• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Který operační systém používáte?

Který operační systém používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    81

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

zajímalo by nás, který operační systém používáte, případně můžete napsat i proč.
Pokud používáte jiný OS, který v anketě není uveden, napište ho prosím zde.

Lze pouze vybrat jen jeden OS. (který právě teď používáte)

Děkujeme za odpovědi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj, já používám nejčastěji OS Windows Vista, protože jsem ho měl na svém notebooku už z výroby. Ale setkávám se i s OS Windows XP, ve škole, doma na PC. Na svůj notebook si budu instalovat Windows 7, protože jsem ho dostal jako upgrade k tomu notebooku.

Jinak k Vistě, myslím si, že je to dobrý systém, ale nějaké nevýhody má. Tak napříkal zabírá hodně místa na HDD, zabírá Operační paměť (RAM). Ale jelikož mám na svém notebooku 4 GB RAM a 500 GB HDD, tak mi to nevadí. Vistu doporučuji, ale kdo má malý HDD nebo RAM, tak si Vistu neinstalujte. Jinak jsem s ní spokojen.

donald2
 

DeletedUser

Guest
V anketě jde vybrat jen jeden OS :(
Takže máme vybrat ten nejčastěji používaný? Nebo OS, na kterém nejčastěji hrajeme Grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Já mám Vistu hodně lidí na ní nadává,
ale vzhledem k tomu, že nejsem žádná hacker mi úplně dostačuje.
 

DeletedUser

Guest
Vista je dobrá, mě v pohodě stačí, ta největší nevýhoda je, asi jak jsem psal: (a to není zase taková tragédie)
donald2 napsal/a:
ale nějaké nevýhody má. Tak napříkal zabírá hodně místa na HDD, zabírá Operační paměť (RAM).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Windows XP

Já normálně na počítači mám Windows XP, ale na notebooku - mém - mám Windows 7 a šetřím si na počítač který má také Windows 7, ale protože na Grepolis chodím spíše z počítače a zatím ten počítač s Windowsem 7 nemám tak jsem zvolil Windows XP :p
 

DeletedUser

Guest
XP je nejlepší je vyzkoušená a nemá tolik much jako má třeba vista a windows7 a google chrome
 

DeletedUser

Guest
hm podľa mňa najlepší je XP mám teraz 7 a chcela by som naspäť tén predošlý... :)
 

DeletedUser5567

Guest
nejrozšířenější počítačový virus na světě?


Windows
 

DeletedUser

Guest
Xp nebyly špatné, ale zvykl jsem si na 7...Nicméně z Visty mi je mírně a jemně řečeno na blití.
 

DeletedUser5002

Guest
Nejlepší systém je podle mě Mac. Ale je to pro většinu lidí nepoužívaný software.
Jinak mam Visty a XP a z windows jsou nej asi XP a 7.
 

DeletedUser

Guest
Windows 7 a Linux :) bohužel dva systémy nelze zadat tak nehlasuji
 

DeletedUser

Guest
Neni to o tom, co je nejlepsi. Jde o to, co komu vyhovuje. Ja mam napriklad ozkouseny i tucnak software(Linux), ale nesedlo mi to. Kdo stejne jako ja zacinal na MS-DOS, tak uzna, ze je prakticky jedno jaky OS ma, hlavne kdyz vyhovuje ovladani, nastavitelnost a takovy ty serepeticky kolem :)
Kuprikladu jsem byl hodne prekvapenej, kdyz jsem pod W7 rozjel Warcraft I i se zvukem, coz se mi pod XP ani Vistama nepovedlo :D Ale to jsem trosku odbehl.
 

DeletedUser

Guest
Tak můj názor je takovíto:

Windows XP je dobrej windows ale je zastaralí a mnoho her už nepobere.Měl jsem ho asi 4 roky a byl jsem s nim spokojenej.

Windows Vista nejhorší windows co existuje.Horší už bejt nemůže.

Windows 7 Zatím nejlepší windows a když máte čtyř nebo dvou jádrový procesor a 4 GB operační paměti + 64 bitový tak jde prostě všechno.I já mám windows 7.
 
Nahoru