• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Který operační systém používáte?

Který operační systém používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    81

DeletedUser

Guest
Já používám OS několik, ale pro normální uživatelské využití WIN 7
 

DeletedUser352

Guest
Grafická prepracovanosť 6/10, Vymoženosti 7/10,Rýchlosť 10/10,Ovládateľnosť 10/10 pre 5 ročné deti.. Ja dokým so zistil ako sa dá dostať do Safe-Mode tak ma skoro mrdlo :D Ale je celkom fajn.. Pre bežného užívateľa.. Pre pokročilejšieho užívatelia je omnoho lepší Win7..
 

DeletedUser6172

Guest
já můžu najet na dva systémy - do dos-u s foxkou nebo do win 3.1...na tý vokna si pořád nemůžu zvyknout....
 

Thasoss

Grepolis tým
Právě kvůli oknům se Win 8 bojím, Win 7 mám "osahaný" dobře, jelikož jsem začínal na Xpéčkách a připadá mi to v něčem podobné, ale Win 7 budou možná spíše podobné Vistě, ale s tou doma noťas nemám :)
 

DeletedUser75

Guest
To buď jedině rád, že nemáš notebook s Vistou.
Byl to můj ofiko první notebook, 2 jádro na 1.9 Ghz, a 1 Gb RAMky, můžu ti říct, že jsem ho zapl, šel si udělat kafe, pak jsem naťukal heslo, šel si ven zapálit, a pak ještě chvilku počkal na plné načtení operáku. Trochu se to pak zlepšilo upgradem RAMky na 3 Gb, ale stejně nic moc.
Na novém profibooku mám W7, kafe ani cigaretu nestíhám, protože jde vše hned, a bez zbytečných oken.
Pro mě je W7 zatím king.
 

Thasoss

Grepolis tým
Pro mě také, ale Xp mám také rád, ale pokud si člověk chce zahrát novou hru, tak to prostě starší notebooky s Xp neutáhnou :) Takže nezbývalo nic jiného, než přejít na Win 7, se kterým, musím říci, jsem spokojen i já. Ovladatelnost mi jako běžnému uživateli s pár znalostmi vyhovuje a přemrštěný moderní design tu není naštěstí. Win 8 se bojím právě kvůli designu a také proto, že podle všeho, jak to chápu já, bude trošičku (no, trošku více) jiný :hmm
 

DeletedUser75

Guest
XP byl dobrý operační systém, jediné co bych mu asi vytkl byl problém s instalací hardware, a s menším zabezpečením vůči cizím vlivům.
 
Vzhledem ke stáří vlákna... neříkají ti nekromant?
když někdo v dnešní době používá Windows 95/98 :D @koudet2 jako primární OS, tak asi jsem :D:D.

Ta historie vlákna je top - "Win XP jsou nelepší", pak "Win 7 jsou nejlepší".
To přece nemůžeme nechat umřít :D . Škoda že už asi nikdo nenapíše že Win 8 jsou nelepší :D.

Za mě jsou teď top Win 11 :), s prostředím si člověk může pohrát líp jak s Win 10, nastavení je přehlednější a nový uživatel si na ně rychle zvykne. Porovnával jsem i rychlost OS na dvou stejných (HW) PC jen jeden s Win 10, druhý s Win 11 a PC s Win 11 v závěru o 5% rychlejší.
Je ale pravda že grafika měla o 3°C víc a OS zatěžoval grafiku o cca 3% víc, to v budoucnu zapříčiní rychlejší vybíjení u notebooků, pokud na ně nebudou upravené rozhraní OS.
 
Nahoru