• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči, uživatelé, pisálci,

tímto pro Vás otevírám kavárnu (volné téma) pro svět Zeta. Zde můžete diskutovat o všem, co se týká i netýká hry. (Ovšem v rámci pravidel hry.)


Můžete tedy sem přesunout debatu, jenž jste načali aliančních náborech, ale byla Vám smazána.


Přejeme hezkou diskuzi
Grepo Team
 

DeletedUser4311

Guest
juchůůůůůů tančím radostí už je kavárna :) tanytany tanyny
 

DeletedUser

Guest
Taky se těšíte na nový svět jako já??? Kdo hledá alianci, tak může vstoupit do TOMBu.
 

DeletedUser

Guest
kámo pučíš mi 20ku já nevím jestli tady dávaj kafe zdarma :?
 

DeletedUser

Guest
nech ho už bejt víš kolik práce kvůli nám vynaložil do tohohle fóra ;) no nic bud rozbiju prasátko nebo to tady vykradu :p

já se na Zetu těším taky dost a pokud chcete jít do aliance tak nemusíte jít do TOMBale do Roman Imperators nebo jakékoliv alianci z JHV-jihovýchodní spolek ;) více si přečtěte v aliančních náborech ;)

sory msvicka za konkurenci ale jenom aby sis nemyslel že reklamu budeš mít jenom ty :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4311

Guest
jaká zdisinka to je msvicka zdisinka bude spoluzakladatelka mojí ali
 

DeletedUser40

Guest
Pánové, prosím, jen ne objednávat občerstvení. Sice je hezké, že něco takového vyvozujete z názvu, ale klidně to můžeme přejmenovat na ''Kecárnu'', abyste si odvodili už to správné, ořechové.

Ale vyjímečně pro tadea udělám vyjímku...
 

DeletedUser

Guest
to je jasný jonik najdeme ;-) jenom sem si prostě nemohl odpustit tu 20ku grepolis mně tak zblbnul že už se chovám jako malý dítě :D
 

DeletedUser

Guest
to je jasný JVS jihovýchodní spolek všem ukáže ;-)
 

DeletedUser

Guest
to ne naše hlavní centrum budeme tvořit na jihovýchodě ale určitě časem se začnou naše hranice posunovat i na jiné strany ale to se dozvíme až časem...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
proč svět Zeta musí být spuštěn až příští pondělí psali že tento týden a já sem si kvuli tomu zařídil všechno svoje volno pro tuhle hru a nakonec zjistím že svět Zeta bude až příští pondělí...proč zrovna takhle nemohl by být aspon v pátek???
 

DeletedUser

Guest
čím dřív tím líp aspon teda v tu sobotu at si to můžou lidi ze začátku skvěle ohlídat...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru