• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11521

Guest
Pokud je kvalitní konkurence, tak postavit 4 divy je problém a vyžaduje to dost času... sledovat stav a přizpůsobovat organizaci náhlým změnám. Bohužel divy rozhodují o vítězství... a nic jiného historii nezajímá.

Souhlasím, jak říkám, rozhodla logistika (vzdálenost), výše zmiňuji, že naoko se tvářící dobývací hra vlastně nemá s dobýváním nic společného, stačí si jen pohlídat dvorek, zlikovidovat konkurenci, slupnout do aliance domkaře a vystavět 4 divy a je vymalováno, takového fiaska se již nebudu účastnit, nejde vůbec o to být šikovný a chytrý, stačí mít ve stádu spoustu cvičených opic (bez vlastního názoru) a slepě následovat jeden druhého a o opravdové válečníky tady vlastně není zájem. Takový mám z toho pocit, jo a ještě k tomuto tématu se přece může vyjádřit kdo chce, nebo snad ne? Tak mají protivníci možnost.
 
my držíme, ale jsou to ...... sem si dosadte to nejsprostší slovo co znáte:) čtyři měsíce na téhle hře.... jenom kvůli tomu, jak výše psal anihilátor, že někdo nedokáže přiznat, že prostě v téhle části hry prohrál na celé čáře.... a tímhle se taky ukazuje, že vrchol hry není pro nejlepší bojovníky ale pro největší domkaře, divy se prostě přežily a je na čase vymyslet něco jiného...
 

Thasoss

Grepolis tým
naoko se tvářící dobývací hra vlastně nemá s dobýváním nic společného
Dobývá se takřka celou hru, až do divů. :) Pak aktivita běžně opadá, aktivní a lepší hráči obvykle nemají důvod se na daném světě zdržovat... a buď aktivitu omezí, či skončí úplně. To se děje vždy a není to divy jako takovými, ale že už není o co dále hrát. Problém jakéhokoli konce... určí se vítěz a nikdo nemá důvod hrát dál, až sem tam na výjimky - dohánět to, co před divy nestihli.
 

DeletedUser11521

Guest
Jo a ještě taková malá vsuvka, v době kdy ještě existovala aliance Jezdci Apokalypsy, tak dokázala dobýt jako 3. v pořadí na tomto světě Artemisino město, podle mne nejhorší bonus co ve hře byl, ale dokázali jsme to, tak není potřeba mluvit o kvalitě, jen mě trochu mrzí, že to bylo v době, kdy jsme ještě byly v končící válce s Legií zatracených a v průběhu války s Chuckem Norissem, kdybychom se dokázali dříve spojit, mohli mít také podíl na odměně. A také situce v bojích o divy mohla vypadat zcela jinak, teď to cítí tak asi většina u nás, jenže to stejně nemění nic na tom, že Bojovníci to nezvládli, situaci neustáli a zbaběle vpodstatě prchli z bojiště.
Jsem hrdý na to co jsme v tak krátké době od sloučení s Chuckem Norissem dokázali, zajímalo by mě na co mohou být hrdí Bojovníci z pekel, Andělská garda a Lama all star, velká 3 koalice, kterou jsme od našich divů vypráskali jak prašivý psi......
 
ano???? taky názor... a proč tedy okamžitě po postavení čtyř divů svět neskončí? proč se hází další cena za postavení sedmi divů?

takže jsme vyjímka? dinosauři co se vzbudili v současné době? jo aha... ještě jsi napsal, že zůstaly jenom mrtvoly a lamy... bezva, aspon vím co si o nás myslíš....
takže hráči co pokračují dál v hře nejsou dobří hráči a ani nejsou aktivní....
 

DeletedUser11521

Guest
Dobývá se takřka celou hru, až do divů. :) Pak aktivita běžně opadá, aktivní a lepší hráči obvykle nemají důvod se na daném světě zdržovat... a buď aktivitu omezí, či skončí úplně. To se děje vždy a není to divy jako takovými, ale že už není o co dále hrát. Problém jakéhokoli konce... určí se vítěz a nikdo nemá důvod hrát dál, až sem tam na výjimky - dohánět to, co před divy nestihli.


Nesouhlasím, konec hry není atraktivní, proto hráči odchází, je to velký nesmysl, takhle končit hru (4 divy a hotovo), podle toho co uvádíte mi vlastě stačí být zbabělý, schovat se do aliance, která je největší a pak jen stačí odklikat posunování materiálu z bodu A do bodu B, je to jedna velká blamáž. Proč to tedy není tak, že dostavím 4 divy a hotovo, jde se od válu? Jak píšu výše hraju hru poprvé a zjevně (pokud se nezmění konec) i naposledy, tak si nechám rád vysvětlit co je zábavného na posílání surovin?
Podle mne spousta hráčů odešla, protože ví, že na to tady nemají a že to pěkně sprasili......;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11939

Guest
Vážení přátelé rád bych se do této diskuze vložil jako člen aliance, která jako první postavila 4 divy a tím získala titul vítěz světa Rho a rád bych vám jen řekl toto: Vyhráli jsme díky tomu, že jsme táhly všichni za jeden provaz, držely jsme při sobě, spolupracovaly a koordinovaly naše úsilí a vyplatilo se to. Víte my jsme nebyly jen spolubojovníci, ať už v ali nebo v celém našem spojenectví, ale byly jsme jedna velká rodina. Místo v čele tabulky nejlepších aliancí jsme si tvrdě vybojovaly, ale tom nemáte vůbec tušení nebyly jste v našem rodném moři 65, aby jste to mohly sledovat. Vyhrály jsme spravedlivě a zaslouženě. A co se týká vás, jako našich nepřátel, tak větší sraby a ubožáky jsem snad ani nezažil, hrajete si tady na velký bojovníky a frajery, že jste nám zbořily skoro všechny divy, ale to jenom díky tomu, že jste vy ubožáci útočily na neaktivní hráče u divů, protože v té době by jste si na žádnýho aktivního hráče netroufly sraby, opravdu neznám hanebnější a zavržení hodný čin než, který jste předvedly vy. A jestli chcete vědět co doopravdy zkazilo tuto hru a díky čemu už ji hrát nechci, tak to jsou ty slavný pípáky, který vás upozorní v mobilu na přicházející útok. Díky právě těmto nesmyslným pípákům hra ztratila svoje kouzlo a svůj smysl, protože kouzlem každé hry i války je moment překvapení a ten se díky pípákům zničil a zcela zmizel, kdyby pípáky neexistovaly tato hra by byla stále nadčasovou klasikou a s radostí bych ji hrál dál.

Přeji všem příjemný zbytek hry.
 
ano??? pípáky zničli hru? a že jste je na těch divech nepoužívali??? když je používáme my, tak jsme ubožáci... nebud smešnej... na pípáky si můžou stěžovat akorát lamy, které využívaly toho, že měli přístup k netu v době, kdy většina ostatních byla v práci bez netu... což se s nástupem chytrých mobilních telefonů změnilo... ted mají všichni rovnou šanci, což hráči kteří utočili v noci či dopoledne, kdy je většina ostatních lidí v práci či v škole nemůžou přenést přes srdce...

nám nadáváte do srabů, ale řekni mi, co jste dokázali vy? ano, s pomocí ostatních ali jste nasypali 4 divy jako první, ale vaše pokusy o shození našich divů byly směšné, nekoordinované a odsouzené k neuspěchu a to jste měli na své straně i hráče, z ostatních ali...
jediné na co jste se za celou dobu stavění divu zmohli, tak bylo kouzlení:) ano pokud by se vyhlašovala nejaktivnější ali v kouzlech, tak vy byste vyhráli, ale jinak, jak jsem psala výše.. změnte název... bojovníci nejste ani omylem...
 
a jenom připomínám... nikdo vám nebere, že jste vyhráli svět postavením čtyř divů jako první... ale pak jste dopadli jak sedláci u chlumce a svým následným chováním jste to jenom potvrdili... nejste bojovníci, jste jenom parta, která začínala na hranicích a budovala si pozice na děckách a lamách... být v centru, tak polovina z vašich hráčů nepřežije...
 

DeletedUser

Guest
ahoj.
je až úsměvný, jak se zapomíná :) Tak já se to pokusím připomenout, protože to , že tu překrucujete fakta je urážkou těch pár lidí, co se ve vedení /bojovníků,lam a andělské / pokusila o malý zázrak.
1. Když se stavěly divy, tak jsme měly tak hroznou převahu, že jsem to nikde jinde nezažil. Hráči se točily, divy jsme stavěly jako divý a vše fungovalo naprosto na jedničku. Byla to absolutní dominance na světě a ukázka toho jak se staví divy. Kdo tvrdí něco jiného je hlupák.
2. Měly jsme postaveno 6 divů / a ne 4 / a u posledního nám zbýval jenom poslední level. Poud si tedy vzpomínám.
3. Žádná, absolutně žádná aliance mimo tento spolek, neměl šanci na na nic, absolutně na nic. Nraju to pár let a znovu opakuji, nikdy jsem něco podobného nezažil. Nepřátelské aliance byly bezradné a nebyly schopné jakéhokoliv odporu. A přesto si všimněte, že bych si nedovolil nikoho z nich urážet / jak se tady bohužel děje /

Bohužel pak nastala situace, která se stává opakovaně. sedly jste na div, opakuji za minutu dvanáct a díky neutichající aktivitě jednoho Vašeho hráče, který zasluhuje obdiv /MartinProšek /. Na div jste sedly jenom proto, že tam hrál hráč, který se na hru prostě vybodnul. Vybodnul se na ostatní kamarády a kamarádky a nechal svoje města bez dozoru. Tady se stala chyba z naší strany. Prostě jsme neponaly ve stádu tu kulhavou ovci. Zpětně jsme zjistily, že tenhle hráč / už mu ani nemůžu přijít na jméno / ač měl plno řečí, není tím pravým na divy. Vy jste ho náhodou našly a využily jste toho. Je to hra a dobře nám tak.
Ve chvýly kdy jste sedly, se stala pesně ta věc, která je dnes. Měly jste jedno město, nacpaný podporama a mi měly hromadu opravdu nasr.... hráčů. Věřte, že kdyby se ten viník objevil někde na srazu, tak asi neodejde po svých. práce několika opravdu fajn lidí a vůdců byla tak v řici a bylo jasné, že už těch 7 divů nedáme. Lidi začaly končit, hlavně ty vůdčí osobnosti / a vůbec se jim nedivím / a všechno to šlo pomalu dolu..
Takže závěrem
Neotočily jste vývoj hry tím, že by jste byly kdovíjak úspěšný, ale tím, že jsme Vám to umožnily svojí / většinovou /rezignací na další vývoj hry. Hráči už nehrají a my co jsme zůstaly spíš koukáme jak se to vyvíjí dál.
Nezlobte se na mně, ale kdyby jste projevily uznání a ne si tady jenom honily trika, tak už mohl být dávno konec. Jak psal admin, vítězství je vítězství a nikdo ho nedosáhne zadarmo. Tak se pokuste v sobě najít trochu respektu k lidem, kteří si tu HRAJÍ, věnují tomu své volno a přestaňte se chovat jako děcka na písečku / kdo má větší bábovičku /.
Láďa
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak faktická,
myslím si, že je opravdu na čase debata nad způsobem zakončení hry.
Tady je přesná ukázka, jak může být svět v patové situaci. Pokud se něco nestane tak prostě není nikdo schopný to poslední město dobít.
AGASA může být na dovče do nekonečna / to je jen otázka peněz / a jendo město 60 lidí ubrání jako nic. Stačí jednou denně připojit, udělat důležité úkony a pak se věnovat hře na jiných světech. Já jsem toho příkladem. Na svět absolutně kašlu, mrknu se na něj, projedu města, občas "dloubnu" do nepřítele a pryč. Když přijdu o město, tak si během chvilky najdu jiný / spíš s principu /. A takových je tu hromada. Je to špatné? Jsme kuli tomu špatný hráči? A co máme jiného dělat ? Věnovat veškerý čas k opětnému otočení hry?
Proč? Nezapomínejte, že mi už jsme vyhrály a 7 divů stejně neuděláme. Tak to pojďte nějak smysluplně ukončit a věnovat se dalším světům. Ať jsou dál naštvaný jenom naše drahé polovičky a ne mi.
 

