• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Lambda

Thasoss

Grepolis tým
Hraci, kteri porusili pravidla fora, maji porad to pravo, aby o jejich banu nikdo jiny nevedel... co kdyby byl na verejnem banlistu tvuj kolega a nepratele ho diky tomu rozebrali...
 

Thasoss

Grepolis tým
Cirou nahodou je ban s ochranou a bez. Zalezi na typu a zavaznosti trestu. Ale to uz dost odbocujeme od tematu.
 

DeletedUser

Guest
Co se člověk po práci nedozví. Když čtu řádky od pánů supportérů, připadá mi to jak těžká obhajoba jedné strany a "hanění" té druhé. Když čtu, co píšete, tak mi to připadá, jak kdybyste byli od PRDů najmutí (ve vší úctě, netvrdím, že jste, ale že to tak působí). Naši supportéři musí být opravdu perfektně informovaní co se kde kdo jak kdy proč, ještě vzpomínám, jak se tu support oháněl, jak to mají PRDi i vypsané na foru, co se smí a nesmí. Možná jen špatně chápu definici slova nestrannost, ale takhle podle mě nevypadá. To jen tak mimo, popravdě, mně je to úplně jedno.
Když se tu mluví k kritice supportu - což takhle spíš debata o supportu? Těžko si se supportem pokecám o supportu, to můžu jen v rámci širší diskuse a k tomu by snad mělo forum sloužit. K čemu jinému? Bavit se, že venku prší? Na to mám kamarády.
A poslední věc, kterou jsem tu kdesi zahlédl. Že prý na Lambdě byl Kerberos a poté to převzal.. Albinus? Tak proč mi na některé tickety - Lambda - odpovídají i jiní supportéři? Asi další z mnoha mých nevědomostí, jak to ve skutečnosti funguje.
 

DeletedUser75

Guest
Za prvé vůbec netuším co to je PRD (můžeš mi to prosím zkráceně říci?), za druhé každý supporter co má na starosti daný svět by o něm měl něco vědět, není to tak?
Je nám úplně jedno, jestli daný trest má někdo z aliance x, a není z aliance z, je úplně jedno, jestli má 10 polis, nebo 40, porušil pravidla hry, má trest.
Forum by mělo sloužit k upozorňování hráčů o novinkách hry, o update hry, a o dalších věcech, které jsou s hrou spojené. Debata o ticketech, kritice práce supportu, kritice práce majitele hry atd je nepřístojná, a nebude zde na foru nikdy povolena, alespoň co já vím :)
Ano, Kerberos byl cheathunter světa Lambda, poté to převzal Albinus, ale to se týká pouze porušování pravidel hry. Na ostatní odpovědi ohledně světa tu jsou další supporti, co se týče světa Lambda je to supporterka Seneria.
 

DeletedUser9885

Guest
..nechtěla jsem se do debaty již zapojovat ...ale pokud vím tak tu bylo řečeno, že na svět Lambda měl přístup Kerberos a po té Albinus a najedou na tikety můžou odpovídat i další ???????? ..........tím pádem musí mít práva ...pokud to dobře chápu .....nebo to už asi fakt nechápu ...takže další věc co nechává otazníky nad problémy, kteý tu řešíme ...a pak tomu všemu co se tu píše má člověk věřit

:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser75

Guest
Support team je rozdělen na dva úseky, cheathunters team, a support team.
Cheathunters team řeší veškeré porušení pravidel hry, support team bugy, tzn chyby ve hře, dotazy, problemy s premiem, atd.
Za cheathunters jsem měl přístup já, po mě Albinus, za support má přístup Charon, já, a Seneria.
Každý řeší svoje, má svoji náplň práce.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

předem mého dopisu, bych se chtěl rozloučit s vaší aliancí, bylo mi u vás dobře, krom
několika výlevů od Kaharina a spol.

Ale než to udělám...mám pro vás malé překvapení. Celou dobu si stěžujete na to, že
PRDi podvádí a mají informace, které nemůžou "podle vás" normální cestou sehnat.
Obávám se, že nemáte pravdu. Člen vedení či hráč s vyžšími právy má přístup nejen
k tajnému foru, ale i kompletně ke skype, kde se zajímavé věci probírají. Třeba i to,
kdo je zrovna "zabanován" Upozorním ještě na jednu věc, nejsem sám, ve vedení VM máte
ještě jednoho krtka a tak PRDi o další informace nepřijdou. Já jsem se rozhodl vystoupit,
jelikož jsem se k tomu rozhodl a jelikož myslím, že by to byla dobrá tečka za DIVY,
které díky mému a úsilí ještě jednoho nejmenovaného hráče z vedení VM, vyhrály PRDI.
Taktéž děkuji 16 dalším mimo vedení, kteří neposílaly suroviny na Divy Midgardům,
ale otočkou k Shari a PRDům.

Takže asi jak to začalo:
Hrál jsem za účet Lakip, ale z rodinných důvodů jsem musel účet předat jinému hráči,
samozřejmě oficiální cestou. Řekněme, že situace doma se zlepšila natolik, že jsem
se rozhodl vrátit po 2měsících. Jelikož účet Lakipa měl jiný velmi aktivní hráč, dostal
jsem nabídku jinou.
Asi nevíte, že původného hráče, Krkoj, naštval Pepa1970 natolik, že se zmínil o tom, že by
rád přenechal účet. A ne jen tak nějaké alianci a hráči, jako právě PRDům. Takže jsem
se ozval Krkoj,a domluvily jsme se opět na oficiální předávce účtu.
Od té doby špehuju pro Shari, Míru Hrůzu a Prdy celkově a nejen to.

Stojím za informacemi o stavění divů (jak na tom jste byly) a taktéž za srážení
vašich kolon.
Pravda, občas jsem si zaakčnil a něco prdům vymlel, někteří hráči o tom ani nevěděli, ale
Shari a Míra Hrůza o tom informováni byly a byla to skvělá kamufláž pro mé tajné poslání.

Taktéž Vaše kolonky, jsem udával, takže většina se našla na dně moře a většina vašich vojsk
se utopila. Nebo Banny...když Shari psala udání na alianci, jen jsem čekal, komu v Callidus
skočil zámeček a hned informoval Shari obratem. Například. Sotér, di, khuba
Kdyby jste nepodváděli, tak bychom výhodu ze hry neměly. To u prdů to vyčistily a nechávaly
prověřovat, ač jsou to "Asociálové" na pravidla si potrpí, ví, že hráč, který nedodržuje pravidla
je problém. viz.René Golas, JdJd a mnozí další,.. Ale ta informace se k vám nikdy nedostala.
Neměla jak. Kdežto já to u vás všechno z fleku naprášil Shari, se kterou se znám již
4 roky z Grepolisu.

Pokud se stěhujete na jiný svět, pak počítejte s tím, že to tam bude stejné. Výhoda je
mít špeha a známosti v jiné ally dřív, než alianci.
Pokud nemáte, pak jste v nevýhodě a svět prohrajete.

Taktéž je mi líto většiny Callidus, kteří přešly jen díky DI a Khuby do VM a stejně většinu vosk
nechávaly doma stejně, jako suroviny na Divy.

Jinak k Zahradám. Prdi veděli, že s posledním Levelem přidáte, tak DIV cpaly předem už
od 8mého Levelu. Díky Urychlování a aktivity jak v Levé, tak v Pravé ruce Vás S PŘEHLEDEM
předjely. Nemluvě o tom, že toto se dá zjistit i v přestupech na Grepostats.


Váš [player]krkos[/player] ( původní lakip )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8283

Guest
Aha takze pan " tapeta kačení žaludek " to musi nakopirovat i sem ....

To opravdu nedokazes svejma slovama napsat par vet ? smích

Pekne si se vybarvil doufam ze se ti vsechno vrati i s urokama ....

Tuto sprostost by si nikdo z nasi ali ani ze spojencu k souperum nedovolil ale aspon je videt tvuj "charakter"

PS: To ze se na lambde nehralo " fér " vi hodne lidi od nas , bohuzel jakejkoliv dukaz zmizel driv nez se mohlo zacit neco řešit ...

Jo a jeste nezapomenu zminit jednu ubohost tohoto človíčka.
Smazal nam cele forum .
Pravdepodobne na prikaz nejakeho prda , sam by to urcite nevymyslel ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tady je to proto že čekám že se z Vás aspoň někdo omluví supportu za pomluvy. Stačí si přečíst Vaše příspěvky výše. Teď když už víte kdo zatím stojí.
 

DeletedUser8191

Guest
Vážení herní přátelé i "nepřátelé" :)

Hra pomalu končí a tak bych vám všem chtěl poděkovat za super hru a doufám že odolám a že se tu už nikdy neuvidíme :D

Je mi líto supportů, že se do nich prohrávající aliance pouští, ale musí se s tím asi počítat.... Ve všech podobných hrách co jsem hrál se každá chyba sváděla na support a asi tomu nebude jinak.... Věřte, že hru nám vyhrála zkušenost a skvělá práce zvědů. Nechápu, proč někdo na zvědy nadává, protože možnost využívat je má každá aliance stejnou a pro zvědy určitě není jednoduché podávat infa tak aby se neprozradily.

Naše ali od začátku dbala na dodržování pravidel a každý BAN se řešil vnitřně. Je na tom snad něco divného??? Pomoc supportu nebyla nikdy potřeba a ani nechápu že to někoho může napadnout ,že by to šlo :-/

Pro mnohé jsem banda blbců a nikdo s prohrávajících by s námi nehrál :D Já jen díky těmhle "blbcům" dohrál Grepolis až do konce. Děkuji Vám přátelé :D Chtěl jsem aspoň jeden svět dohrát a díky téhle super partě, tolerantní rodině a šéfovi v práci, který to "skousl" s úsměvem, jsem tento svět dohrál do vítězného konce.

Loučím se s vámi spolubojovníci , spojenci, herní přátelé i nepřátelé a taky support týme, který se vzorně staral o bandu závisláků co hrají jen pro radost 24h denně :D Přeji vám všem hodně štěstí ve virtuálním i nevirtuálním životě , mějte se krásně a buďte zdraví.

Karlos.N
 

DeletedUser8191

Guest
Ne ne, píšu "hra pomalu končí"". Sedmý Div se dostavuje, jeho dostavění už nejde zabránit. ;) Nesměji se, jen se loučím. Můj prvotní cíl byl hru dohrát a to se povedlo. Mějte se hezky a čau v reálu. :D
Karlos
 

DeletedUser9364

Guest
Třeba se to ještě bude urychlovat jako poslední div a bude to ráno:)
 

DeletedUser8283

Guest
At si s prdu kdo chce, pise co chce, nase dukazy byly jsou a pro nas budou "jasný" .

Proste lambda od zacatku byla hrana jen jednou stranou, ostatni nemeli sanci vyhrat.

Byt nas bylo 2x min nez tech ...... tak se nam povedlo postavit hodne a i bobek z nas meli a ne ze malej !

Navic doted se ze strany suportu nevyresilo nekolik banu ktery byly opravdu "nezaujate" rozdány.

Ale to uz je ted zbytecny nejak do toho rejpat .
 

DeletedUser9364

Guest
Promiň, ale my jsme taky na kappě taky prohráli(Marathón) a co jsem si z toho dělal? Nic, řekl jsem si, že pojedu dál. Přeci je to jenom hra.:)...A podařilo se nám to na ný, kde jsme jednoznačnou přesili neměli, ale vyhráli jsme:)
 
Nahoru