• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Konec gamy ?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, mam dotaz,
Vstup do sekce Gama
1,088 hráčů, 7,172 aliancí, 81,106 měst

az tam bude 999 hracu svet konci ? Jestli ano, tak to je max 1 mesic, a pravdepodobne svet hrdinu jeste na cesku nebude, tak se ptam co se bude dít ??

Díííky
 

DeletedUser7507

Guest
Poté co počet hráču klesne pod 1000 tak za 4 týdny svět končí.
 

DeletedUser

Guest
No, tak to je skvelí, už to hraju vic jak 1 rok a hned muzu zrusit ucet, nez abych se tim zdržoval :-( ale to neudelám :-D
 

DeletedUser6162

Guest
KONEC SVĚTA

NORMÁLNÍ SVĚT: Konec světa je po dostavění 4 divů světa, jakmile aliance udrží 4 divy světa po dobu 4 týdnů, svět skončí (když div světa zničí, zastaví lhůta 4 týdnů, musí div světa znovu postavit a opět může začít lhůta 4 týdnů).
SVĚT HRDINŮ: Konec světa je při počtu méně než 1000 hráčů, pak uplyne lhůta 4 týdnů, svět skončí (když zvýší počet hráčů než 1000, lhůta zastaví, když bude opět méně než 1000 hráčů, znovu začne lhůta 4 týdnů).

Vy jste popletli, počet hráčů je svět hrdinů, normální svět po dostavění 4 divů světa.
 

DeletedUser

Guest
Pepkas, tlačíš nesmysly:
4 Divy = vítězná aliance.
7 Divů ze 7 + pod 1000 aktivních hráčů = začne běžet lhůta na uzavření světa.

Svět hrdinů sem nepleť.

Svět hrdinů se otevře po postavení 4 Divů. Ale normálnímu světu se nic nestane viz výše.

Když budete mít dotazy, napište.
 

DeletedUser7382

Guest
Tak jestli to chápu dobře: Pokud se nepostaví 7 divů ze 7, tak i při poklesu pod 1000 hráčů svět neskončí ?? :-/

A co je to přesně za pojem "aktivní hráči" ?
 

DeletedUser6162

Guest
Pepkas, tlačíš nesmysly:
4 Divy = vítězná aliance.
7 Divů ze 7 + pod 1000 aktivních hráčů = začne běžet lhůta na uzavření světa.

Svět hrdinů sem nepleť.

Svět hrdinů se otevře po postavení 4 Divů. Ale normálnímu světu se nic nestane viz výše.

Když budete mít dotazy, napište.
Nevěděl jsem přesně, díky za upřesnění informací. Ani jsem přesně nevěděl.
 

DeletedUser

Guest
Takže až budou postaveno 7 divů světa a bude mín jak 1000 hráčů tak svět skončí?
 

DeletedUser

Guest
Achjo takže už je tam napsaný, že svět končí za 27 dnů.
A není postaveno 1 ali 7 divu na lvl 10
a hráči pod 300 nic je jich 307 tak by mě zajimalo proc to končí...
 

DeletedUser

Guest
Omg tohle mi napsal admin nebo Gm nebo SGM

Po postavení všech 7 Divů (jednou ali) na maximální úroveň a poklesu hráčů pod 300 začne měsíční odpočet konce světa.
Ani jedno není !!! A nikdo to neřeší !!!
 

DeletedUser

Guest
Tak 7 divů stojí? Potom jediný,co mě napadá,jestli hráč,který si klikne jen tolik,aby ho systém neodpojil se dá brát jako aktivní:)
 

DeletedUser

Guest
To ne to by už zacalo dřív nebot když tam bylo 310 hracu v nasí aliance bylo rozhodne víc jak 10 hracu cervenejch a zlutejch takže system za nic nemuze..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru