• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kdo je váš nejoblíbenější hrdina ve hře ?

Jakého hrdinu máte nejraději ?

  • Andromeda

    Hlasy: 3 18,8%
  • Atalanta

    Hlasy: 2 12,5%
  • Ferkyón

    Hlasy: 0 0,0%
  • Helena

    Hlasy: 0 0,0%
  • Hérakles

    Hlasy: 1 6,3%
  • Cheirón

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jason

    Hlasy: 2 12,5%
  • Leonidás

    Hlasy: 1 6,3%
  • Odysseus

    Hlasy: 1 6,3%
  • Orfeus

    Hlasy: 1 6,3%
  • Terylea

    Hlasy: 1 6,3%
  • Urefon

    Hlasy: 0 0,0%
  • Zureta

    Hlasy: 4 25,0%

  • Celkový počet hlasujících
    16

DeletedUser

Guest
Co si udělat anketu na téma hrdiny ve hře, ač války - ač moudrosti, každý máme své oblíbené.
Vím, že je i podstatné, který hrdina dává, jaký bonus k městu a dle toho ho přiřadit .
Anketa je jen pro zábavu :)
 

DeletedUser9905

Guest
Leónidás, Orfeus a Zureta - to je moje nejoblíbenější trojice, ale protože můžu vybrat jen jednoho, tak dám Zuretu :)
 

DeletedUser

Guest
dala bych více možností odpovědi, ale bála jsem se, že zaškrtnete všechny :)
To si nechám jestli bude anketa o nejneoblíbenější ho člena týmu, variantu více možností .
 

DeletedUser9905

Guest
Taková anketa by byla hoooodně riskantní, už vidím tu debatu :D
 

DeletedUser

Guest
hele stoupnou nám příspěvky a inno uvidí, jak dobře pracujeme :)
 

DeletedUser9897

Guest
Já dal Odyssea, sice ho nemám, ale až ho získám, bude jeden z nejvytíženějších. Ale samozřejmě mám také více oblíbenců, například ti, co snižují ceny či jiné náklady na rekrutování armády.
 

DeletedUser7382

Guest
Á, tady někdo nepřímo prozradil, že jede hodně šermíře do obrany :p


Mám to stejně jako Giggsy, ta trojice Léoniás - Zureta - Orfeus je prostě nej (hlavně nejužitečnější, ale to může být u každého jednotlivce pokaždé jinak, záleží na stylu hraní). Orfeus na maximální úrovni bude v jednom městě, kam je přiřazen, v 90 % případů zdvojnásobovat KBčka, ale to má jako u všech ostatních hrdinů omezené výhody právě kvůli vlivu na jediné město. Zureta posílí jeden útok lodí až o 15 % nebo stejně obranu v jednom městě (při obraně města a podporách mnoha birek to může mít obrovský vliv). Nejvíc se mi líbí Léonidás, protože může v obraně města přispět stejně velkým dílem, nemluvě o tom, že se to týká dokonce všech typů bránících jednotek. A nejen kvůli tomu se mi líbí, udělali mu taky pěknou podobiznu. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru