• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser9885

Guest
THASOSS - No, když někdo někam nemá přístup a chce se tam podívat, tak se tam bude muset nabourat, ne?

...no je vidět kdo se v tom vyzná :-DDDD .... asi to fakt nemá smysl řešit budeme se tady pořád motat v kole a stále se vracet na začátek .... jen prostě je těch náhod moc a zvlaštních informací ještě víc ......aby byla důvěra v tento svět ....a pokud mužu mluvit za sebe, už dávno bylo jasné, kdo tento svět vyhraje a pokud by to člověk bral tak vážně, že musí za každou cenu vyhrát ...tak by už to asi nehrál nikdo kdo je ted momentálně na druhé straně břehu než jsou prdi


..já vám tu výhru za to vaše usílí od srdce přeju ....:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser75

Guest
Tvůj náhled na věc.
Každopádně, v dohledné době bude opět vyhlášen konkurz na místo supporta, takže jestli máte chuť si vyzkoušet tuto práci, je vám více nežli 18 let, a ve hře jste nebyli nikdy trestáni, máte možnost.

Dále už jenom upozorním, kritika práce supportu, moderátorů je na foru zakázána, na to je ticket. Dále kritika práce firmy InnoGames GmbH také, opět na to slouží ticket. Další podobné kritiky na foru budou smazané, autoři patřičně ohodnoceni dle trestníku fora hry. Přeji krásný den.
 

DeletedUser9885

Guest
:-DDDD jak jinak to ukončit než ...porušením pravidel :-DDDDD....... přeji taky krásný den všem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dosud nikdo nevysvětlil, jak soukromá kominkace přes osobní zprávy mezi dvěma rodinnými příslušníky přistála na účtu Miry Hruzy a Shari :D ....
Toto je uz vazne, konkretni narceni a ja vas timto zadam aby jste dolozil sve tvrzeni dukazy. Zde verejne, odpovednost za to beru na sebe. Pokud ne, tak od vas ocekavam pisemnou omluvu.

Tak opět zdravím ....

......já za mě můžu napsat, že konkrétně Albinuse neobviňuji z toho že vynáší ....ale hrají na Lambdě supporti z jiných světů a nikdo mě nepřesvědčí o tom ,,, že neznají způsob jak se se svými právy dostat k informacím na jiném světě než který spravují ...šikovný pc expert si poradí .. nebo stačí jen znát nějakého progamátora atd.atd
Verte nebo ne, ale suporti, mimo vise uvedenych maji prava jen na svuj svet a nic jineho nevidi i kdyby byli sebelepsi. To maji nemci opravdu dobre osetreno, vsak take na to sborove nadavaji nebot obcas jim to vadi pri jejich praci a musi problemy predavat me abych je s vyssimi pravy vyresil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8283

Guest
Toto uz se resilo ale o dukazy tvuj predchudce jaksi neprojevil zajem, presneji receno naznacil ze neco takovyho proste neni mozne a zametlo se to pod stul .

Je to vec uz docela dlouho zpatky .
 

DeletedUser

Guest
Toto uz se resilo ale o dukazy tvuj predchudce jaksi neprojevil zajem, presneji receno naznacil ze neco takovyho proste neni mozne a zametlo se to pod stul .

Je to vec uz docela dlouho zpatky .

Tak v tom pripade ocekavam ze se nezachovate obdobne a ocekavam vasi omluvu. Presneji Regolituse.
 

DeletedUser

Guest
to Albinus:
Trochu drzý nemyslíte? :)
Až se určití ješitní, sprostí a neprofesionální členové support týmu omluví všem poškozeným a přestanou si ze své očividně brigády dělat tatíčkův píseček, tak o tom možná pouvažuji. Do té doby se nemám za co omlouvat. ;) ... tresty jsem si odpykal.

Jinak důkazy si zajistěte od nejmenovaného kolegy. Přestává mě bavit to vaše zametání věcí pod kobereček.
Právě jsem zase dostal varování za kritizováni supportu i přesto, že "to berete na sebe" :D
Proto už ani slovo, ale omluvu nečekejte. Na vaší straně je vina minimálně stejná jako na naší ;)

Přeji hezký den
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to Albinus:
Trochu drzý nemyslíte? :)
Až se určití ješitní, sprostí a neprofesionální členové support týmu omluví všem poškozeným a přestanou si ze své očividně brigády dělat tatíčkův píseček, tak o tom možná pouvažuji. Do té doby se nemám za co omlouvat. ;) ... tresty jsem si odpykal.

Ja se opravdu nemam za co omlouvat. Nejsem to ja kdo tu verejne ocernuje, napada, lze a urazi. Vase strana nikdy neprijme to ze by chyba byla na vasi strane. Doufam, pokud tedy nekdo nezavisly docetl az sem, si udela obrazek sam.))
Ale znovu a naposled verejne deklaruji. Stav na Lambde je zpusoben jen a pouze kombinaci herni taktiky soupere, jeho schopnosti infiltrace vasich rad, to ze vas umi rozlozit zevnitr a porusovanim pravidel z vasi strany.
A to nemluvim o hernim umu. To si soudit nedovolim, ale rekl bych ze v teto jedine veci je situace +- srovnatelna.
 

DeletedUser10116

Guest
Je to tu vtipne....

Ja se opravdu nemam za co omlouvat. Nejsem to ja kdo tu verejne ocernuje, napada, lze a urazi. Vase strana nikdy neprijme to ze by chyba byla na vasi strane. Doufam, pokud tedy nekdo nezavisly docetl az sem, si udela obrazek sam.))
Ale znovu a naposled verejne deklaruji. Stav na Lambde je zpusoben jen a pouze kombinaci herni taktiky soupere, jeho schopnosti infiltrace vasich rad, to ze vas umi rozlozit zevnitr a porusovanim pravidel z vasi strany.
A to nemluvim o hernim umu. To si soudit nedovolim, ale rekl bych ze v teto jedine veci je situace +- srovnatelna.

Albicku... nekolikrat jsme uznal , ze pravidla byla moji osobou porusena..., ale na tom dalsim si trvam....
a kdyz vidim jak se tady z pozice sily vyhrozuje... tak je mi dost smutno... a myslim si , ze vy ste sluhove nas hracu... tak si to uvedomte a chovejte se k nam jako ke svym zakaznikum....
S pozdravem GS

ke zbytku se nebudu vyjadrovat... protoze jsem na lambde byl ukoncen....
 

DeletedUser

Guest
Ach pěkná spravedlnost no Taklenc to chodí když má někdo svůj názor a GM má chut banovat a zabanuje 1 koho vidí ještě za pravdu
 

DeletedUser

Guest
nezdá se mi vtipný psát totéž všude to vnímám, jako provokaci
 

DeletedUser

Guest
Albicku... nekolikrat jsme uznal , ze pravidla byla moji osobou porusena..., ale na tom dalsim si trvam....
a kdyz vidim jak se tady z pozice sily vyhrozuje... tak je mi dost smutno... a myslim si , ze vy ste sluhove nas hracu... tak si to uvedomte a chovejte se k nam jako ke svym zakaznikum....
S pozdravem GS

ke zbytku se nebudu vyjadrovat... protoze jsem na lambde byl ukoncen....

Ono je to tezke. Kdyz mi vypravite pohadky do ticketu a ja mam dukazy o tom ze to co mi pisete neni pravda. Ono postavit se k problemu jako chlap a priznat ze jsem umyslne podvadel, to je asi pod vasi uroven, ze?
A to uz vubec nemluvim o tom ze pokud by jste nebyli oba uzty v TOP sveta a klicovi hraci svych ali tak uz bych to davno razne uzavrel, takto jsem vam dal dost vyjimecnou sanci to rozumne vyresit a od vas prislo jen vyhrozovani pravniky.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pravdu nechcete videt Vy. Proto chybu neustale hledate v Tymu, to je cele. Paklize by Support nebyl omezovan pravidly, tak Vam behem vteriny zalepi usta faktama :)
 

DeletedUser

Guest
No tak nám pověz fakta :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru