• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

kolonizace a slavnostní pochod

DeletedUser

Guest
Ptám se spíš z teoretického hlediska, ale co se stane jestliže někdo pořádá ve městě slavnostní pochod a vjede mu do něj uprostřed slavnosti cizí kolonizační loď..
podle mě jsou 3 možnosti:
a) přeruší se pochod, ale hráči jsou vráceny bb, takže může pochodovat znova v jiném městě
nebo b) bitevní body jsou ztraceny a nebudou navráceny, takže pochod (bitevní body) vlastně propadne
nebo c) slavnostní pochod se ve městě dokončí za dobu kolonizace (pokud se tedy bavíme o starém dobývacím systému) a hráči přibude normálně bod kultury
tak doufám, že jsem to zformulovala dostatečně pochopitelně a někdo bude znát správnou odpověď :)
 

DeletedUser7382

Guest
Někde jsem četl, že je to za c.


Sloučení, aby to nebyl DP:

Z FAQ:
Co se stane, když pořádám slavnosti a město je dobyto jiným hráčem?
Slavnosti se zruší (v případě Olympiády přijdeš o investované zlaťáky) a body se nepřipíší nikomu. Pokud ve starém dobývacím systému slavnosti skončí před uplynutím dobývací doby, slavnosti normálně proběhnou a KB se připíší majiteli města.

Takže to přesně vyhovuje tvému c).
 
Nahoru