DeletedUser11935

Guest
ahoj.
je až úsměvný, jak se zapomíná :) Tak já se to pokusím připomenout, protože to , že tu překrucujete fakta je urážkou těch pár lidí, co se ve vedení /bojovníků,lam a andělské / pokusila o malý zázrak.
1. Když se stavěly divy, tak jsme měly tak hroznou převahu, že jsem to nikde jinde nezažil. Hráči se točily, divy jsme stavěly jako divý a vše fungovalo naprosto na jedničku. Byla to absolutní dominance na světě a ukázka toho jak se staví divy. Kdo tvrdí něco jiného je hlupák.
2. Měly jsme postaveno 6 divů / a ne 4 / a u posledního nám zbýval jenom poslední level. Poud si tedy vzpomínám.
3. Žádná, absolutně žádná aliance mimo tento spolek, neměl šanci na na nic, absolutně na nic. Nraju to pár let a znovu opakuji, nikdy jsem něco podobného nezažil. Nepřátelské aliance byly bezradné a nebyly schopné jakéhokoliv odporu. A přesto si všimněte, že bych si nedovolil nikoho z nich urážet / jak se tady bohužel děje /

....

Takže fakta:
na našich divech seděl Váš špeh, kterého jste k nám dosadili.
Jeden div nám shodil, proto jste jich postavili 6. A stejně jsme vytrvali a věřili, že boj nakonec rozhodne.
divy jsme stavěli poprvé, měli jsme třetinu měst a byli jsme samí bojovníci, co ani nechtěli posílat surky. a stejně jste byli rychlejší jen o pár hodin.
3 největší aliance udělali dohodu že svět vyhrají, jenže ted koukáte co se stalo.

Samozřejmě jste i skvělí hráči, ale tím co jste udělali a jak se snažíte tuto hru "neprohrát" Vás degradovalo, a proto tady píšeme a myslíme si toto co čtete. Když by nebylo piwuse který vám dal naše divy tak by jsi tu dominanci opravdu nezažil.
Míra

ps, pokud je pat ve hře jen otázkou peněz, tak hra ztrácí smysl. už to není hra. ale hazardní hra. Proč jednoduše neuznáte, že postavili 4 divy a ukončili dovču. Poslední bitva a myslím že každý uzná že jste byli super férový hráči.
Tento svět si takový konec zaslouží. My i vy si ho zasloužíme. Vše ostatní je nepodstatné.
To je můj návrh jako zakladatele ally.
:) S veškerým respektem k Vám. Udělalli jste spoustu práce a tu už Vám nikdo nevezme. Můj respekt jste vždy měli, ale pokud chcete takhle ukončit tento svět, tak si nemůžete vážit sami své hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11941

Guest
Vážení přátelé rád bych se do této diskuze vložil jako člen aliance, která jako první postavila 4 divy a tím získala titul vítěz světa Rho a rád bych vám jen řekl toto: Vyhráli jsme díky tomu, že jsme táhly všichni za jeden provaz, držely jsme při sobě, spolupracovaly a koordinovaly naše úsilí a vyplatilo se to. Víte my jsme nebyly jen spolubojovníci, ať už v ali nebo v celém našem spojenectví, ale byly jsme jedna velká rodina. Místo v čele tabulky nejlepších aliancí jsme si tvrdě vybojovaly, ale tom nemáte vůbec tušení nebyly jste v našem rodném moři 65, aby jste to mohly sledovat. Vyhrály jsme spravedlivě a zaslouženě. A co se týká vás, jako našich nepřátel, tak větší sraby a ubožáky jsem snad ani nezažil, hrajete si tady na velký bojovníky a frajery, že jste nám zbořily skoro všechny divy, ale to jenom díky tomu, že jste vy ubožáci útočily na neaktivní hráče u divů, protože v té době by jste si na žádnýho aktivního hráče netroufly sraby, opravdu neznám hanebnější a zavržení hodný čin než, který jste předvedly vy. A jestli chcete vědět co doopravdy zkazilo tuto hru a díky čemu už ji hrát nechci, tak to jsou ty slavný pípáky, který vás upozorní v mobilu na přicházející útok. Díky právě těmto nesmyslným pípákům hra ztratila svoje kouzlo a svůj smysl, protože kouzlem každé hry i války je moment překvapení a ten se díky pípákům zničil a zcela zmizel, kdyby pípáky neexistovaly tato hra by byla stále nadčasovou klasikou a s radostí bych ji hrál dál.

Přeji všem příjemný zbytek hry.

slovy klasika ... je to blázen hoďte na něj síť anebo jak říkají mí přátelé ze Slovenska aký požič, taký vráť

tak po 4 letech působení na grepu jsem se musel přihlásit na forko, abych tady reagoval na na pár příspěvků.
Komu říkáš srab a ubožák ??..... Taky znám jednoho sraba a ubožáka co sedl neaktivnímu hráči z Aer aliance na div, měl nick Captain Helias,v té době jsi si na žádného aktivního hráče netroufl srabe. Opravdu neznám hanebnější a zavržení hodný čin, než který jsi předvedl ty!!!!!!
Ale teď vážně ... další mozkový gigant, který nepochopil o čem tato hra je.... k aktivnímu hráči na div nesedneš, nebudu ti vysvětlovat proč, stejně by jsi to nepochopil.
Ještě k té tvé velké rodině, pokud vše fungovalo jak jste si to představovali , tak bylo všechno v pořádku. Nikde jsem neviděl , že by jste táhli za jeden provaz, drželi při sobě, spolupracovali a koordinovali vaše úsilí... já viděl, že na divech jste měli neaktivní hráče, kterým jste ani nepodali pomocnou ruku,nepomohli jim zabezpečit města, nebo je nepřevzali aktivní hráči...jediná Vaše obrana divů byla ta, že jste přikázali neaktivnímu hráči dovolenou ( nejedná se jen o Agasu ) viděl jsem , že při prvním neúspěchu se ta Vaše slavná familie začala mezi sebou hádat a rozpadat...

Jediné s čím s tebou souhlasím jsou pípáky.... já hraji bez něj , nevidím v tom smysl, abych byl otrok grepu.
Děkuji jedinému spravedlivému a nestrannému správci fórka Thassosovi, že můj příspěvěk nebude promazán, aneb opět slovy klasika . Všichni jsme si rovni, ale někteří jsme si rovnější.

S pozdravem Světu Mír
Motýl

ahoj Láďo, ( předpokládám, že si píši s hráčem Elladna )

je až úsměvný, jak se zapomíná.... tak nějak začíná tvůj příspěvek, taky bych ti rád něco připomenul.

Co se týče bodu 1-3 tak s tím bych docela souhlasil. Výhodná dipomacie spojko BZP, AG, Lamky, vyčistění M65 pro stavbu divů, stavba divů, ale to je tak asi všechno.
Po sednutí na div (zásluha martina proska , WTR,aer i WD ) vašemu neaktivnímu hráči jste to úplně zabalili.Proč???? Nadáváte na kulhavou ovci , spousta hráčů to neustála, nerozumím tomu .. přesně v těchto chvílích se rozpozná fungující aliance a silné vedení, což u Vás asi nebylo. Vzpomeň si na Mý ( Seekers )j přišli jsme o dva divy, ale nevím o nikom, že by to zabalil..prostě jsme to táhli spolu dál, a nakonec jsme vyhráli i když musím sportovně uznat, že jsme nebyli nejlepší, ale určitě jsme byli nejvytrvalejší.
Na konci vlákna píšeš o uznání, respektu a děckách na pískovišti... Když projdu tři světy, které jsem tu naplno hrál, tak se tady našlo spoustu hráčů které uznávám po lidské i hráčské stránce , samozřejmě i mezi nepřítelem, dopisuji si i s hráči co jsou v BZP . Nemůžu však mět pochopení pro některé vaše hráče ( jen kukni třeba na toto forko,Captain.. zdvihlo mě to tlak na 180 ) a pro jednání vaší ali ... prohrát i vyhrát se dá se ctí... cílem je dohrát hru, ne schovávat se mamce za sukně ( dovolenou ) , řešit kdo byl lepší, kdo jaké podrazy udělal je zbytečné.
Láďo, nezapomeň,.. důležité je dohrát hru se ctí, samozřejme na obou stranách barikády.

motýl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj,
ano ty důležitý lidi to zabalily, proč to se musíš zepotat jich. Mně se to nelíbí, ale každej nemůže být vůdce a když chybý tak je to vždy průse.... Co k tomu dál říct, z vyhraný hry se stala fraška, o tom žádná. Co s tím teď udělat. Já jsem u nás na forku navrhoval už dávno, že to zabalíme, ale nebyl jsem vyslyšen, tak teď ctím ali a bráním poslední div. nesouhlasým, s tím, že existuje nějaká taktika , která je špatná. To bychom potom mohly diskutovat co je zlo??? Pípák, zlatky, atd / jink taky nemám pípák a klidně to tady řeknu, chodím do práce a je mně fakt buřt, jestli někdo přez den útočí, nejsem magor abych to řešil v práci mezi jednáním :) /
Bohužel mně příspěvky soupeřů nadzvedly, stejně jako tebe helasovy. je to oboustrané!! Chybý tu respekt k soupeři, tak se nad tím všichni zamyslete. Je to hra.
Láďa
jo ještě když si vzpomenul mý, tak si vzpomeň na ten zmar, když jsme přišly o ten poslední div. Něco podobného se stalo tady. Rozdíl je v tom, že jak si napsal, tam se lidi oklepaly a šly dál, kdežto tady to ty " tahouni" zabalili. Ale nezlobyl bych se na ně. Musely by jste tu být a číst ty příspěvky. Když věnuješ měsíc alianci, točíš to ve dne v noci a pak to jeden blb pohnojí, to musí být nápor a já jejich rozhodnutí respektuji.
A opravdu to bylo jen a jen o jediném hráči , kterého jsme měly na divech. Nedal jedinou hlášku, že je pod palbou,že je špehlej,neměl prachy v jeskyni, nedal jedinej příspěvek, že potřebuje podpory a bum, martin tam seděl Prostě hrůza hrůz!!. Pak ještě ty jeho plky na foru.
Ano je chyba, že jsme / vedení / toho nevšimlo dřív, té jeho neaktivity . Pro mně osobně to byla obrovská škola a na dalších světech to dávám jako příklad a výstrahu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11521

Guest
Vážení přátelé rád bych se do této diskuze vložil jako člen aliance, která jako první postavila 4 divy a tím získala titul vítěz světa Rho a rád bych vám jen řekl toto: Vyhráli jsme díky tomu, že jsme táhly všichni za jeden provaz, držely jsme při sobě, spolupracovaly a koordinovaly naše úsilí a vyplatilo se to. Víte my jsme nebyly jen spolubojovníci, ať už v ali nebo v celém našem spojenectví, ale byly jsme jedna velká rodina. Místo v čele tabulky nejlepších aliancí jsme si tvrdě vybojovaly, ale tom nemáte vůbec tušení nebyly jste v našem rodném moři 65, aby jste to mohly sledovat. Vyhrály jsme spravedlivě a zaslouženě. A co se týká vás, jako našich nepřátel, tak větší sraby a ubožáky jsem snad ani nezažil, hrajete si tady na velký bojovníky a frajery, že jste nám zbořily skoro všechny divy, ale to jenom díky tomu, že jste vy ubožáci útočily na neaktivní hráče u divů, protože v té době by jste si na žádnýho aktivního hráče netroufly sraby, opravdu neznám hanebnější a zavržení hodný čin než, který jste předvedly vy. A jestli chcete vědět co doopravdy zkazilo tuto hru a díky čemu už ji hrát nechci, tak to jsou ty slavný pípáky, který vás upozorní v mobilu na přicházející útok. Díky právě těmto nesmyslným pípákům hra ztratila svoje kouzlo a svůj smysl, protože kouzlem každé hry i války je moment překvapení a ten se díky pípákům zničil a zcela zmizel, kdyby pípáky neexistovaly tato hra by byla stále nadčasovou klasikou a s radostí bych ji hrál dál.

Přeji všem příjemný zbytek hry.

Dobrý den,
dovolím si reagovat:

1) Hraji hru poprvé v životě a pokud se nezmění (nesmyslný) konec hry (výhra = architekt, stavitel) tak také určitě naposled, nestydím se přiznat (je mi jedno co si kdo o mě myslí), že jsem ani na začátku neměl vůbec tušení, že hra má nějaký konec a dá se ukončit, jsem zvyklý z WoT na neukončení

2) Spousta hráčů, na tom byla stejně jako já a jsou z nich nyní velmi dobří hráči, vlastním úsilím a pílí, tak jak se píše výše, takže v tomto musím souhlasit, nic není v životě zadarmo, bez práce..... prvenství v dostavě 4 divů dříve než ostatní vám určitě patří, všechna čest (šikovní stavitelé to jste), ale to je tak asi všechno (opět blamáž s koncem světa - nevychytané ukončení)

3) Asi proto, že hraji hru poprvé tak možná proto nějak nechápu, proč se tolik hráčů od vás vzdalo po prvním neůspěchu, myslím si, že hodně to odráží mom. trend v naší společnosti, mít všechno snadno, bez větší námahy a když je zádrhel tak se nesnažit, protože je to přece zbytečné a namáhavé....., pojďme to raději zabalit a tzv. rozdělit medvěda....., však na novém světě můžeme znovu řezat dle libosti, to nějak neodráží dobře fungující velkou rodinu, hlavně v kritických situacích se pozná síla a charakter

5) Proč jsme dobyli vaše divy? Protože je to hra, netřeba v tom hledat vědu, ale i v real životě vždy nepřítel hledá slabinu. Jen mě zaráží, že podle toho co tu čtu výše, tak vaše jedna velká dobře fungující rodina, si jaksi pozapoměla hlídat zadní vrátka..... I vy vlastně jen využíváte možnost, kterou hra nabízí, nakoupit hromadu dovolené a čekat, čekat, čekat, čekat.......... a pročekat se do odpočtu.... velká zábava


6) Dezinformace, špehové, informační zpr. hry .......apod. i toto je součástí hry, ale i real života, stačí si zhlédnout nějaké dokumenty např. z II. sv. války (agenti, dvojtí agenti, informační šum...), za mě tohle je klasika, od pradávna to vždy bylo a také nadále bude, netřeba se rozčilovat

7) Já srab nejsem, neutíkám z boje, tenhle svět dohraju jakkoli, ale takové vítězství (4 divy co nej. dostavět) mě vůbec neláká, takže hrát již na jiném světě nebudu, vrátím se do své garáže na WoT, vyjedu si zastřílet a kdo bude předemnou utíkat, toho sestřelím, u téhle hry (WoT) zkušené oko okamžitě rozpozná kdo je slabý a kdo dobrý hráč, tady se nikdo neschová do silnější ali (stejně mu to nepomůže).


Závěrem chci říct, že během doby strávené na Grepu (svět RHO), jsem našel spoustu dobrých kamarádů (doufám, že se někdy slezeme).

A také gratuluji Bojovníkům z pekel k velmi snadnému vítězství, rychlému dostavění 4 divů. Respekt.

p.s. Vždy jsem měl za to, že 5 (divů) je více než 1 (div), ale Innogames používá asi vlastní matematiku, nějak tomu přestávám rozumět, ajo ono vlastně nejde o počty, ale rychlost. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11941

Guest
ahoj,

dík za vysvětlení. normálně přemýšlím co ti na tvou zprávu odpovědět, popsal jsi tu asi vše a já s tím souhlasím..
za ty roky na grepu přesně vím o čem píšeš.

na omluvu mých spoluhráčů, jen se podívej kolik jsme na M65 založili měst, kolik měst jsme jich tam zabrali ( třeba i po neaktivních, ale pořád zabrali ) , někteří hráči se tam dokonce skoro přestěhovali ... dalo to spoustu a spoustu práce, spoustu času..... a výsledek???? .. zmar, všichni jsou podráždění , nervózní... pak se ani nedivím, že někomu ujedou nervy.
Jinak k tomu sednutí na div, nikdy se ti nemůže podařit eliminovat riziko, že ti na něj soupeř nesedne.. pokud by jsme nesedli k tomu jelimanovi, tak asi sednem jinam.... byl tam minimálně ještě jeden hráč, který nereagoval na noční útoky ( vyslalo se 10-20 fake útoků, pak se stáhly a po každé půlhodině se to město špehovalo .. žádná aktivita, přes den měl sklady plné a býval u toho vždy jenom večer ).
 

DeletedUser11415

Guest
Čauky,
myslím, že tady BZP odvedli spoustu práce, jen je škoda, že spousta kvalitních hráčů skončila. Nevím proč tady Captain Helias uráží naši alianci. Sice jste dokončili 4 divy dřív než mi, ale mi jsme se zvedli, a chtěli tento svět ukončit. Hlavní zásluhu má Prosek, to je pán hráč. Tak vzkažte, Agasovi, ať už to ten ****** skončí, protože mě to nebaví, většina hráčů neaktivní... ;) Že ho to baví, vrážet do hry peníze, kvůli dovče... Konec Grepu by se měl více probrat, a vylepšit :) Jinak hra mě baví, a snad spousta hráčů z WTR a AA nebude končit :cool: a budeme pokračovat na dalším světě. Kdy se další svět vytvoří? :-O
 

DeletedUser

Guest
ahoj,
v podstatě souhlasím. Zvedly jste se úžasně a já to respektuji a ctím. V Martinovy jste našly tahouna, co to nevzdal a myslím, že díky jeho zabejčenosti jste tam kde jste. Sam. Vám nevidím do karet, takže ti na které jsem nevzpoměl my odpustí. za mně jste teď jednoznační vůdci světa, bohužel to není vítězství a pokud se něco nezmění tak ani nebude . V podstatě není vítězem nikdo ! Ja jste napsaly 4 není 7, ale stejně tak to není ani 6 .
Schéma zakončení světa je fakt na palici. Chápu a respektuji právo každého tvůrce / majitele / vydělat peníze, ale je možná opravdu na čase se zamyslit nad tímhle problémem. Nikoho normálního to nemůže bavit. Zůstávám tu proto, že nechci být ten co to zabalí, ale je to čím dál tím těžší. Naštěstí je tahle hra droga a hraju na jiných světech, kdyby tomu tak nebylo, tak mně to asi už donutilo to zabalit a nikdy se k ní nevrátit.
Láďa
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru