• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát?

DeletedUser

Guest
Simo Häyhä
Finský odstřelovač:) rudoarmějců mu padlo za oběť opravdu hodně..
 

DeletedUser

Guest
Hledám někoho kdo se mnou oslaví jubilejní počet startů v NHL
 

DeletedUser6172

Guest
aktuálně pravé křídlo colorado avalanche, no.: 23, držitel stanley cup-u, olympijského zlata...účastník 3 all stars game nhl...ústecký rodák.....no...sakriš, teď si nemůžu vzpomenout....mám to na jazyku ))....
 

DeletedUser6172

Guest
no dobře...milan hejduk oslavil svůj 1000 zápas gólem v 19 minutě do klece kari lehtonena hájícího barvy hvězd z dallasu...btw...jarda si odseděl během zápasu dva tresty: dvě minuty za sekání a dvě minuty za zdržování hry....v dallaské městské nemocnici se během zápasu narodilo šest dětí, dallaská policie vybrala během zápasu na pokutách 5.745 dolarů do městské pokladny......co dělala během zápasu manželka pokladníka dallaských star se neví.....
apropos...víte, že hráč jménem martin st. louis nikdy nehrál za klub st. louis blues?...nepřijde vám to zvláštní?...))))
 

DeletedUser6172

Guest
díky.....jenže nic mně nenapadá...teda něco jo...ale, to jsou ptákoviny...nechám to někomu chytřejšímu
 

DeletedUser

Guest
tak mě tak napadlo tohle:)

Rychle hledám dobrého právníka, Ruby nebyla plnoletá, a tak se mnou bude asi zle, padne vláda a nebudu už premiér...
PS: Mirku, povolej Dalíka, a nezlob se už za ty fotky, já nemůžu za to, že tě u mě někdo nafotil nahého
 

DeletedUser6172

Guest
ps2: Upřímně si myslím, že jsem nejlepším premiérem, jakého Itálie měla za 150 let ...,
 

DeletedUser

Guest
PS4: dobře to dopado, v patových Italských volbách jsem se vrátil, v parlamentu těsně druhý, v senátu jako vítěz...
 
Nahoru