• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zatím ne, ale buď v klidu, asi vyhraješ, je tam celých 322 hráčů a alespoň 1 město má 318 z nich. :D :D :D
 

DeletedUser9039

Guest
Tak doufam, ze ma Don jeste dost dovolene :D
Jen mam pocit, ze tech 322 hracu je tam uz asi rok :D
 

DeletedUser

Guest
Tak určitě :D, ale když je tam rychlost 1, tak je tam všechno tak nějak zpomalený. :D
 

DeletedUser7382

Guest
Ahoj, na Zetě je už jen 312 hráčů, a jakmile počet hráčů klesne pod 300, začne se odpočítávat měsíční limit do uzavření světa, pokud vím. Nevím teda, jak dlouho ho už máš na dovolené, ale dovolená je maximálně na 42 dní ročně (pokud už nějaké nevyčerpal) po jejich vyčerpání se dovolená ukončí a je možné, že to bude před koncem Zety. Jestli se chceš vsadit, tak tohle uvaž.
Jinak nevím, co myslíš tím "nemám přehled". Doufám, že jde jen o to, že tam teď nevidí Don Chechot a nemůže ti to tím pádem říct a nic jiného. Případně se můžeš kouknout na Grepostats, jestli ti to pomůže. :)
 

DeletedUser9039

Guest
Dane, ja vim jak to funguje i jak to bude pokud tam bude mene jak 300 hracu :) a vim i jak dlouho trva dovolena, ci ze se da dokoupit.
Ano nemam prehled, protoze Don je na dovce a nedava zadne info ci perlicky co se zrovna stalo. Ale snad se vam tam jeste jakztakz dari :)

Ano, mažeme, mažeme, dokud budeš OT.
Thass


EDIT:
aaaa mazeme a mazeme. Nemuzu se ani vyjadrit k reputaci co jsem dostala za prispevek zde na Zete? Docela me ten hrac uz obtezuje...
Vlastne ani nevim za co jsem ho dostala...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Dono, pokud jsi si to ode mě četla přišla jsi na to, že to First nebyl tedy jsi měla čas upravit svůj příspěvek dle nových informací...
Není pěkné podezřívat člověka ihned z něčeho co nemusel udělat...

Kdyby jsi měla nějaké otázky, kontaktuj mě a já se to pokusím vysvětlit :)
Pokud tedy mohu poprosit dále toto téma nerozvíjet.!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Pro někoho konečně, pro někoho škoda... Vše jednou musí skončit. Za jeden zavřený nám snad brzy spustí nový svět :) Takže nezoufat!
 

DeletedUser

Guest
No ani ne,
Na Zetu mám nejhezčí vzpomínky z celého mého působení na grepu, ale poslední půlrok to tam žilo asi jako v márnici a jenom jsme přebírali města duchů po hráčích, co s tím už sekli a to už fakt není hraní. :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru