• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Knihovna a výzkum

DeletedUser

Guest
Co se stane když postavím knihovnu, spotřebuji těch dalších 12 bodů na výzkum a knihovnu zbourám. Budou mi nové výzkumy fungovat? Nebo o ně přijdu?
A co se stane když znovu postavím knihovnu? Dostanu znovu dalších 12 výzkumných bodů?
 

DeletedUser5002

Guest
Nepůjde zbourat knihovna, když nebudeš mít 12 volných výzkumných bodů. Pakárna, ale tohle ošidit nejde, či přesněji nešlo :) Proto knihovnu nestavím, Lázně jsou stejně Top v této kategorii. Navíc Výzkumných bodů je dost, jen se musí správně využít.
 

DeletedUser

Guest
Nepůjde zbourat ?! No to je pakárna ! Já myslel že půjdou výzkumné body do mínusu a půjde postavit něco jiného. A při znovuvýstavbě knihovny další nedostaneš ale jen se stav bodů vyrovná. Třeba divadlo postavíš, naděláš kulturní body, klidně je vypotřebuješ a jde zbourat a postavit něco jiného.
 

DeletedUser5002

Guest
To ale mícháš jablka s hruškami. Výzkumy a kultura je velký rozdíl. Kultura je takový produkt, výzkumy jsou součástí města. To co říkáš zkoušelo mnoho lidí. Každej se snažil, já to vzal právě z té druhé strany a to výzkumy které potřebuji pro boj a zbytek je mi k ničemu. Vyjde to. A postav Lázně, divadlo je pro farmáře :)
 
Nahoru