• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kill list světa alfa

DeletedUser

Guest
Strdi nezlob se ale ty neumíš číst detaily v tom je malej problém v tom příspěvku zmiňuju jak a co kdo ztratil a jak dklouho to komu bude trvat dostat zpět ...

ale chápu že se ti ani číst nechce ;) zcela bez injektiv tak to je drž se brachu v realu nebo jinde ;)
 

DeletedUser

Guest
Určitě jeden z nejzajímavějších útoků, co jsem zde viděl.
Na jednu stranu měl útočník velké ztráty přepočteno na víru, které se budou dlouho obnovovat, nicméně tím zničil amrádu, která se staví dost dlouho.
Nejde ani tak o suroviny jako o dobu výstavby a co je hlavní o obrovské oslabení obránce, který tím následně přišel o město.
Takže z mého pohledu kvalitně investované množství víry.
 

DeletedUser

Guest
utok

tak ja se jdu taky pochlubit jednim ze svych utoku :-/
60186018dobyvani.jpg
 

DeletedUser

Guest
Nojo tak za tohle všechna čest.(za to bude slavnostních pochodů:)
 

DeletedUser

Guest
Protože počty mrtvých se nemůžu pochlubit tak se pochlubím maličkou kořistí která mě stála celkem 4 vojáky...(3 praky a jednoho jezdce)
111ur1t.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no nezabil jsem nic,
ale získal jsem myslím, slušnou kořist:)

neewiu.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Wow no tak to je hustý....
asi bych mel pomalu zapracovat na army a ne porad jen stavět :D
 
Nahoru