• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kill list světa alfa

DeletedUser

Guest
jsem celkem zvědavý kolik se komu podařilo nejvíce zabít nepřatelských :)

či svých jednotek ;)

přikládám trapný screen své malinké výhry (první příčku v kill listu to ale asi nebude) :p

OFF screen def sem už dávno smazal kterak sem se rozplácnul u zemedělské vesnice ( 80 luků no neznalost neomlouvá ):-!

:grepolis:grepolis:grepolis:grepolis:grepolis :grepolis

prosím opravdu jen screen o "zabíjení" ne screeny kdo toho nejvíc "ukrad"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nic extra,ale neco na ukazku :)

Tady to je...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
taky nic moc :-O

dnvuxgyee7ruav3nrdewrcd8jjfmgkzf.JPG
 

DeletedUser

Guest
Tyhle jsou ze dneška, rozmezí mezi útoky 45 minut - je to jeden a ten samej hráč

utoky2.jpg


utoky.jpg
 

DeletedUser

Guest
po delší odmlce

bodky.jpg


chlapec trošku neunesl nervíky a použil diuv hněv a vzapětí po bitvě i blesčík a jedeme s kolonizačkou k němu taky asi to byly ty nervy :p

a dosedlo to a je vidět ta moje zbytečná opartnost přinesla blbé ztraty na mě straně aneb nechal sem moc času aby potavil miny do přístavu :(

semblbejxix.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:p muhehe :p

Super report, bjDrakan :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
bjDrakan:
Tak k tomuhle nemám slov.
Přesně došlo na má slova, kdy jsem řikal že na tohle Strdi jednou dojedeš.
 

DeletedUser

Guest
hm.. asi se pujdu podívat do kavárny a pokecat tam o situaci na alfě.. ten report je předpokládám z alfy.. Strdi se asi dosatne do síně slávy jak onejlepší obránce:D
 

DeletedUser

Guest
Tak to je masakr, ale je jasné že pokuď nemá obranu tak to takhle dopadne.A za další měl mít(když už je takovej útočník) aspoň hradby na 20lvl, aby mu to aspoň trochu ty jednotky chránilo, jinak ani nechci počítat o kolik přišel v přepočtu na suroviny(bude to monstrózní číslo).Myslím že s off v útoku skončil :eek:DDD
 

DeletedUser

Guest
Myslim ze ne...nevis o nicem a poslouchad rady od lamek opravdu nemusim...
 

DeletedUser

Guest
bjDrakan:
Tak k tomuhle nemám slov.
Přesně došlo na má slova, kdy jsem řikal že na tohle Strdi jednou dojedeš.

Na co jako?me to nejak netrapi tu armadu mam za tyden zpet + mam dalsich x vesnic..ne jako vy..az dosahnete moji urovne nebo hracu co na me utocily viz grim32 tak komentujte.
 

DeletedUser

Guest
Ja sem tady v offu na 1. miste v podstate od zacatku serveru a je mi to nejak jedno ani se o to zadnym zpusobem nesnazim.***

vymazána reakce na příspěvek který byl smazán.
S.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Strdi - pssst... Skromnosti tě doma neučili, viď ?
Jsem zvědavá, na jaké pozici budeš za pár měsíců, hehe.
 

DeletedUser

Guest
bjDrakan: Tak za to oznámení teda klobouk dolů, tomu se říká moment překvapení :cool:
 

DeletedUser

Guest
pepoet.jpg


neštvaly by mě ty surovny(btw težba na 40 lvl třech dolů se rovná cca celkem za 5 dní =135 120 surovin bez kupce ) to je pakatel vid Strdi to je easy nahrabat ale ztratit tolik přízně neni zas až tak velkej plus nepoškodit zěd .....

Jediné co by mě extremně štvolo jako obrance je 10 177 cca minut na výstavbu té armady tj cca 7 dní a chlup. To je na alfě dost problém ta doba než se ta zatracená armada postaví :(

Zase taková přizeň při nárustu tak 15 za hodinu se = 81 hodin tj cca 3,375 dne a silně pochybuju že dotyčný ma takovej nárust přízně za hodinu spíš tipuji tak cca těch 10 za hodinu tj 5 dnů..... a hlavně ji nemužete sami ovlivnit což ztracené suroviny ano a jestly nemá těch 10 přízně nárust bliží se k stejnému časovému úseku jako je tu armádu obnovit


Takže sice na první pohled je to obrovské vítežství ale musel bych mít převeliký důvod utratit tolik přízně :( bez efektu dobytí nebo poškození i zdi a tudíž možnosti dotyčného velmi jednoduše dobýt i když kdo by si boural zdi ve svém budoucím městě :p

ale screen je to moc hezký na tom se schodnem asi všechny strany:hmm

čest poraženému a slava vítezi za týden se ukaže ten efekt i když Strdi neustale mrška jedna dale postupuju v off ranku ksakru i přes tuto ránu do army.

:grepolis :grepolis :grepolis :grepolis :grepolis :grepolis :grepolis



Chudák ANDILEK.... Založí tady takový hezký téma
Sinu bez té nevraživosti by to bylo o ničem neb by pak o nic nešlo naopak aspoň vidíme emoce a projevy a vidíme že kill list žije... A kde si cucne krve je nám jedno :) Pravda je že většina lidi si uplivne když jde o nepřitele že.... Kdo ne tak to tak i beru ja něktří kteří mě znají vědí jakej občas sem já sám :eek:)

A LAMA plyve lépe než kdejaký velbloud :D

Jen souhlasím že vždy to jde bez subjektiv a připadných poznámek na protisranu to bych byl rád kdyby to tu zde platilo jako nepsané pravidlo. Hašteřit se můžem v tržnici. Proto sem chtěl mazaní těch och achh a myslím že ty kecy okolo nám moderatoři možná když jim nebudem spamovat a přidělávat práci jinde trošku po čase pročistí

ksakru zase je z toho slohovka :eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kdo mluví o tom, že je to bez efektu dobytí? Stačí zkontrolovat Strdiho vesnice :)
 

DeletedUser

Guest
Kdo mluví o tom, že je to bez efektu dobytí? Stačí zkontrolovat Strdiho vesnice :)

V době, kdy bylo nad slunce jasné, že o město přijde nás tu ještě krmil tím, jak to za týden vrátí zpátky a že to pro něj nic neznamená :grr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aquarie,v te dobe uz sem psal Grimovi ze si me klidne muzete rozebrat ze tady koncim.Zasveceni vi proc,a vy ostatni si muzete myslet co chcete;)

Andilek...srovnaval si tady nejake ztraty v surkach...kamo suroviny je to posledni co me trapilo..a verim ze kazdej top hrac jich ma vic nez nadbytek.To bych musel zlatkovat jak bkazen abych to stihal utracet to co sem byl schopen nafarmit.

Obcas se na vas kouknu jeste na foru.

Cest Grepum v cele s Grimem
 
Nahoru