• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
nepřijde vám, že tenhle svět má tak nějak smůlu?? je v stínu probíhajících divů na omikronu a pí a nástupu hrdinů na sigmě... přijde mi, že valná většina hráčů dává přednost těmto světům a ti ostatní jsou znechucení jistou politickou strategii jedné nejmenované ali...
 

DeletedUser9285

Guest
Rho je už prakticky o ničem...
Celkově mě ten svět nějak přestává bavit, spousta kamarádů skončila, to pak člověk ztrácí motivaci...
Už mám po víkendu 3 korunky a na Omiku přijde snad čtvrtá, co pak?
 

DeletedUser

Guest
Možná by vám pomohlo ze začátku šetřit menší hráče, aby nemuseli hodit hned na další světy...Které tým v touze po utracení zlatek zakládá snad jednou za dva měsíce...
 

DeletedUser

Guest
Tak já to zkusím vysvětlit- proč světy upadají-
proto, že hráči odejdou na jiný novější svět-
proč na něj odejdou-
jednak proto, že ho grepo tým zakládá co dva měsíce, a druhak proto, že ho ten starý svět nebaví-
proč ho nebaví?
Podle mě i proto, že spousta hráčů, hlavně ve středu mapy, kteří nejsou zkušení borci a k tomu i zlatkáři, moc šancí nemají... Tak na každém novém světě za chvíli hrají jen ti lidi co všude jinde...
 

DeletedUser10958

Guest
Rho je už hodně dlouho po mě o ničem,bohužel už i sigma...
Už se tam jen tak plácám a nic velkého nedělám..A jak psal politik výše,skončila kupa kamarádů z MÝ a motivace odešla..
 

DeletedUser10974

Guest
Tak za poslednu dobu sa toho vela zomlelo snad na všetkých moriach , nedá mi ale nevyzdvinhuť čudné praktiky hráčov čo sa tvária že su superborci pri tom je evidentné že zamerne bud používaju nejaký druh cheatu alebo našli bug v hre kde im nerobí problem obchádzať anti-časovač ,všimli sme si že pri kolonizaciach sa z absolutnych lám stavaju super hráči ktorý vedia časovať na 1s presne čo je dosť zaražajuce. hrám to už moc dlho aby som vedel že to je nemožné .....
bol by som rád keby sa k tejto teme vyjadrili aj ostatní z iných aliancií a pridali svoje postrehy
 

DeletedUser10974

Guest
no pri tom jak skáče antičasovač na tomto svete je časovať na sekundu možné len v jednom utoku alebo podpore , tí čo my budu tvrdiť opak to bud nevedia hrať alebo presne vedia ako system oklamať
dosť som po tom pátral a dočítal som sa fakt užasné novinky v tomto smere.

inak aby som sa vyjadril aj na príspevky ako že v tomto svete o nič nejde samozrejme ,že ide a ide o všetko a kecy typu už tu neni o čo hrať píšu len slabe članky čo to vzdali lebo nikam nepatrili alebo nikto s nimi nechcel mať nič spoločné pravda je taka že na svetoch vždy ostanu silný ktorý si to dokažu rozdať o vládu a víťazstvo. aj ked zakulisie je o tom že všetci sa aj tak poznaju a tí čo nepatria do klubu vyvolených maju proste smolu že ich nikto nechce a aku maju reputaciu aj z iných svetov.
ako by som to povedal proste kto je "pucek" na jednom svete bude "pucek" aj na druhom a týmto nechcem nikoho uraziť ale tak to je a všetci to vedia len to nikto nepovie nahlas.
 
časovat na sekundu přesně se dá 60 útoků, kolda a 20 podpor v pohodě. Antičasovač funguje stejně u všech světů. Takže, když to jde na jednom světě půjde to na všech ostatních
Edit.: Ti co tvrdí, že to nejde to buď neumí a nebo mají prostě smůlu :D
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru