olda dostal ban a jaké k tomu byly odpopvědi... asi nic moc když tady nejsou...
 

DeletedUser

Guest
Za co dostal BAN se zeptej jeho. Ví to dobře jako každý zabanovaný
 

DeletedUser

Guest
Anhatar: mrkni do slovníku co to znamená UNICORN pane nenáviděný :p
 

DeletedUser

Guest
proč nenáviděný? copak jsem napsal že nenávidím tvoji "alianci"??? ;) já jsem se jen ptal kam zmizely komentáře na Oldu abych si je přečetl, chápeš?? jak mi bylo odpovězeno vidíš výše... takže jsem se tak jako tak nic nedozvěděl :/
 

DeletedUser

Guest
příspěvky porušující pravidla může moderátor smazat, není na tom divného ani účelového
 

DeletedUser

Guest
áááha :D díky za upřesnění
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
proč nenáviděný? copak jsem napsal že nenávidím tvoji "alianci"??? ;) já jsem se jen ptal kam zmizely komentáře na Oldu abych si je přečetl, chápeš?? jak mi bylo odpovězeno vidíš výše... takže jsem se tak jako tak nic nedozvěděl :/

No tak ty komolíš název naší aliance tak já komolím tvůj nick. Hatar znamená švédsky nenávidět.. An hatar sem pro lepší využití přeložil jako nenáviděný. Ale to musíš chápat když si schopnej překládat unicorn jako kukuřici...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no jóóó, já jsem zapomněl, že vy v rámci aliančního cvičení musíte spát v knihovně :D tak to soráč bejku, nechtěl jsem se tě nijak dotknout :D
 

DeletedUser

Guest
Dobry vecer,

tak jsem tak premyslela - v dobe kdy kavarna mela sanitarni den - na co to tady vlastne je.

kdyz se tady objevily forky a vtipy, bylo napsano ze to tady nema co delat, ze to sem nepatri.

kdyz se tady bavi nekolik hracu o tom co se deje ve hre, tak je kavarna uzamcena a prispevky smazany - a at se na me moderatori zlobi nebo, to co napsal Olda zase takova traga nebyla. urazky kluku od UNI byly na stejne urovni a nekdy i horsi. (a mezi nami kluky a devcaty, dnesni blokace hracu ve hre castecne dokazuji, ze to o cem jsme tu mluvili, tak ze na tom asi neco pravdy bylo)

kdyz se na to snazime upozornit je hrac bloknuty, kdyz se k tomu po otevreni nekdo vrati, prijde opet vyhruzka ze prijde i neco jineho nez jen BAN. jenze kdyz si prectete to co vyse pisou kluci z UNI - staci jen za dnesek - tak jsme zase na zacatku.

Takze se jeste jednou ptam, o cem se tady muzeme bavit? o sexu? .o))) ty jo to asi taky ne co? preci jen sem maji pristup i decka?
hmmm.... o politice? ty jo to snad taky ne,to uz sem snad vice patri ty urazky .o))
hmmm.... o pocasi?

tak jak? .o))
 

DeletedUser

Guest
Kavárna slouží jako místo, kde můžou lidi diskutovat o dění na světě. Za to, že to valná většina hráčů na Thetě nedokáže bez urážek a porušování pravidel fóra, nemůžeme. Aby byly centrem veškeré diskuse hloupé poznámky na adresu té či oné aliance, to mi přijde opravdu pod úroveň lidí, co tam hrají. Nemusím ani jmenovat ...
 

DeletedUser

Guest
Jestliže kavárna slouží jako místo kde můžeme diskutovat tak proč je neustále zamknutá ?
Pokud někdo porušuje pravidla fora tak nech moderátor koná svou práci-souhlasím,,mazat a banovat a ne uzamknout přístup .
Ale to co se tu děje znamená že jsme trestáni jako celek když se zamkne kavárna.
A jestli někdo diskutuje hloupě a není to proti pravidlům fora tak není duvod to mazat.
Takže prosím nechte nás hlupáky diskutovat o dění na tomto světě.
 

DeletedUser

Guest
další odborník na správu fóra:)
pokud je nával spamu nezvladatelný tak se kavárna proste uzamkne aby měli moderátoři vůbec čas to tu uklidit.
Takže prosím nechte mody dělat to co mají a nekecejte jim do toho. Navíc příčina uzamčneí kavárny není moderátor, ale hosté co s eneumí chovat
 

DeletedUser

Guest
Sultane, musim souhlasit s ivakne, i kdyz je to nepritel .o))

prave to tady delame, ze diskutujeme o tom co se na thete deje, a je preci normalni ze se diskutuje napric aliancemi a hlavne nepritel s nepritelem.
 

DeletedUser

Guest
Já se tu s vámi nebudu dohadovat kdo co udělal, sami nejlíp víte, co píšete. Jen bych doporučil u toho "diskutování napříč aliancemi" dodržovat taky pravidla fóra, to je vše.
 

DeletedUser7823

Guest
Však ich treba nechať nech si poplieskajú a bude kľud ;-)

Kto z Thety ide na SH a ktorý smer? Mohlo by byť zaujímavé stretnúť sa na jednom mori :)
 

DeletedUser

Guest
Sultane, musim souhlasit s ivakne, i kdyz je to nepritel .o))

prave to tady delame, ze diskutujeme o tom co se na thete deje, a je preci normalni ze se diskutuje napric aliancemi a hlavne nepritel s nepritelem.

já taky nemam nic proti diskuzím s nepřítelem:) ale jak píše Sargeras.. každá diskuze má svá pravidla..

Velvet1: tajné info se nevyzrazuje:) nasadíme kamufláž:D
 

DeletedUser7823

Guest
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?4129-Podm%C3%ADnky-pro-ukon%C4%8Den%C3%AD-sv%C4%9Bt%C5%AF&p=60274#post60274

Je toto len preklad, alebo to bude platiť aj u nás? :)

Ak áno, je potom zaujímavé že kvôli tomu že hra už po dlhej dobe môže byť pre hráčov nudná a preto znižujú hranicu aktívnych účtov na uzavretie sveta z 1000 na 300.
Fuj dlhá veta :)
A ďalšia vec:
aktívny účet je ten, kde sa hráč prihlási raz za mesiac? A kam sa má prihlásiť keď po 14tich dňoch neaktivity je účet zmenený na kopu miest duchov?

No tak dobre...bude sa klikať ešte pár rokov. Len by ste nám mohli pustiť našich uväznených, nech je aspoň tu nejaká sranda ;-)
 

DeletedUser

Guest
Není to jen překlad..
je to zcela absurdní, šílené a nelogické rozhodnutí..
Počkám až se lidé z aliance dohodnou zda chtějí převzít města která hlídám u divů a pak to balím resetem..
Nemíním být u toho jak se o boj pokoušejí lamy, které nedokázaly vyhrát v době kdy se bojovalo. Tam kde má aliance sedm divů není o co stát.. měsíc limit na udržení a nazdar.. Vítězové chtějí slavit a jít bojovat dál.. ne sedět na divechjak slepice na vejcích..
světy kde už hrdinové nejsou protože jsou na svém světě nemá cenu udržovat.. a pokud má tak beze mě..

uvidíme jak to dopadne na tom kterém světě..

nicméně možná by toto stálo za samostatné téma někde v hostinci:)
 
Nahoru