• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kryptografie

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

zde nám můžete napsat svou zpětnou vazbu na plánovanou změnu výzkumu Kryptografie v rámci Rebalancu!
 

DeletedUser9519

Guest
Ke mě chodí málo špehů, takže nyní i po updatu ten výzkum nebudu používat, je to zbytečné.
 

DeletedUser

Guest
Pokud budu mít volné výzkumné body . Tak nad tím zauvažuji.
 

DeletedUser5002

Guest
Taky k ničemu, to nikdo normální používat nebude. Leda by to bylo zadarmo :)
 

DeletedUser7507

Guest
Asi jsem natvrdlý,ale pokud se nepletu,tak v současnosti to dělá,že potřebuje na ubránění špehování o 20% méně stříbra než má útočník,a v budoucnu se to ještě o 10% sníží.Jak tedy funguje tento výzkum?Já ho totiž ve spoustě měst mám,a vždy jsem měl za to,že funguje,tak jak popisuji výše.
 

DeletedUser6722

Guest
Kryptografie - Bude odstraněna z důvodu sloučení se Špionáží.,
Zdravím, můj názor - spojení snad je rozumné, nechala bych jen špehování, pokud mě někdo bude chtít prošpehovat, dá do toho dost stříbra, aby se mu to povedlo i přes tento výzkum. Tento výzku je podle mě naprosto na nic.
 

DeletedUser9897

Guest
Mě osobně se tento výzkum docela líbí,když už mam více měst,tak jsem si v hl. městě odstranil nepotřebné výzkumy,abych měl body,město sem si zabetonoval,a tento výzkum se při obraně docela hodí,protože jen blázen by útočil na plně rozvinuté město bez výsledků špeha.
 

DeletedUser

Guest
já jsem blázen útočím furt bez špehů, líbí se mi překvápko, že nevím kam jdu :)
 
Nahoru