• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Drží flotile to jo no...:grepolis :D Podle mně je nejlepší Bluďas ale v té jsem takže další nej ali u mně je Perla :D
 

DeletedUser

Guest
Beru to jen z toho,jak dlouho se proti ní drží,čekal jsem,že si sněma Flotila poradí,ale jak koukám,tak to kluci s VŘI zatím zvládají.

Jinak kdybych měl psát dle všeho tak napíšu taky svou ally,ne proto ,abych dělal reklamu,ale proto jak krásně pracujem v pár lidech:)
Tohle uměly jen Berušky než se rozpadly a jsem rád,že jsem byl jejích součástí,škoda že je Gath rozpustil,myslím,že by ted neměly konkurenci

kdysy byli dobří ještě Elite Players(neboli Argos) a WAF a nesmím opomenot UNICORN :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6081

Guest
Neco pro zabavu

I takoveto giganty mysli mame na zete :)

Hrac -.Doly.- ma toto v profilu,kazdy tam muze mrknout pochopitelne,ale jinak davam kopii tady.Nazor si jiste kazdy udela sam.Me to docela pobavilo.

Doly:

Milý deníčku, máme 22.-23.9.2011, dnešním večerem to vyvrcholilo, je to tady taková trapárna plná trapáků.."Končící" Gathriel prostě skončit nemůže, to je to, on by totiž neměl v reálu co dělat..A tak zakládá nové flotilské aliance a příbírá každého trapáčka mezi sebe, protože má spojenců asi málo, pouze cca 150 dalších hráčů ;) Je mi z toho zle, proč?..Protože bez nepřátel je tato hra o ničem a Flotila si ze všech přátelé dělá (ukecávání hráčů z jiných aliancí není pokoření těch aliancí, to jsou lidi jen hloupí a slabí), PHOENIX jí navíc líže gule sám od sebe (protože na to nemají, smutná pravda)..
Lituji hráčů jako je Bent, Rohira, millisss a možná i některých dalších, že hrají s takovými "kapacitami" - vás ta hra opravdu baví, když (jak vaši spoluhráči říkají), nemáte konkurenci (slova hráče cllio - řekl někdo, kdo dokázal obsadit hráče obklíčeného několik měsíců desítkami nepřátelských, jeho spojeneckých měst, až když to měl sám hráč v plánu)?..Opravdu?..Zrovna vás?..Hráčů vašich kvalit?..Hra je o překonávání druhých, vy už můžete překonat jenom sami sebe navzájem, je to nuda a jsem myšlením vašich vůdců vítězů nebo favoritů nebo co to je, znechucen..Kdybyste válčili ve skutečnosti a stáli byste proti přesile, taky byste přešli k nepříteli jako krysy, lonny?..Nebo radši bojovali a umřeli za své, s plnou parádou, millisssi?..Je to stejné jako ve skutečnosti, nerdi jako Gathriel by se schovali za gauč, bojovníci jako mm0mm by si vzali krumpáč a rozbili by jim hlavy..A sakra, že tomu věřím - až se to v ČR bude řezat, a ono k tomu s těmi Romy dojde, co bude dělat Gathriel - vyjednávat s nimi?..Ne, s nimi se vyjednávat nedá, ukecávat je k nám, kdepak, to asi nepůjde..Ne, bude zapotřebí činů, možná i násilí, aby se dalšímu násilí předešlo..Zde to máme vyobrazeno jen ostrovy, městy a barvičkami, situace není příliš odlišná..A to podotýkám, nejsem nacionalista, nevolím Dělnickou stranu, ale přesto jsem Čech, jsem slušný občan (žijící přímo mezi Romy)..Ano, v těchto chvílích bude Gathriel dělat možná nějaké statistiky, těžko říct, nechci zbytečně hodnotit člověka, o kterém mám nula faktů, ale i tak bych se o to vsadil..



Když už je to tady tak populární, tak si to taky udělám, no ne..

Lidi, kteří zůstanou tam hluboko uvnitř, a ne, nemyslím kvůli po*raný hře, ale kvůli tomu, jací jsou: Filip 8, slechtic06 a spoustu dalších, stále hrajících kamarádů..

Lidi, kterými opovrhuji: cllio (vejtaha), Gathriel (srá*), *SPQR* (srá*), Miloš (srá*), spartakus3 (vejtaha)
a samozřejmě Valhala (narušený psychopat)

Lidi z řad nepřátel, kterých si vážím a rád bych jednou stál po jejich boku, ať už tady nebo IRL: Bent, millisss

Přátelé, z plného srdce: rapidash, *SPARTA*, Tyranus Maximus

Jinak zdravím všechny ostatní hráče VŘI a ZODIACu, s kterými spolupracuji, vážím si Vás!..

Wow, a to jsem nic nehulil!..Člověk mnohdy sám sebe překvapí, co myslíte?..
 

DeletedUser

Guest
Páni takové lichotky od hráče ,kterého ani neznám a neměl jsem sním nikdy nic společného, mně těší :)
Samozřejmě, jsme za takovéto lichotky rád.
A jsem zvědavý čeho se dočkám příště.
:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
já se pořád těším na pořádnou odpověď hráči Valhala a ono nic:(
 

DeletedUser

Guest
Tak už uběhlo už více,jak rok od posledního příspěvku do tohoto tématu.
Tak jak válčíte lidi? Jestli tady teda je ještě někdo ze Zety je (a jako,že je,o 3 hráčích totiž vím).
 

DeletedUser7382

Guest
Zeta se v průběhu vývoje hrozně změnila, ale teď se už moc měnit nebude, protože větší aliance už jsou pevně na svých místech. No a pak konec Zety jednou přijde.
 

DeletedUser

Guest
já jsem v pra-varech a tam jsem spokojen :) ale flotila je pořádný oříšek no
 

Thasoss

Grepolis tým
Už dávno tam odstartoval Věk divů světa, což znamená, že registrace na tento svět byla uzavřena-nelze se na něj dostat.
 

DeletedUser

Guest
A Zeta je celkově skomírající svět, registrace na ní je jedna velká šílenost.
 

DeletedUser

Guest
Není za co, akorát, když odpovídáš na příspěvek, který je hned nad tebou, tak nemusíš vkládat citaci.
 

DeletedUser

Guest
Ježiš, tady to žije jak v márnici, tak co, je tady ještě někdo ze Zety?
 

DeletedUser7382

Guest
Jo, ale toto téma je mrtvé už od dob, kdy to na Zetě ještě žilo, mrtvé nebylo, když svět teprve začínal. No a teď už tento svět upadá.
 

DeletedUser9039

Guest
Zeta jeste neumrela? To cumim :D
Don ma dovolenou, tak nemam prehled, ale chtela jsem se vsadit, ze nez se vrati (jestli se vrati), tak uz nebude :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru