• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Lázně o kolik

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9403

Guest
Už před časem jsem po tom pátral a nezjistil jsem.

Řekněme, že mám statek na nějakém levelu, kapacita města je 2000 lidí. Postavím lázně, kapacita poskočí o 10 %, tzn. o 200 lidi.
Zvednutí statku by bez lázní mělo zvýšit kapacitu dejme tomu o 150 lidí. Ovlivní lázně i toto navýšení, tzn. navýší se kapacita o 165? Nebo je zvýšení o 10 % jednorázové, promítne se jen do aktuální kapacity a na další levely statku nemá vliv?
 

DeletedUser9403

Guest
Thasoss: to ale není odpověď na to, na co se ptám. Jsem na levelu X, postavím lázně, kapacita poskočí o 10 %. Zvednu na X+1. Poskočí kapacita o tolik, o kolik by vyrostla bez lázní, nebo bude i ten nárůst o 10 % vyšší?
 

Thasoss

Grepolis tým
Dobře, lépe, roze tedy: Přidává 10% z max. počtu obyvatel, které ze statku lze získat., tzn. statek na úrovni 45 dává 3560, 10% je 356, tudíž po dostavbě lázně jednorázově dostaneš 356 obyvatel navíc.
 

DeletedUser9403

Guest
Dobře, beru to tak, že toto platí nezávisle na pořadí akcí
- zvednutí statku na 45
- postavení lázní

Díky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru