• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 24. listopadu proběhne aktualizace hry na verzi 2.252. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Nemrtví povstali! Válka je před branami! Hádes se vrátil a pomocí své armády nemrtvých, kterou k nám posílá svým portálem, se snaží šířit chaos a ničit náš svět! Je vašim úkolem s pomocí Lysandrových Spartských válečníků ovládnout bitevní pole, osvobodit ostrov od stvůr a zavřít Hádův portál jednou provždy! Jste připraveni vést spartské armády k vítězství proti Hádovi? Více informací najdete na herním fóru

Konec gamy ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Flash.

Guest
Ahoj, mam dotaz,
Vstup do sekce Gama
1,088 hráčů, 7,172 aliancí, 81,106 měst

az tam bude 999 hracu svet konci ? Jestli ano, tak to je max 1 mesic, a pravdepodobne svet hrdinu jeste na cesku nebude, tak se ptam co se bude dít ??

Díííky

DeletedUser7507

Guest
Poté co počet hráču klesne pod 1000 tak za 4 týdny svět končí.

Flash.

Guest
No, tak to je skvelí, už to hraju vic jak 1 rok a hned muzu zrusit ucet, nez abych se tim zdržoval :-( ale to neudelám :-D

DeletedUser6162

Guest
KONEC SVĚTA

NORMÁLNÍ SVĚT: Konec světa je po dostavění 4 divů světa, jakmile aliance udrží 4 divy světa po dobu 4 týdnů, svět skončí (když div světa zničí, zastaví lhůta 4 týdnů, musí div světa znovu postavit a opět může začít lhůta 4 týdnů).
SVĚT HRDINŮ: Konec světa je při počtu méně než 1000 hráčů, pak uplyne lhůta 4 týdnů, svět skončí (když zvýší počet hráčů než 1000, lhůta zastaví, když bude opět méně než 1000 hráčů, znovu začne lhůta 4 týdnů).

Vy jste popletli, počet hráčů je svět hrdinů, normální svět po dostavění 4 divů světa.

Sokrates

Guest
Pepkas, tlačíš nesmysly:
4 Divy = vítězná aliance.
7 Divů ze 7 + pod 1000 aktivních hráčů = začne běžet lhůta na uzavření světa.

Svět hrdinů sem nepleť.

Svět hrdinů se otevře po postavení 4 Divů. Ale normálnímu světu se nic nestane viz výše.

Když budete mít dotazy, napište.

DeletedUser7382

Guest
Tak jestli to chápu dobře: Pokud se nepostaví 7 divů ze 7, tak i při poklesu pod 1000 hráčů svět neskončí ?? :-/

A co je to přesně za pojem "aktivní hráči" ?

DeletedUser6162

Guest
Pepkas, tlačíš nesmysly:
4 Divy = vítězná aliance.
7 Divů ze 7 + pod 1000 aktivních hráčů = začne běžet lhůta na uzavření světa.

Svět hrdinů sem nepleť.

Svět hrdinů se otevře po postavení 4 Divů. Ale normálnímu světu se nic nestane viz výše.

Když budete mít dotazy, napište.
Nevěděl jsem přesně, díky za upřesnění informací. Ani jsem přesně nevěděl.

sissane

Guest
Takže až budou postaveno 7 divů světa a bude mín jak 1000 hráčů tak svět skončí?

Flash.

Guest
Achjo takže už je tam napsaný, že svět končí za 27 dnů.
A není postaveno 1 ali 7 divu na lvl 10
a hráči pod 300 nic je jich 307 tak by mě zajimalo proc to končí...

Flash.

Guest
Omg tohle mi napsal admin nebo Gm nebo SGM

Po postavení všech 7 Divů (jednou ali) na maximální úroveň a poklesu hráčů pod 300 začne měsíční odpočet konce světa.
Ani jedno není !!! A nikdo to neřeší !!!

bobbyc

Guest
Tak 7 divů stojí? Potom jediný,co mě napadá,jestli hráč,který si klikne jen tolik,aby ho systém neodpojil se dá brát jako aktivní:)

Flash.

Guest
To ne to by už zacalo dřív nebot když tam bylo 310 hracu v nasí aliance bylo rozhodne víc jak 10 hracu cervenejch a zlutejch takže system za nic nemuze..

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.